Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Ko dāvināt Vēža zīmē dzimušajiem

Ja vēzis kaut ko krāj, tad jautājums par dāvanu ir atrisinājies pats no sevis. Ja papildināsiet viņa kolekciju, tas nozīmēs ne tikai to, ka atceraties par viņa dzimšanas dienu, bet arī, ka cienāt viņu kā personību. Būdami taupīgi un tālredzīgi, vēži mīl kvalitatīva lietas.

Vēzim svarīgas ir jūtas, siltums un mājīgums, tāpēc izvēlēties dāvanu šīs zīmes pārstāvjiem ir vienkārši, taču Vēzim nepietiks ar dāvanu vien.

Pasniegšanas brīdim sagatavojiet slavinošu runu, kurā pārliecinoši izklāstīsiet cik svarīgs jums ir tieši šis Vēzis. Arī dāvana jādāvina no visas sirds, jo Vēžiem tas ir ļoti svarīgi.

Vēžiem vienmēr patīk skaistas, tomēr praktiskas lietas, tādas, kuras var pataustīt, pasmaržot. Čības, fotoalbums, pavārgrāmata vai jebkurš cits priekšmets, kurš noderēs mājās, Vēzim sagādās lielu prieku.

Atslēga uz Vēža sirdi – sentimentāla dāvana. Paņem kādu sīkumu, piemēram, šokolādi, un ietin to nopietnā naudas banknotē. 'Bet, ja šis Vēzis tev nozīmē ļoti daudz, uzdāvini viņam, piemēram, putekļusūcēju.

Vēžiem patiks arī dažādi mājas augi, servīzes, alus kausi, glāžu un galda piederumu komplekti, salvešu turētāji, arī mīkstas čības, silta pidžama un mīkstās rotaļlietas (jā, arī pieaugušajiem Vēžiem).

Bērniem

Mazajiem Vēzīšiem dāvanu ievīstiet vairākos papīros vai ielieciet vairākās kastītēs — viņiem patīk saglabāt intrigu.

Derēs liela pasaku vai fantāzijas grāmata. Atnākot ar dāvanu Vēža mājā, neaizmirstiet pasniegt ziedus arī viņa vecākiem, jo tas Vēzi darīs laimīgu. Varat lielajā dāvanā paslēpt dažādus niekus un konfektes.

Mazo Vēzi spēs aizkustināt gan paššūta lelle, gan tēta pašgatavots zobens vai zirdziņš, jo dāvanas "sāls" ir tā, ka Vēzis jūt, vai vecāki ir pūlējušies tieši viņa dēļ. Un viņš vēlas just, ka ir mīlēts. Protams, dāvana jāpasniedz atbilstošā atmosfērā un noskaņojumā, piemēram, fonā var uzlikt kādu jauku mūziku.

Dažiem vēžiem ļoti patīk peldēt, tādēļ droši varat dāvināt baseina abonementu, kurp doties kopā ar vecākiem.Šāda dāvana būs iemesls lielam priekam.
Ja vēlaties dāvāt kaut ko no rotām, tās būtu jāizvēlas no sudraba, baltā zelta vai pērlēm unto motīvam jābūt mēnesim, kas ir vēža zīmes noteicējs.

Pieaugušajiem

Vīrietim noteikti var dāvināt dārgu naudas maku vai stilīgu kaklasaiti ieturētos toņos.
Sievietei - dāvanas, kas izcels viņas maigumu. Viņai lieliski piestāv tradicionālie juvelierizstrādājumi ar Mēness akmeni. Taču var arī dāvināt juvelierizstrādājumus ar pērlēm, akvamarīnu un opāliem.
Vecāka gadagājuma cilvēkiem patiks šalle, pleds vai mājas halāts.
Oficiālai dāvanai — vienmēr grāmatas.

Vēzis ļoti priecāsies par visu senlaicīgo, ieskaitot interjera priekšmetus un dažādas greznumlietiņas. Ar pateicību pieņems jebkuru paša rokām darinātu nieciņu.

Apģērbu labāk izvēlēties ieturētu konservatīvā stilā, elegantu un labas kvalitātes.

Parfimēriju izvēlieties sākot no maigiem ziedu līdz eksotiskiem augu aromātiem. Vēža aromāti – lilija, ciklamena, apelsīns, smaržīgā akācija, vieglu ziedu aromāti.