Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 3


Video: “3 musketieri. Uz austrumiem no Vīnes” viesosies Minskā

Redakcija
Redakcija
1. oktobrī Ģertrūdes ielas teātra Rīgā un Klockriketeatern teātra Somijā kopprojekts “3 musketieri. Uz austrumiem no Vīnes” viesosies Baltkrievijā, Minskā festivālā “TEART”. “TEART” ir starptautisks teātra forums, kas kopš 2011. gada piedāvā labāko izrāžu skati no visas pasaules. Festivālā piedalījušies tādi mākslinieki mākslinieki kā Konstantīns Bogomolovs, Romeo Kasteluči, Ļevs Dodins, Alvis Hermanis, Oskars Koršunovs, Kristians Lupa, Kirils Serebreņņikovs u.c. “TEART” šogad norisināsies no 30. septembra līdz 15. oktobrim. Ar foruma programmu var iepazīties šeit: All events “3 musketieri. Uz austrumiem no Vīnes” ir neparastiem piedzīvojumiem un atklājumiem bagāts ceļojums pa mūsdienu Eiropas Austrumu robežu. Aktieri, pārtapuši par trīs franču aristokrātiem, musketieriem no 17. gadsimta, pēkšņi attopas kādā Vīnes pievārtē. Atoss, Portoss un Aramiss devušies gulēt vēl 17. gadsimta Francijā, pamostas 21. gadsimta Vīnē. Tā vietā, lai mēģinātu atgriezties mājās, viņi izlemj doties uz priekšu – iepazīt šo jauno trako pasauli.

Izrādes režisors ir Valters Sīlis, dramaturgs – Jānis Balodis, scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Ieva Kauliņa, spēlē – Karls Alms (Carl Alm), Nora Dadu (Noora Dadu), Matti Raits (Matti Raita), videooperators – Dainis Juraga, producenti – Klockriketeatern (FIN) un Ģertrūdes ielas teātris (LV).
Vērtējums: