Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 3


Svarīgakās inovācijas mobilo tālruņu pasaulē

Redakcija
Redakcija

Visā pasaulē ir vairāk nekā 1 miljards viedtālruņu lietotāju, tāpēc, ražotāji dara visu iespējamo, lai saviem klientiem piedāvātu jaunākās inovācijas. Telefonu tirgus attīstās ļoti strauji, jauni telefoni tiek izlaisti biežāk kā reizi gadā, katrs nākamais pārsteidzot ar jauninājumiem. Visi lielākie telefonu ražotāji, piemēram, Oppo un Apple telefoni, spēj patiešām pārsteigt ar katru nākamo modeli.

Bet, kādas tad ir svarīgākās inovācijas, kas sastopamas populārākajos un labākajos viedtālruņos:

Telefona baterija

Viedtālruņu baterijas izlādējās salīdzinoši ātri un ražotāji nepārtraukti strādā pie tā, lai telefonos uzlabotu bateriju veiktspēju un jaudu. Ražotāji nepārtraukti strādā, lai nodrošinātu jaudīgus akumulatorus telefonos ar vairāk uzlādes ciklu un ilgāku akumulatora darbības laiku. Šis noteikti ir svarīgs aspekts, kas nepārtraukti tiek pētīts un nākamjos gados noteikti būs iespējams redzēt dažādus satriecošus jauninājumus tieši baterijas ilgstspējas jomā.

Bezvadu uzlāde

Viens no pēdējo gadu lielākajiem jauninājumiem ir bezvadu uzlāde. Mobilos telefonus iespējams lādēt ar bezvadu uzlādes rīkiem un izmantojot kādu citu telefonu. Šis ir jauninājums, par kuru noteikti daudzi priecājās un pirms 10 gadiem mēs pat nevarējām iedomāties, ka telefonu būs iespējams uzladēt, izmantojot kādu citu telefonu.

Nākamā inovācija, par ko mēs šobrīd varam pasapņot, bet pēc gadiem noteikti to piedzīvosim ir futūristisks viedtālrunis ar bezgalīgu akumulatora darbības laiku, jo tas tiek uzlādēts, izmantojot bezvadu signālus no citām ierīcēm (piemēram, signālus no televīzijas torņa). Citiem vārdiem sakot, nebūs nepieciešams parasts enerģijas avots, un tālrunis nekad neizlādēsies.

Bezvadu uzlādei ir pievienojusies arī ātrā uzlāde, agrāk, lai uzladētu telefonu bija nepieciešamas vairākas stundas, bet, mūsdienās, pateicoties ātrajai uzlādei to ir iespējams paveikt mazāk kā stundas laikā.

Salokāmi telefoni

Lai gan, pasakot frāzi “salokāmi telefoni”, mēs iztēlojamies mūsu salokāmo 2006. gada Motorolla telefonu ar podziņām, mūsdienās šī frāze guvusi pavisam citu nozīmi. Pēdējo pāris gadu laikā šajā ziņā ir notikusi liela attīstība un patērētājiem ir pieejami gan vertikāli, gan horizontāli salokāmi telefoni, ar skārienjūtīgu ekrānu. Ekrāns tiek salocīts un atlocīts nezaudējot funkcijas un nesaplīstot. Vai nav traki?

Mobilā fotografēšana

Jaunāko telefonu kameras diezgan labi var sacensties ar foto aparātu kamerām, bildes ir patiešām lieliskas un augstas kvalitātes. Īpaši augstas izšķirtspējas kameras ir lielas nozīmēs, jo tas ir viens no galvenajiem kritērijiem telefona iegādē un izvēlē. Cilvēki sociālajos medijos pavada vairāk laika nekā jebkad agrāk, tiek sūtītas daudz dažādas bildes un publicētas dažādos tīklos, un tas viss, izmantojot telefona foto kameru.

Telefoni bez kontaktligzdām

Mēs esam pie telefoniem, kam ir uzlādes ports un vieta, kur iespējams pievienot austiņas. Apple telefons apvienoja šos abus portus, bet, pēdējo gadu laikā vairākas kompānijas ir ieviešus bezvadu austiņas, kas darbojās ar bluetooth signāla palīdzību. Kā arī, pateicoties bezvadu uzlādes attīstībai un iespējām, pavisam drīz nebūs nepieciešama neviena kontaktligzda. Tas nozīmē, ka telefoni kļūs izturīgāki, piemēram, ūdenī.

Lielākā attīstība ir novērojama nevis dizainā, ja neskaita salokāmību, bet gan telefona uzlādē un bezvadu aksesuāru attīstībā. Pasaulē liela daļa preču kļūst lietojamas bez vadiem, mobilo telefonu industrija nav izņēmums un viņi ir arī pionieri šajā ziņā. Kā arī, ar katru nākamo modeli tiek uzlabota kamera un tās veiktspēja, jo tas vienmēr ir bijis un būs svarīgs aspekts iegādājoties telefonu.