Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:74, Did:0, useCase: 3


8 būtiskākās lietas cilvēka dzīvē

8 būtiskākās lietas cilvēka dzīvē
Foto: Iveta Apškrūma

Tavu domu spēks, viegls un mīļš smaids, droši sperti soļi un savas vietas apzināšana šajā pasaulē - visas ir tās lietas, kas dara tevi vienreizēju. Ceļot savas vibrācijas, mēs izmainām arī citu vibrācijas un galu galā to pasauli, kas mums ir apkārt. Milzīga viena cilvēka izmaiņa var mainīt visas cilvēces likteni. Un brīdis TAGAD vienmēr ir labākais laiks, lai pieceltos, apzinātos sevi un būtiski mainītu pasauli, sākot ar dažiem pārkārtojumiem sevī pašā.

Sēj sēklas. Pati auglīgākā augsne pasaulē ir cilvēka prāts. Sēklām ir potenciāls un liktenis. Ja kādā no dzīves jomām vēlies ievākt tīrāku un veiksmīgāku ražu, Tev jau šodien pat ir jāsāk šajā lauciņā sēt jaunas sēklas. Kā tu domāsi, tāds tu arī kļūsi.

Uzstādi mērķus. Ja tu nestrādā savu mērķu sasniegšanai, tad visticamāk tu strādā citu mērķu labā. Uzstādi tādus mērķus, kuri izaicina Tavu domāt jaunos virzienos. Pieraksti tos skaidri un detalizēti. Mērķi, kas tiks balstīti ar spēcīgu ticību, piepildīsies.

Dzīvo ar ticību. Ticība ir spēja uzticēties lielākam spēkam, kāds šķietami ir tavā rīcībā. Ar paļāvību doties nezināmajā un ticēt savām paša iespējām, lai kas arī notiktu. Jo stiprāka būt tava ticība un skaidrība, jo ātrāk tu atradīsi sevi dievišķajā laika izjūtā, kur mēs vienmēr esam īstajā vietā un īstajā laikā. Vienkārši meties šajā dzīvē iekšā - visas iespējas un augļi ir tajā.

Pasargā sevi no negatīvā. Ticībai pretējais ir bailes un šaubas. Šaubas aptur Tava pilnīgā potenciāla realizāciju. Ticība ir tāds spēks, pret kuru bailēm nav varas. Esi stiprs un nebaidies, jo tava nodoma spēks un sirsnība pārvarēs visus šķēršļus.

Uzticies intuīcijai. Tava intuīcija ir izcilākais instruments, kas tev dots, lai virzītos pa šo pasauli. Uzticies tai un vadies pēc tās. Pati daba tevi vedīs iepretim izaugsmei un ļaus sasniegt augstāko laimi, ja tu vienkārši piestāsi, ieklausīsies sevī un darbosies savas intuīcijas vadībā.

Ēd Saules barību. Mēs esam tas, ko ēdam. Lietojot uzturā augus, dzīvinošā Saules enerģija pārplūst mūsos, gluži vai tiešā veidā. Svaiga augu pārtika patiesi ir pats ideālākais variants cilvēkā ķermeņa uzturēšanai. Savas diētas attīrīšana nodrošina dabisko paš-dziedināšanos un krasu visa ķermeņa atjaunošanos.

Elpo apzināti. Ja vēlies atjaunot savus enerģijas resursus ar vairāk rezonējošu un tīru enerģiju, sāc elpot apzināti. Izmainot savas elpas intensitāti un biežumu, tu vari nomierināties, attīrīties, atmodināt un atjaunināt savu ķermeni un prātu. Jo vairāk skābekļa tiks tavām šūnām, jo vairāk enerģijas tiks tavu mērķu īstenošanai.
Izkusties. Ikdienas vingrojumi un stiepšanās ir būtiski priekšnoteikumi labai veselībai. Izkustinot savu ķermeni, mēs iekustinām arī asinsriti, uzlabojam dziedzeru darbību, ļaujam uzsūkties barības vielām, attīrām šūnas, spēcinām sava ķermeņa kopējo sistēmu un struktūru. Labas veselības fizioloģija nodrošina pacilātu mentālo, emocionālo un garīgo stāvokli. Tāpēc nodarbojies ar jogu, cīņas mākslām, deju, kādiem sporta veidiem vai kaut ko, kas notur tevi kustībā.

Dari to, ko tu mīli. Tu esi apveltīts ar vienreizēju dāvanu. Sniedz šo unikālo dāvanu arī citiem, un varēsi izmantot savu apbalvojumu, lai dzīvotu pārticīgu dzīvi garīgi, emocionāli, mentāli, fiziski un finansiāli. Atceries, ka tur, kur ved tava sirds, tu atradīsi vislielākos dārgumus.
Smaidi. Visskaistākais, ko cilvēks dara, ir smaidīšana. Gluži kā Saule, smaids izgaismo visu dienu. Smaidi nav tikai redzami - tie ir arī jūtami un tiem piemīt dziļš un tūlītējs efekts. Tā vibrācija, ko sniedz smaids, ir siltums, draudzīgums un atvērtība. Bet vislabākais no tā visa - smaids ir arī lipīgs.

David Wolfe lifeandlove.tv

Tulkoja Ģirts Laube