Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Rīgu Latvijas IV Olimpiādē pārstāvēs vairāk nekā 500 sportistu

Redakcija
Redakcija

Rīgu Latvijas IV Olimpiādē pārstāvēs vairāk nekā 500 sportistu
Foto: Z. Zālmanis

Pāris dienas pirms Latvijas IV Olimpiādes atklāšanas Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks Rātsnamā tikās ar galvaspilsētas sportistu un treneru pārstāvjiem. “Rīgai ir jābūt gatavai, ka daudzu citu pašvaldību sportisti cīnīsies pēc augstākā kaluma medaļām, un es esmu pārliecināts, ka rīdzinieki godam aizstāvēs savas pilsētas godu un visus spēkus veltīs tam, lai pierādītu, ka spēks ir Rīgā un atkārtotu iepriekšējo Latvijas olimpiāžu sasniegumus. Cerot uz augstiem rīdzinieku sasniegumiem, vēlu veiksmi gan sportistiem, gan treneriem”, pasniedzot galvaspilsētas karogu rīdzinieku delegācijas vadītājai Dinai Vīksnai, teica Rīgas vicemērs Andris Ameriks.

“Aptuveni pustūkstotis sportistu no Rīgas gatavojas startam Olimpiādē, kas risināsies no 1. līdz 3. jūlijam Valmierā. Rīdzinieki plāno piedalīties sacensībās un par medaļām cīnīties 25 no 26 Latvijas Olimpiādē pārstāvētajiem sporta veidiem. Galvaspilsētas sportisti piedalīsies arī divos neolimpiskajos sporta veidos – florbolā un orientēšanās sportā, kā arī šahā, kas Olimpiādē tiek pieteikts kā paraugdemonstrējumu sporta veids”, pasākuma klātesošos informēja Rīgas delegācijas vadītāja, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Tikšanās reizē savus kolēģus uzrunāja un veiksmi pirms valsts lielākajām sacensībām vēlēja arī Rīgas florbola izlases treneris Jānis Jansons, Rīgas vīriešu volejbola izlases pārstāvis Ainārs Dakša un jaunais sportists – Rīgas izlases vieglatlēts Pauls Pēteris Vīksna, apliecinot, ka viņi darīs visu, lai savai pilsētai Rīgai pārvestu mājās augstākā kaluma medaļas.

Galvaspilsētas komandas dalību Olimpiādē atbalsta Rīgas dome un koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Pašvaldības finansiālais atbalsts piešķirts sportistu parādes formas tērpiem, transportam un uzturēšanās izdevumu segšanai, kā arī apdrošināšanai.

Sekot līdzi rīdzinieku startam Olimpiādē varēs sociālā tīklā Facebook.com kontā www.facebook.com/RigalatvijasOlimpiade. Šajā kontā savas aktivitātes varēs publicēt ikviens Rīgas delegācijas pārstāvis, tostarp gan sportisti, gan treneri. Foto galerija par Rīgas sportistu dalību Latvijas IV Olimpiādē būs pieejama gan šajā sociālā tīkla kontā, gan RD IKSD tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv.