Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Katrs Lattelecom Rīgas maratonā noskrietais kilometrs – ieguldījums augstskolas inovācijās

Redakcija
Redakcija

Lattelecom elektroenerģijas zīmols tet kādai no Latvijas augstskolām dāvinās gudros risinājumus inovācijām. To, kura tā būs – noteikts interneta balsojums tet Facebook kontā (Facebook.com/tet.lv). Augstskola, kas uzvarēs balsojumā, risinājumu varēs izvēlēties pēc savām vajadzībām un tehniskajām iespējām. Savukārt tā apjomu veidos ikviena Lattelecom Rīgas maratona finišējušā dalībnieka pieveiktais kilometru skaits.

“Ir grūti iedomāties to enerģijas apjomu, ko rada maratona skrējēji, bet mēs nolēmām to padarīt reāli apjaušamu un praktiski saredzamu. Katrs noskrietais maratona kilometrs veidos daļu no ieguldījuma gudrās enerģijas risinājumiem kādai Latvijas augstskolai. Kurai – to noteiks paši iedzīvotāji ar savu balsojumu,” saka Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, aicinot iesaistīto augstskolu studentus un atbalstītājus aktīvi balsot, iegūstot vērtīgu atbalstu – gudro risinājumu un piešķirot modernu elpu savai augstskolai.

Balsojumā piedalīsies sešas Latvijas augstskolas – Latvijas Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Daugavpils Universitāte un Liepājas Universitāte. Balsot par konkrētu augstskolu jau šobrīd var Facebook.com/tet.lv, ar “patīk” vai citu emociju zīmi atzīmējot konkrētās augstskolas attēlu. Balsojums ilgs līdz 20. maija plkst. 15.25.

Augstskolai, kas saņems lielāko atbalstu, tet uzstādīs augstskolas vajadzībām pielāgotus gudros risinājumus. Piemēram, gaisa kontroles risinājumus vai apkures vadību, kas ļauj nodrošināt maksimālo komfortu par zemākajām energoresursu izmaksām, tādējādi ļaujot resursus izmantot gudrāk, vienlaikus gūstot arī praktisku ieguvumu.

Balsojuma rezultāti tiks izziņoti maratona izskaņā 20. maijā, plkst. 15.25, gan uz galvenās skatuves, gan 360TV tiešraidē un tet sociālajos tīklos. Savukārt noskrieto kilometru skaita dinamiku maratona dienā varēs vērot nepārtraukti - ik pēc piecām minūtēm tiks fiksēts, cik un kuru distanču dalībnieki ir finišējuši. Aktuālajai informācijai līdzi sekot varēs gan 360TV tiešraidē, gan krastmalā.