Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:1, Did:0, useCase: 3


Skaistākie bērnu kalendāri 2015 gadam

Redakcija
Redakcija

Tuvojas Ziemassvētki un Jauna gada sākums, kad aktuāls kļūst dāvanu jautājums. Viena no labākajām un vērtīgākajaām dāvanām ir kalendārs. Sevišķi tas noderīgs bērniem, kas vēl tikai mācās iepazīt laika skaitīšanas sistēmu. Līdzās krāšņiem zīmējumiem, aizraujošām nodarbēm un interesantiem stāstiem, bērni apgūst arī kalendāra lietošanas prasmes un iemācās pazīt nozīmīgākos svētkus un svinamās dienas. Atrodiet savu bērnu interesēm piemērotāko kalendāru un uzdāviniet viņam to! Iepazīstinām jūs ar skaistākajiem izdevniecību Zvaigzne ABC, "Egmont Latvija" un "Jumava" bērnu kalendāriem 2015.gadam

Brīnišķīgais Barbie kalendārs 2015 (izdevniecība Egmont Latvija) iepriecinās ikvienu mazo princesi un modes dāmu. Katrā kalendāra lapiņā dzīvo kāda Bārbijlelle, kas ne tikai atgādina par svarīgākajām svētku dienām, bet arī piedāvā aizraujošas prāta spēles un mīklas. Tāpat kalendārā paslēpušās krāsojamās Bārbijas, kuras ietērpt krāsainos tērpos palīdzēs kalendāram pievienotaie flomasteri. Taču tas nav viss, jo komplektā ar kalendāru mazās modes mākslinieces saņems arī jauku Bārbijas bloknotu un lineālu.

Donalda Daka kalendārs 2015 gadam (izdevniecība Egmont Latvija) iepriecinās ikvienu bērnu, kurš iemīļojis slaveno pīli. Taču sevišķi tas patiks zēniem, jo komplektā ar kalendāru viņi saņems visu tik ļoti iemīļoto Vāģu mašīnīti.
Bez tam katra kalendāra lappuse savādos un baisos stāstos atklās arvien jaunus slavenās pīles piedzīvojumus un liks pasmieties par jautrām anekdotēm.

Pasaku kalendāru pazīst jau vairākas paaudzes. No gada uz gadu tas priecē mūsar dažādu tautu iemīļotām pasakām. Šogad "Pasaku kalendārā" lasāmas latviešu tautas pasakas, kas papildinātas ar brīnumjaukajām mākslinieču Agijas Stakas, Maritas Grases un Gundegas Muzikantes ilustrācijām. Tāpat kalendārs iepazīstina savus lasītājus ar katra gada mēneša latvisko nosaukumu, kā arī valsts svētkiem (ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas) un svinamām dienām.

Visi, kas iemīļojuši gudro Mašu un viņas draugu Lāci, tagad varēs visu nākošo gadu priecāties par krāšņiem attēliem, kuri sastopami katrā kalenāra Maša un Lācis lapā (izdevniecība Egmont Latvija). Bet, kad gads būs pagājis, skaistos zīmējumus varēs iekļaut savu iemīļoto pasaku tēlu kolekcijā.

Visas mazās princeses, kuru mīļākās rotaļlietas ir jautrās ponijmeitenes, noteikti priecāsies par kalendāru "My little PONY" (izdevniecība Egmont Latvija). Katra kalendāra lappuse krāšņos attēlos iepazīstina ar mazo poniju piedzīvojumiem visa gada garumā. Jūs sastapsiet ponijus ziemā, pavasarī, vasarā un rudenī, priecājoties par katrā gadalaikā pieejamajām rotaļām, dabas brīnumiem un veltēm. Bet gada beigās jaukos poniju attēlus varēs izgriezt un pievienot saviem "dārgumiem".

Visiem smurfīgajiem bērneļiem īpaši smurfīgs kalendārs 2015.gadam (izdevniecība Jumava). Tas priecēs ne vien ar skaistiem, krāsainiem attēliem, bet liks arī padomāt, jo pie katra zīmējuma atradīsiet āķīgus jautājumus un interesantus uzdevumus. Būs jāmeklē, jāskaita, jāsalīdzina un jādara vēl daudz citas interesantas lietas.