Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 3


SEO audits – iespēja pārliecināties par mājas lapas efektivitāti

Redakcija
Redakcija

Efektīva un uz datiem balstīta interneta veikala vai mājas lapas optimizācija, kas uzlabotu vietnes veiktspēju, ielādes ātrumu, redzamību interneta pārlūkprogrammās un lietotāju pieredzi, nav iespējama bez pilnvērtīga SEO audita.

Kas ir SEO audits?

Interneta vietnes novērtēšanas process jeb SEO audits ir nepieciešams, lai pārbaudītu, cik labi vietne ir atrodama un darbojas interneta pārlūkprogrammās. Šāda pārbaude ļaus identificēt tehnisko nepilnību cēloņus, kas samazina mājas lapas vai interneta veikala novērtējumu un redzamību meklētājprogrammās.

SEO auditā tiek ņemti vērā gan e-komercijas platformas tehniskie ierobežojumi, gan vietnes saturs, izmantotie atslēgvārdi, metadati un ārējo saišu kvalitāte. Taču, lai SEO audits tiktu veikts profesionāli, nepieciešams kvalificēts SEO speciālists.

Kad ir jāveic SEO audits?

Digitālās vides straujās mainības dēļ vietnes SEO auditu ir vēlams atkārtot regulāri, lai ilgtermiņā mājas lapas un interneta veikali nezaudētu savu funkcionalitāti un efektivitāti.

Vietnes apmeklējuma plūsmu var ietekmēt gan novecojis vietnes saturs, saturam neatbilstoši metadati, kļūdu ziņojumi un bojātas saites, gan mainīgās meklētājprogrammu vadlīnijas un algoritmi.

Interneta pārlūkprogrammas nepārtraukti uzlabo savus meklēšanas algoritmus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un meklēšanas rezultātu kvalitāti. Taču, laicīgi nepielāgojot mājas lapas saturu un tehniskos ielādes parametrus algoritmu izmaiņām, interneta veikals vai mājas lapa var zaudēt savas pozīcijas pārlūkprogrammas meklēšanas rezultātos, tai kļūstot mazāk redzamai potenciālajiem klientiem.

Lai pielāgotu mājas lapu šīm izmaiņām, bez audita bieži vien nepieciešama ar SEO optimizācija (https://e-komercija.lv/pakalpojumi/seo-pakalpojumi/ ) un pārdomāta SEO stratēģija.

Vai ir jānovērš visas auditā uzrādītās nepilnības?

Ne visās situācijās uzreiz ir iespējams novērst pilnīgi visas auditā uzrādītās nepilnības, jo var nepietikt ne laika, ne resursu. Šādos gadījumos ir ieteicams rīkoties pēc 80/20 principa.

Šis princips nosaka, ka 20% no uzlabojumos ieguldītā darba un resursiem ir jānodrošina 80% no visa iegūtā vietnes optimizācijas rezultāta. Tas nozīmē, ka uzrādītās nepilnības ir jāsadala prioritātēs un primāri nepilnību novēršanā ir jāfokusējas uz aspektiem, kuru likvidēšana sniegs vislielākos efektivitātes uzlabojumus.

Tikai pieredzējušu SEO speciālistu konsultācija var palīdzēt noteikt visnepieciešamākos interneta vietnes uzlabojumus uzstādīto mērķu sasniegšanai.

Digitālā mārketinga aģentūra E-komercija.lv trīspadsmit gadu ilgā pieredze SEO pakalpojumu nodrošināšanā un konsultēšanā palīdzēs atrast visefektīvāko risinājumu interneta veikalu apmeklējuma un apgrozījuma celšanai.
Šīs aģentūras SEO pakalpojumi sevī ietver ne tikai auditu un optimizācijas pasākumus, bet var tikt veikta arī interneta veikala izstrāde, cena kur Jūs patīkami pārsteigs!