Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:2, Did:0, useCase: 3


Kas ir ūdens filtri un kādēļ tie ir tik nepieciešami?

Redakcija
Redakcija

Kā zināms, cilvēka organisma pilnvērtīgai funkcionēšanai nepieciešami vismaz 1,5 litri dzeramā ūdens dienā. Nereti iedzīvotāji ir neizpratnē par to, vai dzeramā ūdens uzņemšanai drīkst izmantot arī krāna ūdeni, un vai tas nav kaitīgs cilvēka veselībai. Eksperti uzsver, ka krāna ūdeni var dzert pie šāda nosacījuma – jāiegādājas kvalitatīvs ūdens filtrs. Kas ir šī ierīce un kādēļ tā ir tik nepieciešama?

Gan cilvēka, gan virtuves iekārtu veselībai

Ūdens filtri ir ūdens attīrīšanas ierīces, kas attīra ūdeni no visdažādākā veida piesārņojuma elementiem. Šī ierīce efektīvi novērš krāna ūdens īpatnējo piegaršu, kas daudziem var likties visai nepatīkama. Ūdens filtri ievērojami samazina krāna ūdenī esošo svina daudzumu un likvidē hlora klatbūtni. Ar šīs ierīces palīdzību, krāna ūdens kļūst kvalitatīvāks un veselīgāks cilvēka organismam.

Ūdens filtrēšanas ierīces nāks par labu arī Jūsu mājoklī atrodamajai tehnikai, piemēram, tējkannai vai trauku mazgājamajai mašīnai. Ja esat pamanījis, ka ūdenī regulāri veidojas un uzkrājas kaļķakmens nogulsnes, tas liecina par tajā paaugstināto hlora jonu daudzumu. Šāds ūdens kaitēs Jūsu tehnikas darbībai un samazinās tās kalpošanas mūža ilgumu.

Pazīmes, kas liecina par ūdens filtra nepieciešamību

Ja Jūsu mājoklis ir samērā jauns un ūdens piegāde tajā tiek nodrošināta centralizēti, ūdens kvalitāte, visticamāk, ir visai augsta. Šādos apstākļos atsevišķa ūdens filtra iegāde nav nepieciešama. Taču, ja regulāri saskaraties ar tādām problēmām kā brūngana ūdens nokrāsa, daudz nogulšņu, slikta piegarša vai smaka, kā arī pārmērīga ūdens cietība, ūdens filtrēšanas iekārta Jūsu mājoklī pavisam noteikti ir rekomendējama.

Ūdens filtru veidi

Visiedarbīgākais ūdens filtrēšanas veids, kas nodrošinās Jūs ar pastāvīgu attīrīta ūdens piegādi, ir stacionārie ūdens filtri. Šāda tipa iekārta tiek uzstādīta vietā, kur sazarojas ūdensvads. Stacionārā tipa filtrēšanas iekārtas ir samērā sarežģītas un diezgan dārgas, taču tās spēs nodrošināt kvalitatīva ūdens piegādi visā mājoklī.

Ja ūdens filtrēšanas iekārta nepieciešama tikai tīra un kvalitatīva dzeramā ūdens nodrošināšanai, Jums pilnīgi pietiks ar vienu vai vairākām ūdens filtrēšanas krūzēm. Tās paredzētas maziem apjomiem un ir aprīkotas ar filtrēšanas kasetēm, kas ik pa laikam ir jānomaina.

Tīra un filtrēta ūdens ieguvei vienā no mājokļa telpām, visbiežāk tieši virtuvē, ūdens krānu iespējams aprīkot ar montējamā tipa filtru. Šāds filtrs tiek uzstādīts tieši uz jaucējkrāna un sniedz iespēju pārslēgties starp filtrētu un nefiltrētu ūdeni.

Iegādājies internetā

Vai zinājāt, ka ūdens filtrēšanas ierīces iegāde ir daudzreiz izdevīgāka par pastāvīgu fasēta ūdens iegādāšanos lielveikalos? Iepērcieties gudri un nepārmaksājiet par dzeramo ūdeni – mājas apstākļos filtrēts krāna ūdens būs tikpat veselīgs, cik dzeramais ūdens, kas pildīts plastmasas pudelēs. Ātrai un ērtai ūdens filtra iegādei apmeklējiet interneta veikalu 220.lv!