Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:20, Did:0, useCase: 3


Notiks pateicības pasākums Rīga 2014 programmas veidotājiem

Redakcija
Redakcija

Šodien, 29.decembrī, plkst.17:00 Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē notiks koncerts un pateicības pasākums „Mana Rīga”, kura laikā Rīga 2014 Mākslinieciskā padome un Nodibinājums Rīga 2014 pateiksies par veiksmīgo sadarbību Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas veidotājiem – māksliniekiem un radošo grupu pārstāvjiem – režisoriem, producentiem, mūziķiem, dejotājiem, aktieriem un māksliniekiem un visiem, kas piedalījušies programmas pasākumu veidošanā.

Koncertā „Mana Rīga” piedalīsies profesionālais pūtēju orķestris „Rīga” diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā, maestro Raimonds Pauls, solisti – Ilona Bagele, Daumants Kalniņš un Oskars Petrauskis.

Koncerts būs bezmaksas un uz to aicināts arī ikviens rīdzinieks, kas piedalījies kāda no Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākuma veidošanā vai norisē.

Rīga 2014 Mākslinieciskā padome un Nodibinājums Rīga 2014 vārdā pateicas visiem projektu, pasākumu, radošo un pilsonisko iniciatīvu realizētājiem un sadarbības partneriem par kopīgo darbu Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas realizēšanā.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas mākslinieciskajā īstenošanā piedalījās vairāk nekā 1900 mākslinieki un radošo grupu pārstāvji. Tie bija režisori, producenti, mūziķi, dejotāji, aktieri, mākslinieki un vēl ļoti daudzas jo daudzas radošas personības no Latvijas, kā arī no ārvalstīm.

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu veido nodibinājums Rīga 2014 sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. Rīga 2014 programmas partneris ir Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.