Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:202, Did:0, useCase: 3


Kārtainie pīrāgi ar ievārījumu

Kārtējo reizi ‘’Mārtiņa Beķerejā’’ pērkot kārtainās ābolkūkas, prātā ienāca doma – un kāpēc es mājās tās nevaru izcept pati? Dalīšos ar bezgala vienkāršu recepti, kuras gatavošanā šoreiz izmantoju ķirbju un kuragas ievārījumu, taču cepiens tikpat labi garšo ar ābolu, ābolu/ apelsīnu un citiem ievārījumiem, bez tam aukstā ziemas dienā cepeškrāsnī gatavoti ēdieni gan iesilda, gan tīkami iesmaržo virtuvi, vēršot mājas atmosfēru daudz jaukāku un priecīgāku.

Nepieciešams:

0,5 kg kārtainās mīklas,
ievārījums,
1 ola.

Pagatavošana:

Pannā ieklāj cepampapīru. Mīklu plāni izveltnē, ar formas palīdzību izveido taisnstūrveida plāksnītes, kuras klāj uz pannas. Pārziež ar ievārījumu, tad liek virsū otru plāksnīšu kārtu. Apsmērē ar sakultu olu. Uzsildītā cepeškrāsnī cep 20 minūtes 200 grādu temperatūrā. Ātri, lēti, vienkārši un gardi!

Gatavoja Ilze Puķe, Foto: Ivars Puķe