Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


Matētas vai spīdīgas virtuves iekārtas fasādes – kuru variantu izvēlēties?

Redakcija
Redakcija

Viena no pirmajām zonām, kuru pamanām, ieejot virtuvē, ir telpā esošo mēbeļu fasādes. Ja apsverat domu iegādāties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, laikus vajadzētu izlemt ne tikai to, kāds būs izmantotais materiāls, bet arī, vai vēlaties mēbeļu fasādes ar matētu vai glancētu (spīdīgu) pārklājumu. Katram no tiem ir savas priekšrocības un arī mīnusi, par kuriem vairāk uzzināsim raksta turpinājumā.

Matēts fasādes pārklājums

Šobrīd virtuves iekārtas ar matētu virsmu ir daudzos mājokļos, un tās īpaši patiks cilvēkiem, kuri iecienījuši Skandināvu stilu un minimālismu interjera dizainā.

Priekšrocības:

• Virsma izskatās gludāka, un tajā neveidojas atspīdums;
• Tik ļoti neizceļas pirkstu nospiedumi, netīrumi vai sīki skrāpējumi;
• Virtuves mēbeles iegūst oriģinālu un pievilcīgu faktūru.

Mīnusi:

• Var padarīt telpu vizuāli mazāku;
• Nepieciešama saudzīga kopšana, dažkārt ir grūtāk noņemt traipus (jāizmanto speciāls sūklis);
• Vieglāk varēs pamanīt taukainus nospiedumus.

Glancēts (spīdīgs) fasādes pārklājums

Ja vēlaties, lai virtuves mēbeles pēc pasūtījuma būtu modernas, izteiksmīgas un atvieglotu ikdienas uzkopšanas darbus, glancētās fasādes būs īstā izvēle.

Priekšrocības:

• Virsma atstaro gaismu, radot spoguļefektu, tādēļ telpa izskatās vizuāli plašāka;
• Virsmas ir vieglāk kopjamas;
• Labi izskatīsies, ja grīdas segums būs matēts;
• Glancētas virsmas mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma derēs tiem, kas vēlas mājokli iekārtot modernā un mūsdienīgā stilā, vadoties pēc tendencēm.

Mīnusi:

• Virsmā atspīdēs telpā esošie objekti;
• Uz glancētām mēbelēm vieglāk var pamanīt netīrumus un skrāpējumus, tādēļ virsma jāsaudzē un regulāri jātīra (ar mikrošķiedras lupatiņu);

Vai virtuves iekārtas var izgatavot, kombinējot matētas un glancētas virsmas?

Jā, mūsdienās tas ir iespējams, jo virtuves iekārtas izgatavošana pēc pasūtījuma mūsdienās ļauj Jums īstenot dažādas idejas, kas nav sastopamas veikalos esošajos modeļos. Kombinējot šo abu veidu virsmas pārklājumus, jāraugās, lai glancēto virsmu proporcija uz kopējā fona nepārsniegtu 20%. Tātad – lielākajai daļai fasāžu jābūt ar matētu virsmu. Tās var būt gan vienā, gan dažādos toņos vai krāsās.

Vēlaties iegādāties virtuves mēbeles pēc pasūtījuma? Santas Mēbeles Jums palīdzēs!

Santasmebeles.lv ir vietējais uzņēmums, kura specializācija ir kvalitatīvu mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma. Piedāvājumā ir ne tikai iebūvējamās virtuves un citas virtuves mēbeles, bet arī iebūvējamie skapji, plaukti, mēbeles vannas istabai, priekšnamam, birojam un viesistabai. Mēbelēm iespējams pieskaņot atbilstošu tehniku, virsmas un santehniku.

Ja iekārtojat vai remontējat virtuvi, izvēlieties tieši Jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma. Santasmebeles.lv palīdzēs ikvienai idejai kļūt par īstenību!