Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Latvijas Leļļu teātrī februārī debitēs Intars Rešetins – biļetes pārdošanā 05.12.2022 14:06

Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības nāmā un visās Biļešu paradīzes kasēs.

Raimonds Pauls Mazajā Mežotnes pilī 05.12.2022 13:57

Aizvakar, 3. decembrī Mazajā Mežotnes pilī norisa vēsturisks koncerts - pirmo reizi pilī muzicēja Maestro Raimonds Pauls kopā ar diviem izciliem igauņu māksliniekiem - dziedātāju Sofiju Rubinuun kontrabasistu Toivo Unt -, kā arī mūsu pašu leģendāro sitaminstrumentālistu Māri Briežkalnu

Iedvesmas un gardu recepšu grāmata Ziemassvētkus gaidot 02.12.2022 13:50

Ivetas Galējas krāšņi ilustrētā, sniegbalti zeltītā grāmata “Svinam ziemu!” ir īsta noskaņas, iedvesmas un sajūtu radītāja Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Šajās gada tumšākajās dienās autore rosina gatavoties svētkiem ar prieku, lai uzburtu gan pašos, gan apkārtējos maģisko svētku gaidīšanas sajūtu.

Valmieras teātra janvāra repertuārā pirmizrāde Reiņa Suhanova iestudējumam “Vārds” 02.12.2022 12:55

Uzsākta biļešu tirdzniecība uz Valmieras teātra janvāra repertuāra izrādēm. 20. janvārī teātra pagaidu mājvietā, topošajā laikmetīgās mākslas telpā “Kurtuve”, gaidāma pirmizrāde norvēģu dramaturga Juna Foses lugai “Vārds” Reiņa Suhanova režijā. Izrādes, kuras tehnisku iemeslu dēļ nav iespējams pārcelt uz jaunajām telpām joprojām tiks spēlētas teātra Apaļajā zālē. Neizpaliks regulārās viesizrādes Dailes teātrī, kas janvāra mēnesī būs “Spēlmaņu nakts” skatītāju balsojuma “Gada izrāde” “Mēs, roks, sekss un PSRS”, kā arī “Gada mazās formas izrāde” “Kalendārs mani sauc”. Tāpat viesosimies Ādažos un pēc ilgāka pārtraukuma arī Liepājā.

Filma “Janvāris” sasniedz šī gada rudens filmu maratona rekordus 02.12.2022 12:49

Filmu “Janvāris” pirmajās trīs nedēļās visā Latvijā noskatījušies vairāk nekā 23 000 skatītāju, un kopš pirmizrādes 11. novembrī tā ir visskatītākā Latvijas kino rudens maratona filma. Tā demonstrēta jau vairāk nekā 100 dažādās vietās Latvijā, un to izplata gan filmu studija Mistrus Media, gan izplatītāji KinoPunkts, bet pasaulē – starptautiskā kinokompānija Yellow Afaires. Viestura Kairiša spēlfilma “Janvāris” ir stāsts par jauniem kinematogrāfistiem, kuri tiek ierauti barikāžu laika notikumos.

Miris dziesminieks Haralds Sīmanis 01.12.2022 12:22

1. decembra rītā mūžībā aizsaukts dziesminieks, Latvijas patriots Haralds Sīmanis (1951-2022).

Rīgā atkal norisināsies tradicionālais Starptautiskais vokālais festivāls «Riga Symphony» 30.11.2022 11:19

Starptautiskais vokālais festivāls «Riga Symphony» vairākus gadus ir veiksmīgi organizējis bērnu un jauniešu vokālās mūzikas festivālu, katru gadu Rīgā pulcējot vairākus simtus talantīgus un jaunus izpildītājus, producentus, vokālos pedagogus un jau atzītus mūzikas meistarus. Šogad festivāls norisināsies skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā – no 16. līdz 19.dcembrim.

