Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Video: Mīlestība un bizness caur astroloģijas prizmu. “Apgāds JUMAVA” Grāmatu izstādē 2016

Redakcija
Redakcija
“Apgāds JUMAVA” ikgadējā Grāmatu izstādē Ķīpsalā priecēja savus uzticīgos grāmatu lasītājus ar kultūras programmu, kas veltīta praktiskajai literatūrai, prezentējot veselus trīs vērienīgus izdevumus astroloģijas tematikā.

Trīs sertificēti astrologi, kas savulaik arī izveidoja Latvijas Astrologu asociāciju, – Andris Račs, Māra Ošuroka un Juris Biršs – sniedza ne vien interasantu, bet arī interaktīvu vēstījumu par astroloģijas nozīmi tādās dzīves sfērās, kā mīlestība, mājoklis, bizness u.c.

Alberts Einšteins savulaik ir teicis: “Astroloģija ir zinātne, kas nes atklāsmi. Ar tās palīdzību es daudz ko esmu uzzinājis un daudz ko esmu tai parādā.” Vienmēr ir pastāvējis liels vilinājums, īpaši biznesa jomā, uzzināt pēc iespējas precīzākas nākotnes prognozes vai arī atgriezties nozīmīgā brīdī pagātnē. Kamēr “laika mašīna” nav vēl izgudrota, mēs varam izmantot astroloģijas tehnoloģijas, lai ceļotu laikā.

EpadomiTV un KultūrasVēstis.lv piedāvā video ieskatu grāmatu “Mana mīlestības astroloģija”, “Iepazīsti astroloģiju” un “Biznesa astroloģija” prezentācijas norisē. Noskaties un, iespējams, atklāsi ceļu, kā iegūt atbildes uz tādiem jautājumiem kā – Kad sākas mīlestība? Kāda ir savsatrpējā saderība? Ko astroloģijas karte spēj parādīt biznesa jomā?
Vērtējums: