Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


Mājas biroja iekārtošana - idejas un ieteikumi

Redakcija
Redakcija

Darbs no mājām šobrīd ir kļuvis populārs. Un ne velti - tas sniedz daudz priekšrocību. Taču, lai darbi veiktos raiti, nepieciešama pielāgota darba vieta. Neatkarīgi no tā - birojam atvēlēsiet atsevišķu telpu vai arī to iekārtosiet kādas telpas stūrī, ir daži aspekti, ko ņemt vērā. Nav svarīgi - savā mājas birojā pavadīsiet pilnu darba dienu vai tikai dažas stundas nedēļā, tai jābūt ērtai un funkcionālai vietai. Turpinājumā dažas idejas un ieteikumi, kas noderēs.

Atrašanās vieta

Mājas biroji mēdz būt dažādas platības un formas - tā var būt atsevišķa telpa, daļa no dzīvojamās istabas vai pat virtuves. Galvenais ir padomāt, kad un kā strādāsiet, lai šī vieta atbilstu Jūsu vajadzībām un darba specifikai.

Platība

Iekārtojot darba vietu, pārliecinieties, ka Jums ir pietiekami daudz vietas, lai ērti darbotos. Pajautājiet sev, vai varēsiet ērti pārvietoties un aizsniegt visu nepieciešamo. Ir diezgan vienkārši pienācīgi nenovērtēt, cik daudz vietas Jums patiesībā vajadzēs - nepieļaujiet šo kļūdu.

Plāns

Pirms dodaties uz veikalu, izlemiet, kas Jums tieši vajadzīgs. Sastādiet sarakstu ar nepieciešamajām lietām un izdomājiet, kur to visu novietosiet. Tas ir svarīgi, lai vienkāršāk būtu orientēties piedāvājumā un Jūs zinātu, kādiem parametriem pievērst uzmanību, izvēloties mēbeles, tehniku un citas nepieciešamās lietas. Kad plāns ir gatavs, varat doties iepirkties.

Galds un krēsls

Ir ļoti svarīgi piemeklēt piemērotu galdu un krēslu. Izvēlieties galdu, kas ir pietiekami liels, lai uz tā ērti varētu novietot visu nepieciešamo. Pievērsiet uzmanību arī galda augstumam - vēlams, lai tas nebūtu pārāk augsts. Viens no labākajiem risinājumiem ir galds ar regulējamu augstumu, ko ērti pielāgot Jūsu vajadzībām.
Noteikti ieguldiet arī kvalitatīvā datorkrēslā. Šobrīd datorkrēsli interneta veikalā 220.lv pieejami plašā izvēlē - piemeklējiet to, kas atbilstošāks tieši Jums. Arī šajā ziņā labi pielāgojamie krēsli - Jūsu mugura un kakls pateiks paldies!

Vieta mantu uzglabāšanai

Plānojot mājas biroja iekārtošanu, jāpadomā arī par vietu visa nepieciešamā uzglabāšanai - šis aspekts spēj ļoti ietekmēt produktivitāti. Pārliecinieties, ka Jums pieejami pietiekams skaits plauktu un skapīšu, kur novietot visu vajadzīgo.

Vieta sarunām

Ja to paredz Jūsu darba specifika, padomājiet, kur un kā iekārtosiet vietu sanāksmēm. Ja tas nav iespējams, birojā ierīkojiet par dažām sēdvietām vairāk, lai sadarbības partneri un klienti apmeklējuma laikā justos ērti.

Apgaismojums

Būtisks ir arī labs apgaismojums. Dodiet priekšroku vietai, kurā ir pietiekami daudz dabīgā apgaismojuma, piemēram, novietojiet galdu pie loga. Jūs arī varat uzlabot dabīgo apgaismojumu, novietojot telpā spoguli vai nokrāsojot biroja sienas gaišās krāsās.
Tomēr nevajadzētu aizmirst arī par labu mākslīgo apgaismojumu - lustras pie griestiem, stāvlampām telpas stūros, galda lampas.

Tehnoloģijas

Izvērtējiet, kāda veida tehnoloģiskais atbalsts Jums nepieciešams. Visticamāk, pirmais, ko nosauksiet, būs dators. Pārliecinieties, ka tas atbilst Jūsu vajadzībām un sekmēs Jūsu darba pienākumu izpildi. Svarīgs datora elements, protams, ir monitors. Tas, kādu monitoru izvēlēties, atkarīgs no tā, kādas ir Jūsu individuālās prasības. Svarīgākie faktori, ko ņemt vērā, ir monitora izmērs, reakcijas laiks, spilgtums.
Jāpadomā arī par svarīgākās informācijas drošu uzglabāšanu - šim nolūkam noderēt var ārējie cietie diski (vairāk šajā interneta veikalā).
Iespējams, Jums būs nepieciešamas vēl kādas specifiskas lietas, piemēram, printeris vai kāda cita produktivitāti veicinoša ierīce.

Personalizācija

Iekārtojot mājas biroju, Jūs varat izvēlēties, kā tas izskatīsies, kāda būs Jūsu darba vide. Padomājiet par to, kas Jūs iedvesmo. Tas var būt, piemēram, mākslas darbs, ģimenes fotogrāfijas, uzmundrinoši citāti. Tas viss palīdzēs darboties ar prieku!

Interneta veikals 220.lv - viss Jūsu mājas biroja iekārtošanai

Ja aktuāla mājas biroja iekārtošana, vērts ieskatīties interneta veikala 220.lv piedāvājumā. Izvēlei biroja mēbeles, lampas, interjera priekšmeti, kā arī monitori un cita tehnika mūsdienīgai darba vietai.
Iepirkšanās interneta veikalā 220.lv sniedz pozitīvu pieredzi, ļaujot visu nepieciešamo iegādāties ātri un vienkārši - jebkurā sev ērtā laikā. Pircējus iepriecina arī izdevīgie pasūtījumu piegādes noteikumi.

Mājas birojam jābūt iedvesmojošai vietai, kurā ir vēlme uzturēties un sasniegt iecerēto. Izvērtējiet savas vajadzības un pievērsiet uzmanību kvalitātes rādītājiem, lai atrastu tieši to, kas Jums vajadzīgs.