Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Video: Desmit gadi eksperimentu un izcilības zīmē. Cēsu Mākslas festivāls 2016

Redakcija
Redakcija
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Kupola zālē notika konference, kurā informēja par Cēsu Mākslas festivālu 2016. Tā kā festivāls svin jau desmito pastāvēšanas gadadienu, tad kultūras programma solās būt jo īpaši vērienīga.

Par šī vasaras festivāla programmas vienojošo vadmotīvu izvēlēta tēma „Ainava”. Desmit gadu laikā ainava, kurā dzīvojam un radām, ir ļoti mainījusies un tās daudzveidību tad arī iecerēts atklāt jubilejas gadā.

Apmeklētāji varēs baudīt mākslas izstādi “Laikmetīgā ainava”, īpaši atlasītas pasaules kino filmas, pēdējā gada spilgtāko teātra izrāžu skati un koncertus. Grandiozākais šīs vasaras festivāla notikums būs slavenās Džordža Gēršvina operas “Porgijs un Besa” koncertiestudējums.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu preses konferencē, kā arī fragmentus no sarunām ar Cēsu Mākslas festivāla direktoru Juri Žagaru, vizuālās mākslas programmas galveno kuratori Daigu Rudzāti, mūzikas programmas autori un vadītāju Indru Lūkinu, kā arī festivāla ģenerālsponsoru – LMT viceprezidenti, valdes locekli Lauru Keršuli.

Tiekamies no 15. jūlija līdz 14. augustam Cēsīs – vietā, kur virmo kultūra, pulsē radošums un eksperiments satiekas ar izcilību!
Vērtējums: +1