Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:74, Did:0, useCase: 3


Ieklausies savā sirdī un dzīvo drosmīgi

Drosme nenozīmē, ka baiļu nav,- saka Ošo. Bailes, protams, ir, un tas ir normāli. Taču tām var tikt pāri. Galvenais- ieklausīties savas sirds balsī un iet pa sirds norādīto ceļu.

- Dzīve virzās tās tūkstoš un vienā nenoteiktībā. Tā ir tās brīvība. Nesauc to par nedrošību.

- Sirds vienmēr ir gatava riskēt, sirds vienmēr ir azartiska. Galva ir biznesmenis. Galva vienmēr aprēķina- tā ir viltīga.

- Sirds ceļš ir drosmes ceļš. Tas nozīmē dzīvot nedrošībā, dzīvot mīlestībā, dzīvot uzticoties. Tas nozīmē doties nezināmajā, pamest pagātni un ļaut atnākt nākotnei.

- Kas ir tavs prāts? Tas ir viss, ko zini. Tā ir pagātne, mirušais, tas, kas aizgājis...Sirds ir nākotne. Sirds vienmēr ir cerība, sirds vienmēr ir kaut kur nākotnē.

- Klausi savai sirdij...tu sāksi virzīties pareizajā virzienā, nekad pat īpaši nedomājot, kas ir pareizi un kas- nepareizi.

- Dari pēc iespējas vairāk kļūdu, tikai atceries vienu: nedari vienu un to pašu kļūdu divreiz. Un tu augsi.

- Aizmirsti visu, kas tev ir teikts:- Tas ir pareizi, tas ir nepareizi.- Dzīve nav tik sastingusi. Šodien pareizais rīt var būt nepareizs, šajā brīdī nepareizais var būt pareizs nākamajā.

- Aizspriedumaina acs ir akla, sirds, kas pilna slēdzienu, ir mirusi. Pārāk daudz iepriekšēju pieņēmumu, un tavs saprāts sāk zaudēt asumu, skaistumu, intensitāti. Tas kļūst truls.

- Dzīve nav problēma. Skatīties uz to kā uz problēmu nozīmē spert kļūdainu soli. Tas ir noslēpums, kurš jāizdzīvo, jāmīl, jāpieredz.

- Cilvēkam jābūt piedzīvojumu meklētājam, vienmēr gatavam riskēt ar zināmo nezināmā dēļ. Un, reizi izjutis brīvības un bezbailības prieku, cilvēks nekad nenožēlo...Viņš zina, ko nozīmē iedegt savas dzīves lāpu vienlaikus no abiem galiem.

- Mēs zaudējam dzīvē daudz, jo mums nepietiek drosmes.

- Atceries, viss jaunais, kas ienāk tavā dzīvē, ir Dieva sūtījums,

- Tu nevari ienest jauno savā dzīvē, jaunais atnāk. Tu avri to avi nu pieņemt, vai noliegt.

- Ļoti reti cilvēks ir gatavs laimei. Tik daudz ir ieguldīts nelaimē! Viņiem patīk būt nelaimīgiem...būtībā viņi ir laimīgi savā nelaimē.

- Cilvēks patiesi kļūst par cilvēku, kad viņš uzņemas pilnu atbildību. Lai kas viņš arī būtu, viņš par to ir atbildīgs. Tā ir pirmā drosmes izpausme, vislielākā drosme.

- Drosme nenozīmē, ka baiļu nav.

Ošo (Osho) atziņas no grāmatas: DROSME prieks dzīvot riskējot.