Skaistākā Ziemassvētku pasaka gaidīšanas laikam 30.11.2022 11:14

Kā sagaidīt Ziemassvētku laiku, ar katru dienu arvien vairāk izbaudot un gatavojoties brīnumam? Te palīdzēs arī laba grāmata! Norvēģu rakstnieces Majas Lundes brīnišķīgi skaisto, smeldzīgo un gaišas domas rosinošo Ziemassvētku pasaku “Sniega māsa” ilustrējusi pasaulslavenā māksliniece Lisa Aisatū. Nu grāmata tieši tādā izskatā kā citur pasaulē nonākusi arī Latvijas grāmatnīcās, ļaujot arī latviešu bērniem (un pieaugušajiem, kas sirdī jauni!) iepazīt Julianu un Hedvigu un piedzīvot visīstāko svētku brīnumu.

«Sestā Jūdze» aicina uz akustiski dvēseliskiem koncertiem «Vakars, kad visi būs mājās» 30.11.2022 11:11

Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa «Sestā Jūdze», tuvojoties gada ticības un cerības piepildītākajiem svētkiem, dodas pie saviem klausītājiem ar trim aizvadītajos gados par zināmu tradīciju kļuvušajiem Ziemassvētku koncertiem, šogad piedāvājot pavisam jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu «Vakars, kad visi būs mājās».

Ieva Akuratere un Aivars Hermanis aicina uz koncertiem “Ziemas dārzs” 30.11.2022 11:06

Ziemassvētkus gaidot, Ieva Akuratere klausītājus iepriecinās ar dziesmām no programmas “Ziemas dārzs”, kas tapusi sadarbībā ar ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani. Koncertā izskanēs abu mākslinieku sadarbībā radušās dziesmas, kā arī tradicionālās Ziemassvētku dziesmas mūziķu interpretācijā.

Emīla Dārziņa koncertzālē notiks zīmējumu operas “Dāsnumātika” izrāde 27.11.2022 00:12

2022. gada 4. decembrī plkst. 18.00 Nacionālās Mākslu vidusskolas Emīla Dārziņa koncertzālē klausītāji laipni aicināti apmeklēt zīmējumu operu “Dāsnumātika”. Izrādē piedalīsies aktieri Karīna Tatarinova un Ģirts Liuziniks, Rīgas Doma meiteņu kora TIARA jaunākā grupa (mākslinieciskā vadītāja Aira Birziņa), soliste Roberta Kumsāre un instrumentālā grupa – Nacionālās Mākslu vidusskolas Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas audzēkņi Helvijs Guļāns (klavieres), Markuss Leikums (sitaminstrumenti), Džonija Elza Zumente-Steele (basģitāra) un Evelīna Apine (flauta).

Ar koncertiem “Čellu pasaule” suminās čellisti profesori Eleonoru Testeļecu 27.11.2022 00:09

Decembra sākumā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskais orķestris un diriģents Kaspars Ādamsons visus mūzikas mīļotājus aicina uz diviem simfoniskās mūzikas koncertiem “Čellu pasaule”. Pirmais notiks 1. decembrī Bauskā, kur projekta “Plecu pie pleca” ietvaros kopā ar studentu orķestri muzicēs arī Bauskas, Iecavas un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolu audzēkņi, kā arī soliste čelliste Santa Valere. Savukārt piektdien, 2. decembrī plkst. 18.00 JVLMA Lielajā zālē JVLMA simfoniskais orķestris uzstāsties kopā ar solistiem čellistiem Dianu Ozoliņu, Gunu Šnē, Ēriku Kiršfeldu un Klāvu Jankevicu. Koncertprogramma “Čellu pasaule” ir veltījums izcilajai čellistei, profesorei Eleonorai Testeļecai skaistajā dzīves jubilejā.

Divas lieliskas latviešu autoru grāmatas kā impulss iekšupvērstai sarunai 27.11.2022 00:06

Vakar viesnīcas “Bergs” Stikla zālē vienlaikus notika divu grāmatu atvēršana – “pirmizrādi” piedzīvoja “Projekts Cilvēks: sarunas par esību, sūtību un būtību” un pirmais sērijas “Veselīga Latvija: emociju pratība” izdevums “Kā sarunāties ar bailēm”. Abi izdevumi ir sinerģisks kultūras un mākslas portāla Arterritorry, tā atzara Spiriterritory, Biedrības Veselīga Latvija un apgāda Zvaigzne ABC sadarbības projekts. Abi ir par ceļu pie sevis un instrumentiem, kas palīdz no šī ceļa nenovirzīties, uzdrīkstēties un nebaidīties to iet. Vienojošais elements ir saruna un mākslas kā vēl viena sarunu ar sevi veicinoša elementa klātbūtne vizuālajā tēlā.

