Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 3


Garmin pulksteņi ir mūsdienīga un progresīva cilvēka izvēle

Redakcija
Redakcija

Reti kurš nav dzirdējis par kompāniju Garmin un tās ražotajām viedierīcēm. Garmin pulksteņi ir īpaši iecienīti lietotāju vidū, pateicoties plašam modeļu klāstam, funkcionalitātei un pievilcīgam dizainam. Pirms sengaidītās viedpulksteņa iegādes ir vērts iepazīties ar modeļu atšķirībām, kā arī apsvērt vēlamo budžetu un savas vajadzības. Pulksteņi var atšķirties ne tikai ar tehnisko specifikāciju un iekļautajām funkcijām, bet arī pēc izmēra, korpusa materiāla un baterijas veida. Garmin pulksteņi izceļas ar daudzveidību un noteiktiem dzīves gadījumiem piemērotām sērijām. No tā, kā jūs plānojat izmantot savu viedo aksesuāru, būs atkarīga konkrēta modeļa izvēle.

Garmin Fenix ir viena no populārākām Garmin pulksteņu sērijām un tiek piedāvāta trīs variantos – Fenix 7x, Fenix 7, Fenix 7S. Visi modeļi pēc funkcionalitātes ir pilnībā identiski, bet to korpusiem ir dažādi izmēri – 42 mm, 47 mm un 51 mm. Jo lielāks ir pulksteņa ekrāns, jo augstāka ir tā izšķirtspēja, kā arī lielāka datu apjoma krātuve. Tāpat, jo lielāks ir pulksteņa korpusa izmērs, jo jaudīgāks akumulators un, attiecīgi, lielāka veikstspēja.

Piemeklējot nepieciešamās funkcijas, varat iepazīties ar Sapphire Solar Edition, Solar Edition un Standard Edition sērijas pulksteņiem. Šie Garmin pulksteņi atšķiras ar atmiņas apjomu (16GB vai 32GB), ekrāna stikla materiālu, saules baterijas izmantošanu ražošanā vai metāla korpusu (titāna vai tērauds). Sapphire Solar Edition pulkstenis iekļauj sevī visas minētās specifikācijas, kā arī unikālo Garmin patentēto Multi-band globālās pozicionēšanas funkciju. Standard Edition modelim ir vismazākais papildu funkciju skaits un 16GB atmiņa; saules baterija šīs sērijas modeļiem nav iekļauta. Visi Garmin pulksteņi vienmēr ir pieejami vairākās krāsu kombinācijās, lai katram būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko modeli. Sapphire Solar Edition sērijas pulksteņi standarta konfigurācijā ir pieejami trīs krāsās, bet mazākā izmēra ̶ Solar Edition un Standard Edition viedpulksteņi ̶ divās krāsās.

Garmin sporta pulksteņu siksniņas var ātri un ērti noņemt un nomainīt. Katram pulksteņu modelim ir savs siksniņas platums, un ir iespēja atsevišķi iegādāties siksniņas, kas ir garākas par komplektā iekļautajām. Fenix sērijas pulksteņiem ir vairāki siksniņu materiālu varianti ̶ no titāna, tērauda, ādas, auduma, neilona vai silikona, atbilstoši katram dzīves gadījumam un rokas izmēram. Pulksteņa siksniņai ir cieši jāpieguļ rokas formai, lai neļautu pulsometram zaudēt kontaktpunktu un novērstu datu kļūmi. Vairāki Garmin pulksteņi ir papildus apstrādāti ar DLC pārklājumu, kas pasargā pulksteni no nodiluma un skrāpējumiem.

Vienlaicīgi ar Garmin Fenix ​​pulksteņiem kompānija ir ieviesusi arī Garmin Epix līniju, kas funkcionalitātes ziņā neatšķiras no Fenix 7 ar 47 mm korpusa izmēru. Epix sērijas pulksteņiem nav modeļa ar iekļautu saules bateriju, tomēr jaunās līnijas pulksteņiem ir Amoled spilgtāks ekrāns ar labāku izšķirtspēju un kontrastiem, kā arī piesātinātākām krāsām. Citi ražotāji cenšas izvairīties no Amoled ekrānu izmantošanas energoefektivitātes dēļ, bet Garmin ir kārtējo reizi pierādījis līdera pozīcijas un nodrošinājis iespēju ekrānam būt ieslēgtam līdz pat 6 lietošanas dienām, tāpat kā citos Garmin pulksteņu modeļos. Garmin Epix tiek piedāvāts divās apakšlīnijās: pamata (Epix Sapphire Edition) un standarta (Epix Standard Edition).

Garmin Fenix un Epix līniju pulksteņi ir tehniski progresīva un mūsdienīga cilvēka izvēle, tiem ir universāls dizains piemērots tūrismam, sporta aktivitātēm vai lietošanai ikdienā. Tas ir vienlaicīgi stilīgs un daudzfunkcionāls aksesuārs, kas palīdz kontrolēt un plānot savu dienas gaitu atkarībā no lietotāja vajadzībām. Lai arī kādu modeli jūs izvēlētos savām aktivitātēm un ikdienai, Garmin pulksteņi vienmēr kļūs par lielisku ieguldījumu, pateicoties nevainojamai ražoto ierīču kvalitātei un tehniskām specifikācijām.