Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Kas maciņā katrai zodiaka zīmei Tīģera gadā?

Redakcija
Redakcija

Oficiāli sācies Tīģera gads. Kuras zodiaka zīmes pārstāvjiem nākamajā gadā jābūt pēc iespējas uzmanīgākiem, rīkojoties ar naudu? Kam būtu jāapsver “finanšu spilvena” nodrošināšana? Un kura zodiaka zīme viegli varēs kļūt bagāta? Ar smaidu un saprātu lasot, visiem paredzēts bagāts Tīģera gads!

Auns.

Aunam nav ieteicams būt pasīvam, cenšoties sasniegt nepieciešamo ienākumu līmeni. Uguns stihijas zīmes pārstāvjiem finansiāli veiksies, un viņi varēs nopelnīt vairāk nekā parasti tikai tad, ja pieliks nopietnas pūles un strādās visai smagi. Var nākties uzņemties papildu slodzi. Vasaras - rudens periodā martā dzimušajiem Auniem būs vislabākā iespēja uzlabot savu finansiālo stāvokli.

Tīģera gadā horoskops sola finansiālus panākumus arī tiem, kam labi attīstīta intuīcija. Šo periodu raksturos vairākas idejas un priekšlikumi, no kuriem daži var novest pie apšaubāmiem rezultātiem. Atsijāt tādas avantūras Auniem var traucēt viņiem piemītošā nepacietība un ambīcijas. Lai arī 2022. gads būs diezgan bagāts ar avantūrām, finanšu lietās labāk koncentrēties uz stabilitātes panākšanu. Visa likšana uz vienas kārts Tīģera gadā ne vienmēr novedīs pie straujiem panākumiem. Tomēr šī pieeja būtu jāuzskata par labu izvēli Auniem, kuri pelna iztiku ar darbošanos radošās jomās. Horoskops sniegs viņiem visas iespējas sasniegt jaunu atzinības un atpazīstamības līmeni.

Auniem vēlams nogludināt sava rakstura negatīvās iezīmes – it īpaši - nebūt pārāk savtīgiem. Ja tuviem cilvēkiem nepieciešama finansiāla palīdzība, nevajadzētu to liegt. Pakalpojums pret pakalpojumu – tāda ir dzīve, šis noteikums ir spēkā arī vistuvāko cilvēku lokā. Ja Aunam kādreiz būs nepieciešama palīdzība, viņam būs lielākas cerības to saņemt.

Uzmanība jāpievērš savu spēju novērtēšanai. Tendence pārvērtēt savus spēkus var novest pie neveiksmīgiem darījumiem, un tāpēc labāk rūpīgi izsvērt savas pozīcijas un vienmēr jebkurā situācijā meklēt rezerves izeju. Tikai gudri lēmumi un vēss aprēķins palīdzēs nepalikt zaudētājos. Tīģera gadā vislabāk izvairīties no lieliem neplānotiem un neizsvērtiem tēriņiem. Šis zvaigžņu padoms būs īpaši aktuāls 2022. gada nogalē.

Vērsis.

Vai finanses dziedās Vērsim romances? Finansiālā ziņā gads būs gana veiksmīgs: ir pienācis laiks mēģināt īstenot pat vērienīgākos plānus. Turklāt 2022. gadā būs iespējams ne tikai sasniegt jaunus apvāršņus, bet arī nostiprināt panākumus, kas radušies apstākļu sakritības dēļ. Īpaša uzmanība jāpievērš abpusēji izdevīgai sadarbībai: viens šajā jomā nav karotājs, tāpēc labāk mēģināt savā biznesā atrast domubiedrus. Informācijas un pieredzes apmaiņa, pareiza pienākumu sadale un kolēģu atbalsts nav tukša frāze nevienā lietā.

Tomēr tas nenozīmē, ka 2022. gadā Vērsim vajadzētu gaidīt stabilitāti finansēs. Situācija līdzināsies braucienam pa amerikāņu kalniņiem. Šajā laikā zīmes pārstāvjiem palīdzēs pārliecība par sevi, pateicoties kurai rezultāti pieklājīgas peļņas veidā nebūs ilgi jāgaida. Laiks no februāra līdz maijam labvēlīgs darbam pie finanšu sfēras uzlabošanas. Vasaras beigās var riskēt un izmēģināt jaunu naudas pelnīšanas koncepciju. Visticamāk, ka tad gada pēdējos mēnešos var sagaidīt ienākumu pieaugumu.

Tuvi cilvēki var lūgt finansiālu palīdzību - nav ieteicams viņiem atteikt, jo ļoti iespējams, ka drīzumā var būt nepieciešama viņu līdzdalība biznesā. Protams, nevajadzētu to darīt, kaitējot savām interesēm, jo finanšu darījumiem vēlams pieiet racionāli. Turklāt finansiālā augsne būs ļoti labvēlīga strīdiem, un tāpēc labāk desmit reizes apdomāt, pirms aizdot ne tik tuviem cilvēkiem. Vēršiem - karjeristiem 2022. gadā būs visas iespējas pakāpties vēl par vienu pakāpienu. Tam būs nepieciešama ne tikai nevainojama pagātne, bet arī spēja parādīt visus savus talantus tagadnē. Tikai kopā šīs divas īpašības novedīs pie panākumiem.
jaunam darba cēlienam.

Dvīņi.

Finanšu sektorā Dvīņiem sāksies īsta revolūcija. Tā, no vienas puses, iznīcinās iepriekš izveidotās shēmas, no otras puses - sniegs pilnīgi jaunas attīstības perspektīvas. Grūti pateikt, no kuras puses gaidīt pārmaiņas – tie var būt gan ārēji apstākļi (piemēram, nepārvarama vara vai ne līdz galam izskaidrojama kolēģu uzvedība), gan iekšējie impulsi, kad zīmes pārstāvjiem pēkšņi gribēsies atmest visu veco. Abos gadījumos būs iespēja situāciju vērst sev par labu. Taču horoskops brīdina, ka nāksies rīkoties burtiski uz savu spēju robežas. Protams, jums ir intuīcija, kas parādīs pareizo ceļu. Bet vai jūs to sadzirdēsiet? Zvaigznes domā, ka jā.

Ar lieliem tēriņiem jābūt uzmanīgiem. Tā kā situācija ne vienmēr solās būt paredzama, vislabāk nodrošināt “finanšu drošības spilvenu”. Ja viss ies gludi, tāds nebūs vajadzīgs. Citos gadījumos šāda taktika sniedz daudz lielākas iespējas, tai skaitā – iespēju manevrēt. Jādomā par laika un līdzekļu ieguldīšanu, lai nodibinātu vēlāk noderīgas iepazīšanās. Lai paplašinātu savu sociālo loku, varat mēģināt atrast jaunu hobiju. Šis solis ļaus iegūt jaunus domubiedrus. Taču zvaigznes neiesaka ticēt solījumiem, kas nav redzami darbībā. Iespējamas grūtības ar papildu ienākumiem. Izlēmīgākajiem un aktīvākajiem zīmes pārstāvjiem finansiālā stāvokļa uzlabošanās jāgaida laika posmā no maija līdz novembrim.

Vēzis.

Tīģera gadā Vēzis profesionālajā darbībā jutīsies kā veiksmes viļņa nests. Protams, tas nesīs dividendes arī naudas izteiksmē. Tomēr zīmes pārstāvji jutīs, ka ir vaiga sviedros nopelnījuši katru centu. Daudz laika var nākties veltīt nodarbēm, kas nesīs augļus tikai pārskatāmā nākotnē, nevis tagadnē. Sākumā pat šķitīs, ka spēki ir izniekoti. Profesionālā apmācība, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, jaunu prasmju apgūšana, patstāvīgi soļi ceļā uz izglītošanos pilnīgi nepazīstamās jomās – tas viss paņem daudz enerģijas. Rezultāts – savas patstāvības sajūta, paaugstināts pašvērtējums un daudzas citas psiholoģiskas īpašības, kas ir būtiskas veiksmīgam cilvēkam.

Horoskops iesaka finanšu lietās rīkoties konsekventi un pēc iespējas ņemt vērā visus zemūdens akmeņus, jo nevajadzīgu tēriņu risks pastāv vienmēr. Palīgā būs jāsauc intuīcija. Tajā pašā laikā vienmēr jābūt gatavam striktiem un negaidītiem lēmumiem. Situācijas novērtējums jāveic pēc iespējas ātrāk. Neaizmirstiet par finansiālu palīdzību ģimenei un draugiem. Lai gan šādu attiecību pamatā ir savstarpēja uzticēšanās, pieķeršanās un mīlestība, materiālais komponents un reāla savstarpēja palīdzība tās tikai stiprinās.

