Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


Piecas detaļas, kas jāņem vērā, izvēloties grīdas segumu

Redakcija
Redakcija

Ielikt grīdu – tas skan vienkārši. Taču tas, kas to nekad nav darījis, noteikti saprot, ka runa ir par kaut ko daudz sarežģītāku, kā paklāja noklāšanu. Grīdas ielikšanas procesā ir daudz brīži, kad varat kļūdīties – no izvēlētā modeļa vizuālā noformējuma līdz tā ieklāšanas tehnikai. Būtiska lieta, ko cilvēks var izdarīt, ir izvēlēties nepareizā materiāla grīdu.

Salonveikals “Grīdas stils” iepazīstina ar 5 faktoriem, kurus apsvērt, izvēloties grīdas seguma veidu:

• Jāapsver apstākļi. Ja telpā būs lielas mitruma un temperatūras maiņas, būtiski ir izvēlēties pietiekami blīvu un stingru grīdu. Piemēram, vannas istabā diez vai derēs lamināts, kurš mitrumā izpletīsies.

• Jāizvērtē, cik liela būs grīdas noslogotība. Ja pa grīdu ikdienā pārvietosies daudz cilvēki āra apavos, jebkura veida parketa grīdas nebūs laba izvēle, jo tās viegli noskrāpēsies un liks lielajai noslodzei par sevi manīt.

• Treškārt, jāsaprot, cik smagi priekšmeti uz grīdas stāvēs. Šajā brīdī labs piemērs ir linolejs vai pat paklājs, kuram izveidosies nospiedums, ja uz tā novietos ko smagu. Šādā gadījumā grīdām ļoti labi kalpos biezs parkets, piemēram, trīsslāņu parkets.

• Dažādas smakas, kas telpā var izplatīties, ļoti vienkārši var iesūkties arī grīdas segumā. Tāpēc daudzi cilvēki virtuves tuvumā izvairās likt mīkstus segumus un drīzāk izvēlas flīzes virtuvei vai, piemēram, laminātu.

• Būtiski saprast, cik lieli potenciāli bojājumi grīdai varētu tikt nodarīti – no skrāpējumiem līdz bērnu flomāsteriem. Ļoti izturīgs materiāls ir vinila grīdas, kuras ir gan elastīgas, gan viegli tīrāmas.

“Grīdas stils” ir vienas pieturas aģentūra visām jūsu mājokļa grīdas vajadzībām. Ja gatavojaties veikt remontu, kura laikā plānojat grīdas nomaiņu, jebkurā no šī procesa brīžiem varat vērsties pie “Grīdas stils” speciālistiem. Uzņēmums ne tikai tirgo dažāda materiāla grīdas segumus – no lamināta virtuvei līdz parketam viesistabā, bet arī nodrošina tā uzstādīšanu. Uzticēt darbus “Grīdas stils” nozīmē nedomāt par izmēriem, materiāla apjomu, grīdas sagatavošanu, ieklāšanu un apstrādi. Pēc konsultācijas ar speciālistu var saņemt pilnu servisu – no krāsu paletes izvēles līdz apmalīšu uzlikšanai. Aicinām viesoties uzņēmuma mājaslapā Gridasstils.lv, lai saņemtu papildus informāciju.