Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:16, Did:0, useCase: 3


Foto: Kas īpašs Dvīņu dārzā? Viesos pie Urbānu ģimenes Bikstos

Redakcija
Redakcija
No Epadomi.lv arhīviem. 2015. gads.

Dobeles pagasta Bikstos ir kāda vieta ar nosaukumu 'Līči", kur dzīvo un saimnieko draudzīgā un čaklā Urbānu ģimene. Viņu saimniecība ir gana plaša un darbu nekad netrūkst. Neskatoties uz to, ģimene atrod laiku gan izklaidēm un vaļaspriekiem, gan arī krāšņa dārza iekopšanai un uzturēšanai kārtībā, kurā netrūkst ne dažādu ziedu un košumkrūmu, ne dārzeņu, ogu un augļu. Gaiss šajā pusē smaržo pēc mīlestības. Mīlestības pret darbu, senču gara mantojumu, dabu un vienam pret otru. Bet galvenais- "Līčos" vienmēr valda prieks un jautrība, jo saimniekiem piemīt veselīga humora dzirksts.

Un vēl - ģimenes galva Jānis Urbāns (viņš arī Latvijā pieprasīts krāšņu meistars) "Līču" teritorijā izveidojis senlietu muzeju, kurā paciemoties un senatnes gaidotni izbaudīt var ikviens. Piedāvājam jums virtuālu ceļojumu Urbānu ģimenes krāšņajā dārzā, kura dvēsele un aprūpētāja ir Jāņa sieva Alda.

Foto: Iveta Apškrūma

Vairāk par Urbānu ģimeni raidījumu ciklā "12 dārzu maģija. Viesos pie Urbānu ģimenes Bikstos", kas tapis Epadomi.lv sadarbībā ar Astrocentru. Uz tikšanos!