Latvijas Leļļu teātra aktieri sacenšas dziesmu minēšanas spēlē 27.11.2022 00:02

No 9. decembra Latvijas Leļļu teātra repertuāru papildinās muzikāla izrāde pieaugušajiem – politiski erotisks kabarē “Bez morāles. Ar lellēm”. Gatavojoties pirmizrādei, teātra aktieriem bija iespēja sacensties spējā atpazīt populāru dziesmu melodijas, kas pianista Raimonda Petrauska aranžijās un dzīvajā izpildījumā skanēs arī izrādē. Iestudējumā piedalīsies teju viss Latvijas Leļļu teātra aktieru ansamblis – gan spēlējot instrumentus, gan dziedot, gan piešķirot visiem labi zināmajām dziesmām jaunu nozīmi unikālos leļļu numuros.

Intars Busulis un Abonementa orķestris izziņo koncertus “Es Tevi redzu” Dzintaros 25.11.2022 00:11


2023. gada 17. un 18. jūnijā izskanēs jau par tradīciju kļuvušais Intara Busuļa solo koncerts Dzintaru koncertzālē.

Aicina uz filmas par karu Ukrainā “Dzīve, kuru mēs neizvēlējāmies” pirmizrādi LNB 23.11.2022 22:38

2022. gada 24. novembrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks Jeļenas Veļičko, Innas Kovalčukas (Іннa Ковальчук), Tetjanas Rubanas (Тетянa Рубан) un Jūlijas Kabicinas-Kabjeres (Юлія Кабіцина-Каб’єр) dokumentālās filmas “Dzīve, kuru mēs neizvēlējāmies” (Життя, яке ми не обирали, 52min) pirmizrāde.

Klajā nākusi pirmā bērnu triloģijas ”Emma un ekrāni” grāmata – stāsts “Lielā jautājumu spēle” 23.11.2022 14:59

Klajā nākusi pirmā bērnu triloģijas ”Emma un ekrāni” grāmata – stāsts “Lielā jautājumu spēle”, kam sekos “Emma un Košulis planšetkārbā”, “Emma un Dureklis Vieddīvānā”. Autore Inguna Ula Cepīte aplūkojusi mūsdienās aktuālās problēmas bērnu un pusaudžu vidē – vientulību, pieaugušo nespēju runāt ar bērnu vienā valodā pat it kā draudzīgā ģimenē. Emmai ir vēlme ne tikai atbildēt uz nesaprotamiem pieaugušo jautājumiem, bet uzdot jautājumus pašai. Viņa neskatās vecākus interesējošos biedējošos ziņu raidījumus, bet vienu raidījumu viņa kopā ar ģimeni skatās vienmēr – jautājumu spēli televīzijā, kad malā tiek nomesti gan pusapēsti našķi, gan mazākie ekrāni – planšete vai Emmas mobilais.

“Dauderos” aicina apskatīt kolekcionāra Gaida Graudiņa kamīna pulksteņu izstādi 23.11.2022 14:55

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Dauderu nodaļā atvērta jauna izstāde “Laika spožums”. Tajā apskatāmi kopskaitā 40 grezni un bagātīgi rotāti kamīna pulksteņi, kas darināti 19. gs. Francijā. Pulksteņu kolekcija pieder latviešu kultūras mecenātam un kolekcionāram Gaidim Graudiņam, kura dāvinājums kopš 1990. gada veido “Dauderu” muzeja krājuma kodolu. Krāšņie pulksteņi izstādīti lielajā salonā, kur tie dabiski saplūst ar 19. gs. beigās celtās un iekārtotās fon Bingneru ģimenes villas interjeru.

Ar pirmizrādi Liepājas Leļļu teātris sāk Ziemassvētku izrāžu maratonu 23.11.2022 14:53

Pirmajā adventē Liepājas Leļļu teātris sāk Ziemassvētku izrāžu maratonu.
Piektdien, 25.novembrī 18.00 un sestdien, 26.novembrī 12.00 Liepājas Leļļu teātrī pirmizrāde Leldes Kaupužas jaunākajam veikumam – Ziemassvētku izrādei “Puika, kurš neticēja Ziemassvētkiem”, bet 27.novembrī 12.00 skatītāju iemīļotās izrādes “Olafa Ziemassvētki” atjaunotajai versijai.

DAGAMBA ar vērienīgu video izziņo lielkoncertu Mežaparka Lielajā estrādē 23.11.2022 14:46

Pēc 3 gadu pārtraukuma grupa DAGAMBA nāk klajā ar jaunu koncertprogrammu “Bach Against the Machine” un aicina uz grandiozu lielkoncertu 2023. gada 3. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Dienas Grāmatas jaunums - Toms Deimonds Barvidis "Zaļā dzīle" 23.11.2022 13:02

Pasaule, kuru ik nakti pārstaigā debesmeitas, trīs spoži mēneši, reiz esot bijusi vienota, līdz brāļi, debesmeitu precinieki, sastrīdējās un to sadalīja. Tagad Zaļā Dzīle, mežonīgs un nebeidzams mūžamežs, un sausais, skopais Tīrums dzīvo katrs savrupu dzīvi šķietamā drošībā. Tomēr gan Tīrumā, gan Zaļajā Dzīlē pamazām mostas kā jauni, tā aizmirsti spēki, kas tiecas iegūt vai iznīcināt. Zaļās Dzīles bangas arvien niknāk sitas pret Tīruma krastiem, un cilvēku apmetnēs sākas cīkstēšanās par ļaužu prātiem un sirdīm. Kas izjaucis līdzsvaru starp abām pasaules daļām? Meklējot atbildi senās dziesmās, Vārmas ciema Dižais rakstotājs Hauko atrod tikai jaunus jautājumus.

Garākie seriāli Latvijā un pasaulē, kas gadu desmitiem spēj noturēt skatītāju uzmanību 21.11.2022 18:26

Televīzijas seriālu popularitāte, iespējams, slēpjas tajā, ka tie palīdz skatītājiem atpūsties no realitātes, tāpat arī saved kopā dažādu sociālo un vecuma grupu cilvēkus. Turklāt seriālos skatītāji arī iepazīst dažādu profesiju aizkulises.

Decembrī pie skatītājiem dosies muzikāla izrāde visai ģimenei «Grinča Ziemassvētki» 19.11.2022 18:35

Sākot ar 2.decembri, visā Latvijā būs skatāma krāšņa, muzikāla svētku pasaka visai ģimenei – «Grinča Ziemassvētki».

Putina troļļi. Izdota biedējoša Krievijas informatīvā kara hronika 18.11.2022 22:36

Džesika Aro (Jessikka Aro) ir uzrakstījusi biedējošu un aizraujošu grāmatu, Krievijas informatīvā kara hroniku, ik detaļa stāstu padara ne vien par laikmeta dokumentu, bet arī apliecina vēstījuma patiesumu. Grāmata – lielgabala, nē, drīzāk, ņemot vērā izplatību un bīstamību – radioaktīvs lādiņš. Grāmata – kliedziens, kas satricina un atklāj baisas patiesības. Putina troļļu atmaskošana ir bīstams, vitāls un galu galā varonīgs darbs. "Atmaskojot Putina institucionalizētās troļļošanas operācijas, Dž. Aro gajusi ceļu, pa kuru iepriekš nevienam nav bijis drosmes doties, tas darīts, pastāvot milzu draudiem. Grāmatas autore ir izdarījusi nenovērtējamu pakalpojumu visai pasaulei, parādot mums, kā šī taktika strādā, lai mēs varētu labāk sevi aizstāvēt turpmāk,” — raksta finansists, rakstnieks Bils Brauders.

Hendelis. Pasticcio. No gaļas pīrāga līdz operai 18.11.2022 22:32

25. novembrī plkst.18.00 Mazajā ģildē izskanēs Georga Frīdriha Hendeļa Pasticcio. Sadarbībā ar Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivālu, uzvedumu iestudēs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas baroka orķestris, tā mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta Māra Kupča vadībā. Projektā “Hendelis. Pasticcio” ar Erasmus+ programmas atbalstu satiksies studenti no piecām Eiropas mūzikas akadēmijām - Lodzas, Oslo, Rīgas, Tallinas un Viļņas – jau ar zināmu pieredzi Hendeļa mūzikas interpretācijā. Viņiem būs iespēja piecas dienas pilnveidot savas zināšanas un vokālo meistarību pie lieliskiem pedagogiem.

