Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:1, Did:0, useCase: 3


Video: Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla paraugdemonstrējumi

Redakcija
Redakcija
Epadomi.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 10. februārī no plkst. 16.30 tiešraidē no Jelgavas vērot Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla paraugdemonstrējumus. Tiešraides skatītājiem ir iespēja vērot Latvijas un Lietuvas titulētāko ledus tēlnieku paraugdemonstrējumu dueli. Uz festivāla galvenās skatuves - Jāņa Čakstes bulvārī - skulptūru veidošanā sacentīsies Kārlis Īle un Donatas Mockus.

Paraugdemonstrējumu pirmā daļa tiešraidē skatāma no plkst. 16.30 ar tiešraides turpinājumu plkst. 18.30.

20. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā ir vērienīgākais ziemas notikums Baltijā, kura ietvaros no ledus tapušas vairāk nekā 65 ledus skulptūras un dažādi ledus objekti. Šogad Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls Jelgavā pulcē 33 pasaulē atzītus tēlniekus no 10 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Īrijas, Portugāles, Norvēģijas, Nīderlandes, Ukrainas, Bulgārijas un Ķīnas. Mākslinieku uzdevums ir vairāk nekā 70 tonnās ledus attēlot tēmu "Sapņi". Tiešraide no 20. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāla paraugdemonstrējumiem skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.
Vērtējums: