Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


Kā radīt Ziemassvētku noskaņu mājās svētku gaidīšanas laikā

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanas brīdim, arvien vairāk veikalu skatlogu, kafejnīcu fasāžu u.c. celtņu sāk mirdzēt Ziemassvētku rotājumos. Tiek izgreznoti pat parku koki un gaismas stabi, radot patiesu svētku noskaņu, kuru tik ļoti bail pazaudēt. Skatoties tajā visā, rodas vēlme izrotāt arī savu māju, lai ne uz brīdi nezaudētu pacilājošo svētku gaidīšanas sajūtu. Kā rotāt un ko izmantot rotāšanai, uzziniet šajā rakstā.

Pirmkārt, iegādājieties skaistas gaismiņu virtenes. Tām nav obligāti jāmirdz visās varavīknes krāsās; daudz efektīgāk pat izskatīsies vienā tonī mirdzošas gaismiņu virtenes, kuras varēsiet piekarināt pie sienām vai logiem.

Piestipriniet pie ārdurvīm zaļu egļu zaru vainagu. Tas nekas, ka šī tradīcija nāk no citām valstīm, toties šāds vainadziņš jau uz sliekšņa dāvā svētku sajūtu. Ja negribat pirkt gatavu vainagu, varat to izgatavot paši, kas tam piešķirs papildus vērtību un īpašu auru. Pamācību vainadziņa izgatavošanai atradīsiet šeit.

Ja jums ir kamīns, izgreznojiet to ar krāsainām Ziemassvētku zeķēm, kuras vēlāk varēsiet piepildīt ar saldumiem un sīkām dāvaniņām. Varat izgatavot Adventes kalendāru, no kura katru dienu izņemt kādu saldu kārumu. Adventes kalendāra izgatavošanas pamācību atradīsiet šeit.

Varat izpušķot istabas augus ar mākslīgo sniegu un "lietutiņu".
Ja jums nav virtuvē trauku ar Ziemassvētku motīviem, nopērciet tādus. Tie jums palīdzēs radīt svētku noskaņu vēl daudzus turpmākos gadus. Taču lietojiet tos tikai decembra mēnesī, pretējā gadījumā pieradīsiet pie tiem, zaudējot gaidīto svētku noskaņas efektu.
Ja negribat pirkt traukus, nopērciet vismaz salvetes ar atbilstošiem zīmējumiem.

Nopērciet arī aromātiskās nūjiņas vai sveces ar šokolādes, kanēļa vai citrusaugļu aromātu. Kas attiecas uz pēdējo, tad mandarīniem vajadzētu greznot jūsu galdu visu svētku gaidīšanas laiku.

Varat izgreznot pilnīgi visu savā mājā- ko vien vēlaties vai kas vien jums ienāk prātā- pat savas istabas čībiņas, piešujot pie tām filca ziemeļbriedīšus, sniegavīrus vai sniegpārsliņas.

Ņemiet vērā, ka greznojot māju, nevajag pārspīlēt ar dažādu krāsu salikumiem. Izmantojiet, maksimums, trīs krāsas. Labi izskatās, piemēram, sarkans kopā ar zeltītu un tumši zaļu krāsu. Vēl viens krāsu salikums- balts, zils un sudraba. Greznojot māju, padomājiet, kādā stilā tā ieturēta, lai atrastu pareizās krāsas un dekorus.








Grāmata Ziemassvētku noskaņas un sajūtas radīšanai!

Der ieskatīties 2014. gadā izdevniecībā JLV izdota grāmata "Divpadsmit Ziemassvētku dienas", kurā, izmantojot savu orģinālo stilu, kas atsauc atmiņā senu gleznu saplaisājošo lakojumu, Elisona Džeija no plaši pazīstamā dzejoļa uzbur brīnumjauku stāstu par to, cik svarīgi ir kņadas pārpilno Ziemassvētku laiku rāmi un mierīgi pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.