Rīgā ar autorprogrammu “Laimes mirkļi” uzstāsies Alekss Dubass 18.11.2022 22:29

Festivāls Botānika aicina uz populārā televīzijas un radio raidījumu vadītāja, rakstnieka un žurnālista, ceļotāja Aleksa Dubasa autorvakaru “Laimes mirkļi”, kas notiks 19.novembrī plkst. 19:00 kinoteātra “Splendid Palace” lielajā zālē. Tas būs Aleksa pirmais soloprojekts pēc atgriešanās Rīgā, kura laikā mēs parunāsim par to, ka laimes sajūta mūs piemeklē daudz biežāk nekā mums varētu šķist.

Aicina uz muzikoloģes - pedagoģes Dainas Samta jubilejas vakaru Siguldā 18.11.2022 20:38

Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” 2022. gada 23. novembrī plkst 19.00 notiks klavierspēles skolotājas Dainas Skaidrītes Samtas jubilejas vakars. Sveicot skolotāju jubilejā, muzicēs viņas kolēģi, absolventi un audzēkņi.

Valsts svētkos – kinoklasikas papildinājums portālā filmas.lv visai pasaulei 18.11.2022 12:04

Nacionālā Kino centra portālā filmas.lv, tuvojoties Valsts svētkiem, papildināta restaurētu klasisko filmu izlase, kas bez maksas pastāvīgi pieejama visā pasaulē, ar tulkojumu un subtitriem dažādās valodās. Šobrīd izlasē apkopotas 30 Latvijas kinovēsturei nozīmīgas filmas, kas radītas 20. gadsimtā, – 18 pilnmetrāžas spēlfilmas, sešas dokumentālās filmas un sešas animācijas īsfilmas.

18. novembrī Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina izzināt valsts vēsturi 17.11.2022 23:29

18. novembrī Latvijas Nacionālais vēstures muzejs sabiedrībai piedāvā valsts svētkiem atbilstošu programmu visai ģimenei. Tā rosina pamatīgāk izzināt Latvijas dibināšanas laikmetu, ļauj apjaust vēsturisko notikumu un personību nozīmi.

Latvijas Nacionālajā teātrī izskanēs Latvijas proklamēšanas gadadienai veltīts svētku koncerts 17.11.2022 23:25

Šī gada 18.novembrī par godu Latvijas proklamēšanas 104. gadadienai Valsts prezidenta kanceleja, Kultūras ministrija un VSIA “Latvijas Koncerti” rīko ikgadējo svētku koncertu Latvijas Nacionālajā teātrī. Koncertā skanēs latviešu komponistu skaņdarbi Latvijā pazīstamu un atzītu mākslinieku izpildījumā. Koncerta translācija no Latvijas Nacionālā teātra būs skatāma Latvijas Televīzijas 1.kanālā plkst. 18:40, kā arī klausāma Latvijas Radio 3 “Klasika” tiešraidē plkst. 18:00.

TV3 būs skatāms koncertuzvedums “Dziesma dejo. Deja skan” 16.11.2022 22:41

19. novembrī plkst. 15.30, TV3 saviem skatītājiem piedāvā noskatīties šā gada vasarā Mežaparka Lielajā estrādē notikušo koncertuzvedumu “Dziesma dejo. Deja skan”, kurā nebijušā formā savienosies divas tradīcijas – dziesma un deja. Šis koncertuzvedums ir īpašs ar to, ka dejotāji un koristi kopīgi veido vienotu priekšnesumu.

Valkā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d'amour» 16.11.2022 11:24

Piektdien, 23.decembrī, plkst.19 Valkas pilsētas Kultūras namā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d'amour» («Mīlestības mūzika»). Tā ievedīs šarmantajā Vīnes mūzikas pasaulē, piedāvājot klausītājiem izbaudīt mūziku par mīlestību, mūziku, kuru mīlam un pazīstam, mūziku, kura radīta, lai iepriecinātu un radītu svētkus.

