Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:18, Did:0, useCase: 3


Padomi, lai virtuves remonts izdotos veiksmīgs

Redakcija
Redakcija

Virtuve ir tā telpa mājoklī, kurā tiek pavadīts diezgan daudz laika. It sevišķi, ja patīk gatavot ēst un pārsteigt savus tuvos cilvēkus ar jaunām receptēm. Ir svarīgi, ka virtuvē ir patīkami uzturēties un ka tā ir gan mājīga, gan praktiska. Ja šobrīd Jūsu virtuve nav tāda, kā vēlētos, tad ir īstais laiks, lai tā piedzīvotu vizuālas pārvērtības. Raksta turpinājumā atradīsiet vērtīgus padomus, kas palīdzēs, lai virtuves remonts izdotos veiksmīgs.

Plānošana
Ikviens darbs sākas ar plānošanu, katrā ziņā tā vajadzētu būt. Plānošana palīdz saprast, cik daudz un kādus materiālus būs nepieciešams iegādāties, kā arī, cik daudz laika varētu aizņemt remonta veikšana.
Plānojot noteikti ņemiet vērā dienas, kuras varēsiet veltīt remonta veikšanai. Iespējams, ka tās būs tikai brīvdienas, bet varbūt arī darbdienu vakari. Tāpat remontu iespējams ieplānot atvaļinājuma laikā, kad tam var veltīt pat visu dienu.

Bez laika plānošanas, nepieciešams saprast, cik liels ir virtuves remonta budžets. Ja vēlēsieties tikai nelielas vizuālas pārvērtības, būs nepieciešami mazāki finansiālie līdzekļi, savukārt, ja virtuvi gribēsiet pārvērst pavisam citā veidolā, jarēķinās ar diezgan lielām izmaksām.
Noteikti nepieciešams sastādīt sarakstu ar vajadzīgajām lietām. Saraksts atvieglos iepirkšanos un veikalā nebūs jāpavada pārāk garas stundas.
Vēl pie plānošanas darbiem ir jāpiemin remonta veicēji. Noteikti būs lietas, ko varēsiet izdarīt paša spēkiem, tomēr pāris lietas vajadzētu uzticēt profesionālim. Izpētiet atsauksmes internetā vai arī iegūstiet informāciju no draugiem un paziņām, kurš ir labākais meisters, kuram uzticēt savu virtuvi.

Virtuves stila atrašana
Katram cilvēkam ir sava gaume. Arī mājokļa iekārtošanā tā izpaužas. Varētu teikt, ka virtuve ir tā telpa, kurā var daudz vairāk eksperimentēt, tomēr jāņem vērā arī pāris aspekti, lai neattaptos pavisam nepraktiskā virtuvē.
Sākumā vajadzētu padomāt par krāsām. Virtuvē droši var izvēlēties arī košas un spilgtas krāsas. Tomēr, ja vairāk patīk minimālisms, tad labāk izvēlēties mierīgus un neuzkrītošus toņus.
Ja vēlaties, lai mājoklis būtu ieturēts vienotā stilā, tad virtuvi arī nepieciešams pieskaņot pārējām telpām. Vislabāk to būs izdarīt, ja sienu krāsas tiks saskaņotas, kā arī mēbeles būs vienotā stilā. Tāpat ņemiet vērā, ka neitrālos toņus noteikti var atsvaidzināt ar kādu košāku aksesuāru.

Praktiskums
Virtuvē nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par praktiskumu. Atšķirībā no guļamistabas vai viesistabas, ir svarīgi, lai virtuvē būtu daudz brīvas vietas, lai, gatavojot ēst, būtu ērti pārvietoties un nekas netraucētu.
Ja esošā virtuve ir diezgan maza, tad jo īpaši japievērš uzmanība ergonomikai. Izvēlieties iebūvējamo tehniku, piemēram, iebūvējamās cepeškrāsnis ir ļoti labs variants mazām virtuvēm.

Tāpat telpu paplašinās vaļēji plaukti. Lai ēst gatavošana nesagādātu grūtības un varētu aizsniegt nepieciešamās lietas, plaukti jānovieto pie sienas atbilstošā augstumā. Arī gatavošanas virsmai jābūt ērtā augstumā.

Kvalitāte
Kvalitāte nenoliedzami ir ļoti svarīga gan virtuves mēbelēm, gan iekārtām. Tā kā virtuves remonts ir viens no dārgākajiem remontiem mājoklī, bieži vien cilvēki vēlas ietaupīt pēc iespējas vairāk, izvēloties ne tās labākās kvalitātes preces.
Tomēr, ja vēlaties, lai ilgtermiņā tomēr Jums atmaksātos šis remonts, ieteicams izvēlēties patiešām labas kvalitātes mēbeles un iekārtas. Interneta veikalā 220.lv ir pieejams plašs iekārtu klāsts, piemēram, tvaika nosūcēji, mikroviļņu krāsnis, ledusskapji, elektriskās plītis un citas virtuvei nepieciešamās ierīces.

     [+] [-]

, 2021-08-17 19:07, pirms gada
Sveiki puiši. Man ir problēma, manas automašīnas ādas sēdekļi ir sausi un plaisā, un esmu pamanījis auduma sēdekļu un plastmasas paneļu krāsas maiņu. Es nolēmu, ka logu tonēšana būtu labākais risinājums, bet ne
gribēja, lai logi būtu aptumšoti. Tonēšanas variantu ir ļoti daudz, un es izvēlējos pēc izvēles, apskatot līmplēves stiklam ieteikumus vietnē https://www.logutonesana.lv/limplev... . Definēts uz caurspīdīgajām plēvēm, jo ​​caurspīdīgās filmas var bloķēt UV starus, nepievienojot nokrāsu. Es domāju, ka tas varētu palīdzēt manas automašīnas ādai un interjeram. Būšu priecīga, ja mana pieredze kādam noderēs.