Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:285, Did:0, useCase: 3

Viedi padomi harmoniskai dzīvei

Debesīs nav tāfeles, kur būtu rakstīts, ko tu vari vai nevari sasniegt šajā dzīvē. Nav nekā tāda, kas tevi ierobežotu. Vienīgais, kas tevi var ierobežot, esi Tu pats. Tu pats radi rītdienu, savu nākotni. Tu pats un neviens cits. Neviens cits nelemj tavā vietā - tu neesi nolemts. Tava dzīve pieder tev pašam, tu pats to vari pārvaldīt un vadīt, kā vien vēlies. Nav nekā tāda, ko tu nevarētu sasniegt. Ir tikai jāvēlas.

Atrodi to, ko tu patiesi no sirds vēlies, kas piepilda tevi līdz pat sirds dziļumiem ar vispozitīvākajām emocijām, iespaidiem un laimi, ko tu nemainītu ne pret ko šajā pasaulē. Tev ir tikai jāatrod, ko tu patiesi no sirds vēlies, jo tas ir pats svarīgākais. Kad esi atradis, ko vēlies, ja tici tam un redzi jau to, ko sasniegsi, tad tu to arī sasniegsi, jo, ja esi atradis to, ko patiesi no sirds vēlies un jau ej tajā virzienā, lai piepildītu savas vēlēšanos, tad visi spēki, viss nāks tev palīgā un citādāk nevarēs būt, kā tikai tavas vēlēšanās piepildījums.

Nedomā par to, kas tev nepatīk šajā dzīvē. Domā par to, kas tev patīk. Velti visu savu enerģiju, domas tajā virzienā, kas tev patīkams. Tavas dienas būs daudz īpašākas, jo tu vairs nedomāsi par to, kas tev nepatīk. Kādu dienu pat nepamanīsi - kad būs pienācis laiks -, ka ar tevi vairs nenotiek nepatīkamais. Tu izvēlies par ko domāt un domājot to piesaisti savai dzīvei. Tāpēc domā par visu, kas tevī izraisa pozitīvas emocijas, dod brīvības sajūtu, laimi un piepildījumu, kas padarīs katru dienu tavā dzīvē īpašu un tādu, kādu vēlies.

Dalies ar savu laimi, prieku, smaidu un pozitīvajām emocijām. Dāvā tās citiem. Tas bagātinās tevi, tavas emocijas, laimi, un tu padarīsi savu apkārtējo pasauli tikai pozitīvāku, skaistāku.

Tevī ir potenciāls radīt, tāpat kā Dievam. Daļa no tevis paša ir Dievs, jo tu esi radītājs - savas dzīves radītājs. Nav nozīmes tam, no kādas ģimenes esi nācis, nav nozīmes tam, cik labi mācījies, nav nozīmes tam, kur tu dzīvo un kāds ir tavs materiālais stāvoklis. Katram no mums mūsu pagātnē ir kas tāds, kā dēļ visu dzīvi nevarētu saukt par to skaistāko rožu dārzu. Pilnīgi katram, tu neesi vienīgais. Nozīme ir tikai tam, ko tu gatavojies darīt tagad, ko tu izvēlies turpmāk savā dzīvē, uz ko tu tiecies, jo tas ir tas, kas nosaka visu tavu nākotni.

Netici aizspriedumiem par savu vecumu, sociālo piederību, tautību, dzimumu un visu citu, ka tikai tā dēļ tu nevarētu sasniegt to, ko vēlies. Tu vari sasniegt visu, ko vēlies - lauz stereotipus, jo katrā no mums ir gandrīz neierobežots potenciāls būt, par ko vien vēlamies.

Ieklausies savā sirdī un dari to, ko tu patiesi vēlies un neatsakies no tā, tikai kādu aizspriedumu vai pieņemtu normu dēļ. Dari to, kas tev vislabāk patīk, ēd to, kas tev vislabāk garšo, atpūties tā, kā tu to vislabāk vēlies. Neesi citu aizspriedumu, vispārpieņemtu standartu un modes upuris. Tu piederi pats sev - tev pieder tavas domas un izvēle. Izvēle izvēlēties visu, ko vien vēlies. Robežas ir tikai tavā prātā - nojauc un pārkāp tās!

"Seko savai svētlaimei un visums atvērs Tev durvis tur, kur bija tikai sienas."

/Joseph Campbell/