Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:12, Did:0, useCase: 3


Eiropas manikīrs: kā veikt un kādi manikīra piederumi nepieciešami

Redakcija
Redakcija

Eiropas manikīrs ir viens no populārākajiem un saudzīgākajiem manikīra veidiem, ko iespējams veikt ne tikai salonā, bet arī mājās. Tev būs nepieciešami vien daži manikīra piederumi, kā arī līdzeklis kutikulas noņemšanai un barojoša eļļa nagiem. Eiropas manikīra veikšana neaizņems daudz laika – seko mūsu sagatavotajiem soļiem procedūras veikšanai un iegūsti skaistus un koptus nadziņus arī mājas apstākļos!

Kas ir Eiropas manikīrs un kā tas atšķiras no klasiskā manikīra?

Par Eiropas manikīru tiek saukta tāda manikīra tehnika, kas neparedz kutikulas nogriešanu, kā arī jebkādu citu manikīra griešanas instrumentu izmantošanu. Šādas procedūras laikā kutikula tiek atbīdīta un liekā ādiņa noņemta ar apelsīna kociņa vai pušera palīdzību. Savukārt klasiskā manikīra procedūras laikā kutikula tiek nogriezta ar manikīra šķērītēm vai knaiblītēm. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas Eiropas manikīru, jo samazinās iespējamība traumēt ādu un radīt bojājumus. Šo saudzīgo manikīra veidu izvēlas arī cilvēki, kuriem ir jutīga āda un tuvu ādas virsmai izvietoti asinsvadi.

Manikīra piederumi Eiropas manikīra veikšanai mājās

Ja vēlies izmēģināt Eiropas manikīru mājas apstākļos, Tev būs nepieciešami tādi manikīra piederumi kā:
• nagu vīlīte – izmanto savu iecienītāko nagu vīlīti;
• kutikulas atbīdītājs – vari izmantot apelsīna kociņu vai metāla pušeri;
• nagu pulēšanas vīlīte – izmanto gadījumā, ja vēlies nopulēt nagu virsmu.

Eiropas manikīra veikšanai būs nepieciešams arī līdzeklis kutikulas noņemšanai, eļļa nagiem un roku krēms. Tas arī viss! Pati procedūra ir ļoti vienkārši un ātri veicama – seko šiem soļiem un veic Eiropas manikīru mājās pati.

Soļi Eiropas manikīra veikšanai

Eiropas manikīru var veikt dažādi, piemēram, pirms procedūras izmērcēt roku pirkstus ūdenī (karstā ūdenī, ja āda ap nagiem ir ļoti raupja) kutikulas un ādas mīkstināšanai vai veikt sauso nagu apstrādi bez mērcēšanas. Tādējādi ikviens var izvēlēties veidu, kas vislabāk piemērots manikīra veicēja nagu stāvoklim.

1. Sagatavošanās posms
Vispirms noņem nagu laku, ja tāda ir uzklāta, un tad ar nagu vīlītes palīdzību piešķir nagiem vēlamo formu un garumu. Ja izvēlies vispirms nagus izmērcēt, atceries, ka slapjus nagus vīlēt nedrīkst, jo tas var izraisīt nagu šķelšanos. Tāpēc vispirms apstrādā nagus ar vīlīti un tad izmērcē pirkstus traukā, lai mīkstinātu ādu ap nagiem.

2. Kutikulas apstrāde
Uz kutikulas uzklāj kutikulas noņemšanas līdzekli un ļauj tam iedarboties – dažādiem līdzekļiem turēšanas laiks var atšķirties, taču vidēji līdzeklim ļauj iedarboties pāris minūtes. Tad ar apelsīnu kociņa vai metāla pušera palīdzību noņem vai atbīdi kutikulu. Ja kutikula ir plāna, pietiks, ja izmantosi apelsīna kociņu, taču biezākas un raupjākas ādas gadījumā labāk izmantot metāla pušeri.

3. Nagu pulēšana
Pēc kutikulas apstrādes noņem atlikušo kutikulas noņemšanas līdzekli ar salveti vai nomazgā rokas ar ūdeni. Tad ar pulēšanas vīles palīdzību nopulē nagu virsmu, lai piešķirtu tiem vēl koptāku izskatu. Atceries, ka nagu pulēšana jāveic tikai uz sausām nagu virsmām!

4. Roku un nagu lutināšana
Pēc procedūras veikšanas ieteicams nagus arī palutināt – uzklāj barojošu eļļu nagu kutikulai un savu iemīļotāku roku krēmu vai roku masku. Taču, ja pēc manikīra vēlies nagus pārklāt ar nagu laku, tad šo soli pagaidām izlaid – uzlako nagus un tad veic roku un kutikulas kopšanas procedūras.

Eiropas manikīrs ir ļoti vienkāršs un to savās mājās var veikt ikviens. Tomēr atceries, ka ir svarīgi izvēlēties pareizos piederumus un līdzekļus, lai tavi nagi ne tikai izskatītos, bet arī justos lieliski.