Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:356, Did:0, useCase: 3


Radoša ideja – neparasti eglīšu rotājumi pašu rokām

Eglīšu rotas var gatavot arī no neparastākiem materiāliem, piemēram,- no mīklas. To priekšrocība ir ne tikai jautrība gatavošanas procesa laikā, bet arī drošums, kas ir sevišķi svarīgi, ja mājās ir mazi bērni. Pie kam no mīklas gatavoti rotājumi ir izturīgi un tik viegli neplīst. Un, ja rotāsiet tos tikai ar ēdamām lietām, nebūs nekas briesmīgs, ja mazulis kādu eglītes rotu nogaršos.

Gatavot rotājumus no mīklas ir pavisam vienkārši.

Mīklai jums būs nepieciešams sāls, milti un ūdens. Miltus un sāli jāņem vienādās daļās, bet ūdeni jāpievieno tik daudz, lai mīkla sanāktu elastīga.

Kārtīgi samīcītu mīklu izrullē, no tās izgriež figūriņas, kādas nu kuram labāk patīk, tad ar sērkociņu vai koka irbulīti katrā figūriņā izdur caurimiņu, lai būtu, kur ievērt diegu. Figūriņu uz 2-3 dienām noliek žūt; var arī žāvēt cepeškrāsnī 50 grādu temperatūrā.

Kad figūriņas nožuvušas, tās var dekorēt un izkrāsot pēc katra personīgās gaumes un vēlmēm. Jūs būsiet ne tikai ieguvuši oriģinālus Ziemassvētku eglītes rotājumus, bet arī kopā ar bērniem pavadījuši jautras stundas.

Lai viss izdodas un ģimenē valda prieks!