Pastāv risks, ka jūsu izdevumi izrādīsies daudz lielāki, nekā sākotnēji gaidījāt. Būtu lietderīgi padomāt par "finanšu spilvenu" un sabalansētu pieeju gaidāmajiem izdevumiem. Tad ir iespēja saglabāt savu kapitālu. Nākamajā gadā zīmes pārstāvji var sagaidīt finansiālu atbalstu, kas izpaudīsies dažādos līmeņos: tās var būt gan prēmijas no vadības, gan valsts maksājumi.

Lauva.

Mājās jāliek flīzes, darbā piegādātājs prasa samaksāt par pasūtījumu - situācija, kas tuvākajā gadā būs raksturīga Lauvai. Diemžēl atrast līdzsvaru starp darba un mājsaimniecības izdevumiem būs diezgan grūti.

Vēlme strādāt un mainīt pieeju ierastajām aktivitātēm, jaunu ienākumu avotu meklējumi maijā nesīs materiālu labumu. 2022. gadā Lauvas tiek mudinātas resursus sadalīt taupīgi - tieši šāda taktika nodrošinās, ka finansēs neradīsies nepatīkamas situācijas.

Finansiālā aktivitāte Tīģera gadā atgādinās karuseli: tiklīdz sajutīsi, ka esi augšā, uzreiz vari virzīties uz leju. Tas nenozīmē, ka viss ies ļoti slikti: tikai pastāv liela iespējamība zaudēt iegūto kapitālu. Horoskops Lauvai iesaka būt ārkārtīgi uzmanīgam ar dārgiem pirkumiem. Tos nedrīkst veikt impulsīvi – turklāt vēlams, lai arī pēc šādiem darījumiem paliktu pietiekami daudz līdzekļi iztikai. Naudas rezerve vienmēr noderēs: tā sniegs pārliecību par sevi un saglabās dvēseles mieru.

Mērķtiecīgie Lauvas Tīģera gadā var sagaidīt paaugstinājumu darbā tātad arī lielāku algu. Taču jāatceras, ka tas palielina atbildību. Tāpēc, pirms piekrītat kāpt pa karjeras kāpnēm, rūpīgi jāpadomā. Ir svarīgi saglabāt pārliecību par savu kompetenci un atbilstību amata prasībām.

Jaunava.

Finansiālā ziņā Jaunavas sagaida ne mazāk dinamiski notikumi kā citās dzīves jomās. Pietiks visa kā: gan negaidīti piedāvājumi, kas sola iespaidīgu peļņu, gan riskants bizness, gan pilnīga miera periodi, kad liksies, ka stabilitāte iestājusies uz visiem laikiem. Spēsiet diezgan veiksmīgi plānot savu budžetu un precīzi prognozēt gaidāmās izmaiņas ekonomiskajā situācijā. Lielisks laiks, lai atrastu jaunus veidus, kā pelnīt naudu. Iespējamas prēmijas un citi patīkami finansiālie bonusi.

Zīmes pārstāvjiem tomēr derētu prātīgi izvērtēt notiekošo un necerēt uz vieglu naudu. Var ielaisties riskantos darījumos, bet tikai tad, ja iespējamā līdzekļu zaudēšana nebūs liktenīga. Situācijās, kas nerada bažas, Jaunavas var atļauties nedaudz lielāku rīcības brīvību. Nopietnus tēriņus horoskops iesaka veikt tikai tad, ja paredzēta iespēja papildināt materiālo resursu krājumus. Citos apstākļos tas jāuzskata par pārāk riskantu pasākumu. Vēlams, lai Jaunavām vienmēr būtu finansiāla rezerve, kas ļaus noturēties virs ūdens negaidītā krīzē vai nepārvaramas varas apstākļos. Pie šīs taktikas jāpieturas visa gada garumā. Ieteicams kontrolēt savu vēlmi dzīvot ar vērienu.

Svari.

Finanšu lietas 2022. gadā būs diezgan stabilas, taču tikai tiem, kas pagātnē tam ielikuši stingus pamatus. Tiem, kam nebija laika to izdarīt, nav jākrīt izmisumā. Arī viņiem parādīsies iespējas stabilizēt un uzlabot savu finansiālo stāvokli, taču tās ne vienmēr varēs realizēt bez zināma riska. Vinnēs tie, kuri spēs būt pietiekami uzmanīgi un īstajā brīdī nolems dot izšķirošu triecienu konkurentiem.

Racionāla pieeja tēriņiem ļauj ietaupīt līdzekļus – šim nolūkam horoskops iesaka atteikties no dārgiem pirkumiem, ja var tikt iztērēti visi ietaupījumi. Labāk ir censties saglabāt drošības spilvenu un būt gataviem grūtībām, nekā tērēt naudu pa kreisi un pa labi, cerot atpelnīt savu ieguldījumu. Gada vidū tuvi cilvēki un paziņas var lūgt finansiālu palīdzību. Nevajadzētu viņiem atteikt, ja vajadzības ir nopietnas un neatliekamas. Citā situācijā nevajadzētu aizdot summu, kuras zaudēšanu nevarat atļauties. Kopumā gads finansiāli būs gana veiksmīgs. Tomēr vienmēr jābūt gataviem konkurentu intrigām. Galvenais ir censties saglabāt kontroli jebkurā situācijā un vienmēr pamanīt visas būtiskās izmaiņas.

Skorpions.


Tīģera gadā Skorpionu sagaida īsts finanšu pacēlums. Viņiem būs daudz darījumu un ienesīgu piedāvājumu, taču horoskops neiesaka ļaut sevi vadīt alkatībai. Noteikti jāsamēro riski ar sagaidāmajiem ieguvumiem un tikai tad jāpieņem galīgais lēmums. Īpaši aktīviem zīmes pārstāvjiem gaidāma pakāpšanās pa karjeras kāpnēm. Apdomājot piedāvājumus, jāatceras, ka atbildības līmenis pieaugs vienlaikus ar ieņemamo amatu. Ja nav vēlēšanās uzņemties lielākus pienākumus, labāk ar paaugstinājumu nogaidiet. Statusa paaugstināšana ne vienmēr noved pie finanšu lietu uzlabošanās, un tāpēc jāizsver visi plusi un mīnusi.

Tīģera gadā komandas darbs būs pārdzīvojumu un konfliktu avots, bet vienlaikus kļūs par efektīvāko interešu aizstāvēšanas instrumentu. Neņemiet pie sirds domstarpības – labāk nošķiriet personīgo un profesionālo. Lai atrisinātu visus finanšu jautājumus, būs jārīkojas mierīgi, izsvērti, pārdomāti analizējot sekas. Šāda pieeja ļaus izvairīties no stresa un vieglāk panākt savstarpējo sapratni. Ar īpaši lieliem pirkumiem jābūt uzmanīgiem. Lai gan materiālo bagātību 2022. gadā var būtiski palielināt, nevajadzētu cerēt, ka peļņu izdosies noturēt šajā līmenī – pilnīgi iespējams, ka vēlāk ienākumi nedaudz samazināsies. Tāpēc labāk dzīvot atbilstoši saviem ienākumiem, atlicinot līdzekļus neparedzētiem gadījumiem. Šī pieeja ļaus pat grūtos laikos izdzīvot bez zaudējumiem.

Strēlnieks.

Finanšu jomu 2022. gadā nevar saukt par viennozīmīgi veiksmīgu: daudz ko ietekmēs Strēlnieka spēja pareizi novērtēt situāciju un izdarīt atbilstošus secinājumus. Uzvarēs nevis veiksmīgākie, bet gan uzmanīgākie un viltīgākie. Viņi varēs sagūstīt Fortūnu, lai gan citiem šķitīs, ka tā ir tikai nejaušība. Horoskops iesaka nespēlēt uz visu banku, rūpīgi nepārdomājot situāciju. Vērts mēģināt apsteigt konkurentus, taču lēmumus nevajadzētu pieņemt steigā.

Gada vidū var rasties vēlme patērēties dārgam pirkumam vai greznai atpūtai, taču nevajadzētu aizmirst par to "melno dienu", kurai vienmēr jāpaliek atliktiem līdzekļiem. Tāpat nevajadzētu veikt lielus pirkumus, kas var pilnībā iztukšot budžetu. 2022. gadā Strēlniekam iespējama būtiska pavirzīšanās uz augšu pa karjeras kāpnēm, taču tas jāuztver nopietni, jo paaugstināšana amatā prasīs lielāku atbildību. Jāpiekrīt tai tikai ar pilnīgu pārliecību, ka ir pietiekami daudz spēka un pieredzes, lai tiktu galā ar izvirzītajiem uzdevumiem - pretējā gadījumā var notikt tikpat straujš kritiens uz leju.

Mežāzis.


2022. gadā Mežāžiem izdosies gūt panākumus finanšu lietās, taču tas prasīs ne mazums pūļu. Nevajag cerēt uz veiksmi, kas pati pienāks pie sliekšņa un klauvēs pie durvīm – viss līdz gada beigām sasniegtais tiks iegūts, pateicoties pašu darbam.

Komunikācija ar kolēģiem šajā periodā zināmā mērā būs problemātiska. Komandā iespējamas biežas ķildas un tenkas, kas pabojās nervus, un var kļūt par klupšanas akmeni iepriekš uzticēšanās pilnās attiecībās. Tāpēc horoskops iesaka būt uzmanīgiem, daloties informācijā ar darbiniekiem, jo tā vēlāk var izrādīties kompromitējoša. Tāpat profesionālajās lietās iespējami pārpratumi, jo viedokļi būs pārāk atšķirīgi. Tie var iedragāt savstarpējo uzticēšanos.

Labākais periods finanšu lietās Mežāžiem gaidāms gada beigās. Šajā laikā zīmes pārstāvji beidzot sajutīs savu agrāko pūliņu augļus. Tas būtiski paaugstinās viņu motivāciju un ļaus ar optimismu iesoļot nākamajā gadā. Jāuzmanās no nedrošiem finanšu ieguldījumiem, pat ja tie potenciāli var nest ievērojamu peļņu. Riskēt vērts tikai tad, ja ieguldītā summa nav budžetam būtiska.

Ūdensvīrs.

Gandrīz vienīgā dzīves joma, kurā Tīģera gadā Ūdensvīru negaida stabilitāte, būs finanses. Bet nekrītiet panikā pirms laika: lielākā daļa izmaiņu būs uz labu. Īpaši sajūsmā būs tie zīmes pārstāvji, kuri veikuši ilgtermiņa investīcijas. Viņi sāks saņemt pirmos augļus, kas ļoti iepriecinās. Taču nevajag krist galējībās un cerēt, ka veiksme vairs nekad nenovērsīsies: pirms Tīģera gadā investēt, rūpīgi jāizsver visi iespējamie riski.

Horoskops iesaka nesteigties tiem, kuri vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Visam savs laiks: labāk vienkārši prasīt no vadības algas palielinājumu, bet neuzņemties lieku atbildību, kas saistīta ar amata maiņu.

Gada beigās tiem, kuri mēģināja ietaupīt naudu, būs izdevies iekrāt ievērojumu summu. Ievērojami palielināsies iespēja, ka dārgs pirkums būs veiksmīgs. Tomēr visu iekrāto nevajadzētu iztērēt līdz pēdējam.

Zivis.


Tīģera gadā Zivis var būtiski uzlabot savu finansiālo stāvokli, taču tad jau pašā gada sākumā būs jāpapūlas. Finanšu stratēģija rūpīgi jāplāno, pēc iespējas ņemot vērā visas iespējamās lamatas. Tāpēc horoskops iesaka neiegādāties neko tik dārgu, kas pilnībā uz brīdi iztukšotu uzkrājumus.

Ambiciozajiem zīmes pārstāvjiem šajā periodā vajadzētu apsvērt iespēju pakāpties pa karjeras kāpnēm. Pastāv iespēja, ka viņiem tiks piedāvāts ilgi gaidīts amats, taču jāpiekrīt tikai tad, ja viņi pārliecināti, ka patiešām varēs paveikt uzticētos pienākumus. Turklāt šāda personāla maiņa neiztiks bez tenkošanas aiz muguras, taču to nevajadzētu pārāk ņemt pie sirds. Viss nostāsies savās vietās diezgan ātri. Vasaras vidū iespējami nelieli, bet vairākkārtēji izdevumi. Jācenšas pēc iespējas no tiem izvairīties, lai problēma neizvērstos par ko nopietnāku un netraucētu arī turpmāk. Materiālā ziņā visveiksmīgākais periods būs rudens. Šajā laikā galvenais uzdevums būs pretoties kārdinājumam dzīvot ar vērienu, jo liela peļņa var būt nepastāvīga parādība.