Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:342, Did:0, useCase: 3


Ģertrūdes ielas teātris aicina uz pirmizrādi darbam “Pazaudētās dziesmas”

Redakcija
Redakcija

Ģertrūdes ielas teātrī 27. oktobrī – teātra 11 gadu dzimšanas dienā – gaidāma pirmizrāde Agates Bankavas, Artūra Čukura un Andreja Jarovoja darbam “Pazaudētās dziesmas”.

“Pazaudētās dziesmas” skan par pasauli un nedrošību, sapņiem un realitāti, par sīko un par bezgalīgo, un tik svarīgo spēju silta jūlija dzīvesprieku saglabāt drēgnā oktobra rītā. Izrāde par mūsu gatavību iedziļināties, paraudzīties uz ierasto citu acīm, pieņemt to, ko neizprotam. Pārvarot bailes no nezināmā un izmantojot ķermeni, balsi un ritmu kā galvenos izteiksmes līdzekļus, radošā komanda ļāvusies drosmei piedzīvot jaunus apvāršņus un aicina skatītājus kopīgi nosapņot ļoti gribēto un vajadzīgo rītdienu.

Ideja: Agate Bankava, Artūrs Čukurs, Andrejs Jarovojs
Režija: Andrejs Jarovojs
Izpildījums: Agate Bankava, Artūrs Čukurs
Mūzika: Jānis Burmeisters, Artūrs Čukurs
Teksta konsultante: Anna Belkovska
Vokāla konsultante: Beāte Zviedre
Producents: Ģertrūdes ielas teātris

Biļetes pieejamas ĢIT biļešu sistēmā Biļetes - ĢIT Pirmizrāde 27. oktobrī, plkst.19.00, nākamā izrāde 28. oktobrī plkst.19.00.

Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes finansiālu atbalstu.

Ģertrūdes ielas teātri finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.