Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 3


Uzzini metodi, kas iekvēlinās partneri

Redakcija
Redakcija

Jūs satiekaties vairs ne pirmo mēnesi, bet viņš nesteidzas atzīties kaislīgās jūtās. Viņš ir pieklājīgs, gādīgs, maigs, bet... ļoti mierīgs. Taču tā gribētos piedzīvot kvēlu atzīšanos jūtās, redzēt, kā mirdz viņa acis, just, cik saviļņota ir viņa sirds, valdzināt, apburt, kļūt viņam par ko vairāk nekā tikai par sievieti, ar kuru kopā pavada laiku.

Praktizējošā psiholoģe, personības izaugsmes semināru vadītāja Andžela Haritonova iesaka kādu metodi, kas tādā situācijā varētu palīdzēt nostiprināt jūsu attiecības un pārliecināt partneri, ka par tevi labāku viņam neatrast.

Metodi var izmantot attiecībā gan pret vīriešiem, gan sievietēm. Tā var noderēt arī gadījumos, kad
• tev iepaticies cilvēks un tu noteikti gribētu arī viņam iepatikties, izpelnīties labvēlīgu attieksmi. Cik ilga būs šī “iepatikšanās”, būs atkarīgs no daudziem faktoriem;
• laulātie, kuru jūtas pabalējušas vai, kā saka, nomākusi ikdienas rutīna. Ar metodes palīdzību sieva kopā ar vīru var “atcerēties” viņa kaisli pret sievu!

Iekvēlināt partnera jūtas palīdzēs metode "Mīlestības pārnese"

Jādomā, ka katrs cilvēks vismaz reizi dzīvē ir neprātīgi iemīlējies neatkarīgi no tā, vai tas notika 15, 25 vai 40 gadu vecumā. Tā, ka vai juka prātā, nevarēja ne elpot, ne dzīvot bez viņas/viņa. Tāda mīlestība tiek ierakstīta zemapziņā. Viņš nekad neaizmirsīs mīlestības objekta ādas smaržu, balsi, gaitu, manieres un daudz ko citu, kas, pareizi reproducējot, it kā “nospiežot īsto podziņu”, viņā atkal izraisa jūtu vētru, bet jau pret tevi!

Pārliecinies, ka ir tam piemērota diena - partneris ir mierīgs, atslābinājies, nav nokaitināts, nav noguris, nekur nesteidzas, viņa galva nav pilna ar problēmām.

• Radi romantisku atmosfēru, varat izdzert glāzi vīna (ne vairāk, jo tas var mazināt gan emocionālo, gan erotisko jutīgumu), mēģini nedaudz kopēt viņa balss un elpas tempu, ķermeņa pozas, taču esi piesardzīga, lai tas neizskatītos kā atdarināšana. Kad cilvēki ir “līdzīgi”, viņi labāk saprot viens otru. Pagaidām runā tikai par kaut ko patīkamu, lieto tos vārdus un izteicienus, kurus viņš bieži atkārto.

• Ierunājies par mīlestības tēmu, pajautā partnerim, vai viņš kādreiz ir piedzīvojis spēcīgas jūtas, palūdz, lai par to pastāsta. Saki, ka tev tas ir svarīgi, jo mīlestībā izpaužas pati cilvēka būtība. Dari zināmu, ka vēlies uzticības pilnas attiecības, un, dalīšanās par dziļākajām jūtām liecinās par uzticēšanos tev.

• Lai viņš pastāsta par savu mīlestību. Izrādi lielu interesi, uzdod jautājumus, jautā par viņa mīļotās izturēšanos, izskatu, par viņa jūtu niansēm, attiecību detaļām. Tavs mērķis ir izsaukt šīs jūtas šeit un tagad. Ja viņš runā par ar to saistītām negatīvām lietām - aizkaitinājumu, strīdiem utt., maini tēmu uz pozitīvu. Centies viņa no atmiņas atsauktās jūtas novest līdz maksimumam, izraisīt mīlestības eiforiju.

• Kad viņš pilnībā iegrimst saldās, jutekliskās mīlas atmiņās, sāc viņam maigi pieskarties, skatīties acīs, apskaut... Vari nokopēt dažus viņa bijušās iemīļotās uzvedības elementus (tu jau tagad zini, kāda viņa bija – maiga un naiva vai kaislīga un nekaunīga, varbūt seksa laikā iekoda viņam ausī vai saskrāpēja viņu...). Domās ienirsti viņas tēlā un mīlējies ar partneri, ļauj šim seksam būt īpašam! Būdams savu saldi kaislīgo atmiņu virsotnē, viņš pārslēgsies uz tevi, jo tu taču esi tepat un rīkojies! Un arī viņa reiz "aizmirstās" jūtas tiks pārnestas, pārvirzītas uz tevi! Tagad tu zini, kāds sievietes tips viņu piesaista, vari nedaudz pielīdzināt savu izturēšanos tam. Tas viņu tikai "uzkurinās"!

Kad metodi nevajadzētu pielietot

• partneris ir noguris un nav noskaņots uz maigām sarunām un romantiskiem vakariem;
• kaislīgākā mīlestība viņa dzīvē bijusi nesen (mazāk nekā pirms gada), un psiholoģiskās saiknes joprojām saglabājušās. Ja atmiņas par mīlestību ir sāpīgas (viņu pameta vai bija stipra pieķeršanās, kas nepārgāja pati no sevis, bet to sagrāva kādi ārēji apstākļi), tad metode var viņu “pabīdīt” pagātnes attiecībās, uz nevajadzīgiem tālruņa zvaniem, ciešanām, mēģinājumiem atgriezt pagātni.