Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 3


Situācijas, kad uzņēmumam var noderēt parādu piedziņas firmas pakalpojumi

Redakcija
Redakcija

Lai arī katrs uzņēmums vēlas tikai atbildīgus klientus, kuri vienmēr rēķinus apmaksā laikus, tomēr ne vienmēr tā arī notiek - neapmaksāti rēķini un nenokārtotas parādsaistības ir daļa no daudzu uzņēmumu ikdienas. Ko darīt? Nereti šādās situācijās var palīdzēt arī parādu piedziņas firmas.

Nav pietiekamu iekšējo resursu

Bieži vien efektīvu situācijas risināšanu apgrūtina fakts, ka uzņēmumam nav pietiekami daudz iekšējo resursu. Īpaši tas attiecas uz maziem uzņēmumiem - komunikācija ar parādniekiem patērē pietiekami daudz laika, rezultātā darbinieks ir mazāk produktīvs savu tiešo pienākumu izpildē.
Šādā situācijā noderīgs var būt tāds pakalpojums kā inkaso, ko īsteno licencēta parādu atgūšanas kompānija.

Iepriekšējie mēģinājumi atgūt parādu nav devuši rezultātu

Ja mēģinājumi atgūt parādu saviem spēkiem nav nesuši vēlamo rezultātu, iespējams, ir vērts konsultēties ar zinošiem speciālistiem, kuri spēs ieteikt labāko risinājumu tieši Jūsu situācijā. Nereti tieši trešās puses iesaistīšanās motivē parādnieku ātrāk nokārtot savas saistības.

Parādsaistības ir senas

Jāņem vērā, ka atgūt senas parādsaistības mēdz būt sarežģītāk un laikietilpīgāk. Tas ir vēl viens iemesls, kādēļ vērts apsvērt iespēju sadarboties ar uzticamiem un zinošiem speciālistiem.

Parādu atgūšanas firmu piedāvājumu klāstā ir arī tāds pakalpojums, kā cesija - parādu pirkšana. Tas nozīmē, ka parādsaistības tiek pārpirktas un uzņēmumam vairs nav jāuztraucas par zaudētiem naudas līdzekļiem un laiku.

Parādnieks izvairās no komunikācijas

Vēl kāda izplatīta situācija, kas pamatīgi apgrūtina parāda atgūšanas procesu, ir debitora izvairīšanās no komunikācijas. Ja sadarbosieties ar labu parādu piedziņas kompāniju, risinājums būs ātrāks - speciālisti noskaidros parādnieka atrašanās vietu, kā arī atradīs tieši konkrētajam gadījumam atbilstošāko stratēģiju, lai Jūs savu naudu atgūtu pēc iespējas drīzāk.

Debitors apstrīd rēķinu

Nereti uzņēmumi saskaras ar to, ka parādnieks apstrīd savas saistības un atsakās rēķinu atmaksāt. Arī tādā gadījumā var noderēt speciālistu palīdzība, lai noskaidrotu situāciju un piemeklētu labāko risinājumu.

Efektīvai parādu atgūšanai var noderēt uzticamas parādu piedziņas firmas pakalpojumi. Pirms vienoties par sadarbību, noteikti iepazīstieties ar citu klientu atsauksmēm!