Spīdzināšana un terors – “Dokumentārija” jaunais stāsts par ukraiņu dzīvi okupācijā 16.11.2022 11:21

No 16. novembra populārākajās satura straumēšanas platformās pieejams Latvijas Radio dokumentālās žurnālistikas podkāsta “Dokumentārijs” jaunākais stāsts “Palikt dzīvam okupācijā”. Dokumentālajā stāstā podkāsta veidotāja, žurnāliste Indra Sprance divās epizodēs stāsta par pieredzēto Ukrainas austrumos.

18.novembra svētku koncerti izskanēs Latvijas vēsturiskajos novados 16.11.2022 11:17

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, par godu Latvijas 104. dzimšanas dienai Valsts prezidenta kanceleja, Kultūras ministrija un VSIA “Latvijas Koncerti” aicina apmeklēt 18. novembra koncertus Latvijas vēsturiskajos novados: Vidzemē - Pociema kultūras namā, Zemgalē - Mežotnes daudzfunkcionālajā attīstības centrā “Strēlnieki”, Sēlijā - Gārsenes kultūras namā, Kurzemē - Ezeres kultūras namā un Latgalē - Zilupes kultūras namā. Visos koncertos ieeja bez maksas.

Latvijas Televīzijā 24. novembrī pirmizrādīs dokumetālo filmu “Paula un ceļš” 16.11.2022 11:14

Latvijas Televīzijā ceturtdien, 24. novembrī, gaidāma pirmizrāde dokumentālajai filmai “Paula un ceļš” – režisora Andreja Verhoustinska un scenārija autores Henrietas Verhoustinskas personīgajam stāstam par Paulas Tisenkopfas cīņu ar krūts vēzi.

16. novembrī Tautas frontes muzejs aicina uz pasākumu “Brīvības klavieres” 14.11.2022 21:32

16. novembrī plkst. 18.00 Tautas frontes muzejs (Vecpilsētas ielā 13/15) ikvienu interesentu aicina būt klāt pasākumā “Brīvības klavieres”, kurš veltīts muzeja krājuma visjaunākajam ieguvumam – mūziķu Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina dāvinātajām klavierēm “УКРАÏНА”.

Piecas filmas patriotiskās noskaņās, ar kurām sagaidīt valsts svētkus 14.11.2022 21:29

Tumši rudens vakari tā vien vilina pievērsties kinoekrānam un baudīt kvalitatīvas filmas. Valsts svētku mēnesis ir īstais laiks, kad pārskatīt pašu mājās tapušo filmu klāstu, īpaši izceļot tās, kas ieskandina patriotisma stīgas un atgādina – latvieši visos laikos ir spējuši paveikt lielas lietas.

Valsts svētku nedēļā iespēja noskatīties multimediālo dejas izrādi “Latvju zīmēs rotāties” 14.11.2022 21:25

Atzīmējot Latvijas valsts svētkus, 2022. gada 18. un 19. novembrī Forum Cinemas “Kino Citadele” notiks multimediālās dejas izrādes “Latvju zīmēs rotāties” kino seansi. Multimediālā izrāde ir īpašs notikums latviešu skatuviskās tautas dejas vēsturē - ierastā stadiona vai skatuves formāta vietā, zīmes kārtojas digitālā vidē, saplūstot tehnoloģijai ar tradīciju, deju rakstiem ar animācijām un montāžas iespējām uz lielākā kino ekrāna Ziemeļeiropā.

18. novembrī LTV vairākas svētku tiešraides un televīzijas pirmizrāde Māras Zālītes jubilejas koncertprogrammai 14.11.2022 21:21

18. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienā, Latvijas Televīzijas (LTV) skatītājiem būs iespēja sekot līdzi ziņu speciālizlaidumam un vairākām svētku tiešraidēm. Tāpat arī būs skatāmas jau zināmas un iemīļotas filmas patriotiskās noskaņās, bet televīzijas pirmizrādi piedzīvos Māras Zālītes jubilejas koncertprogramma “Paši skaistākie vārdi”.

Mirusi aktrise Velta Skurstene 12.11.2022 17:54


Latvijas vadošie mediji ziņo, ka mūžībā aizgājusi aktrise Velta Skurstene.

Nākamā lapa