Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Humora izjūtas horoskops. Nekad neapvainojies uz Strēlnieka jokiem

Redakcija
Redakcija

Humora izjūta ir pārsteidzoša lieta: bieži vien pateicoties tai ir vieglāk pakāpties pa karjeras kāpnēm, iekarot mīļotā cilvēka sirdi, atrast kopīgu valodu ar dažādu valstu, kultūru un sociālā stāvokļa pārstāvjiem. Sasmīdinot cilvēku līdz asarām, varat pat zvērinātāko ienaidnieku padarīt par draugu!

Tiesa, jāpatur prātā, ka cilvēkiem, kuri dzimuši dažādās Zodiaka zīmēs, humora izjūta ir pilnīgi atšķirīga: vieni ir bārdainu anekdošu piekritēji, citi eksperimentālā humora cienītāji, vēl citi labprātāk spēlējas ar vārdiem, bet ceturtajiem jāpasniedz joki par pikantām tēmām. Noskaņoties uz sarunu biedra "humora vilni" palīdzēs šis horoskops.

Auns

Mēģinot sasmīdināt Aunu, atcerieties, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir diezgan specifiska humora izjūta – tieša un nepavisam ne smalka - no kategorijas "Kāds paklupa - es smejos". Neskatoties uz to, Aunu sasmīdināt nav grūti: Auns jebkurā sabiedrībā cenšas būt "savējais", viņš ir gatavs patiesi pasmieties par jebkuru, pat ne visveiksmīgāko joku, turklāt tik aizrautīgi, ka spēj ar saviem smiekliem vien sasmīdināt ikvienu!

Ja Auns pats vēlas pajokot, viņš spēj simto reizi pārstāstīt ar garu bārdu apaugušus jokus. Tomēr viņš to dara ar tik neatkārtojamu talantu un šarmu, ka pat visnodeldētākie joki viņa izpildījumā parasti tiek uztverti uz “urrā”. Un vēl - viņš parasti neatsakās paākstīties un pablēņoties, bet apkārtējiem tas ļoti patīk.

Dažreiz viņam šķiet smieklīgi izsmiet citus, bet asprātība paša adresē nevis uzjautrina Aunu, bet gan raisa sašutumu. Šīs zīmes pārstāvji nemaz neprot pasmieties par sevi un pasludina par ienaidnieku ikvienu, kurš mēģina izjokot vai, vēl sliktāk - izsmiet viņa trūkumus, rīcību, plānus un projektus.

Vērsis

Vērsim patīk izklaidēties un no sirds pasmieties, bet tajā pašā laikā viņš smalki izjūt sabiedrības noskaņojumu un saprot, kur vajag tikai nedaudz pasmaidīt, un kur nevajag savaldīties un var izsmieties pēc sirds patikas. Viņam patīk melnais humors, taču šādus neviennozīmīgus jokus uzskata par pieņemamiem tikai atbilstošā sabiedrībā. Starp citu, ja Vērsis nesaprot joku, bet visi apkārtējie par to smejas, tad viņš var arī pievienoties vispārējai jautrībai, izliekoties, ka viņam tiešām ir jautri.

Vērsim labāk patīk klausīties citu jokus un smieties par tiem, nevis jokot pašam. Atsaucību gūst tie joki, kuros notiek vārdu spēle un netiek aizskarta neviena cilvēka cieņa. Uzticamā un zināmā sabiedrībā viņi mēdz stāstīt neticamus stāstus vai intelektuālus jokus, kas apkārtējiem ļoti patīk. Dažreiz tas ir melnais humors, bet vispirms viņš rūpīgi apdomā, vai anekdote šajā sabiedrībā būs iederīga.

Dvīņi

Īsti smalku lietu pazinēji un humors nav izņēmums. Dvīņus var sasmīdināt gan ar estētisku joku, gan jokiem “zem jostasvietas”, galvenais - lai joks nekādā veidā neskartu un neaizvainotu pašus Dvīņus. Nedod Dievs nejauši uzkāpt uz viņu lolotās varžacs! Bet, ja joks personīgi neaizskar Dvīņus, tad viņi ir gatavi smieties par visu. Īpaši pozitīvi novērtēs svaigus un oriģinālus jokus, vai tos, kas iederas situācijā. Viņi atbalstīs jebkuru izjokošanu (protams, izņemot savu, to viņi nenovērtēs, pat nemēģiniet) un var teikt - kopumā visu, kas garantē jautrību labā kompānijā.

Dvīņi paši zina daudzus jokus un smieklīgas frāzes. Turklāt viņi pat stāstīšanas gaitā spēj sacerēt pārsteidzošus stāstus, anekdotes un vienkārši aizraujošus notikumus. Sarunu biedri var tikai nojaust, vai Dvīņi to tikko izgudrojuši, vai tas ņemts no viņu dzīves. Galvenais nosacījums ir tas, ka visiem jāsmejas par Dvīņu joku. To ne vienmēr ir viegli izpildīt, jo Dvīņi mēdz pajokot pat situācijās, kad tas ir pilnīgi nevietā.

Šīs zīmes cilvēki var pasmieties par citiem un viņu trūkumiem, taču viņi to dara labvēlīgi, mudinot cilvēkus pieņemt sevi tādus, kādi viņi ir. Tieši šī viņu īpašība piesaista apkārtējos cilvēkus.

Vēzis

Vēža humora izjūta cieši saistīta ar tradīciju spēku, atmiņām, tuviniekiem. Viņam jebkura anekdote, ko stāsta mīļš cilvēks, jau ir smieklīga. Veci, laika pārbaudi izturējuši joki un anekdotes no seno draugu mutes pie iecienītā dzēriena tases vai glāzes - kas varētu būt labāk un smieklīgāk? Lai sasmīdinātu Vēzi, jums jāsatuvinās, viņam jāielaiž un jāpieņem tevi savā vidē.

Vēži apveltīti ar maigi mērenu un diezgan delikātu humora izjūtu, viņi jautrības iemeslu atrod īpašā frāžu struktūrā, trāpīgā un savlaicīgā ironijā par pašreizējo situāciju kopumā, nevis cilvēkiem, kas tajā iesaistīti. Viņiem nepatīk rupji un ciniski joki. Nemēģiniet sasmīdināt Vēzi ar neķītru anekdoti - viņš, protams, pieklājības pēc smaidīs, taču diez vai tas viņam sagādās prieku. Saviesīgās kompānijās Vēži mēdz vairāk klausīties jokus, nekā paši stāstīt. Maz ticams, ka Vēzis novērtēs un sapratīs smalki estētisko, kā arī eksperimentālo humoru. Tomēr, ja pēkšņi pagadīsies kāds jauns joks, kas Vēzim šķitīs smieklīgs, variet būt droši, ka dzirdēsiet to no viņa vairāk nekā vienu reizi gadā arī vēl desmit gadus vēlāk.

Viņi prot un mīl pasmieties par sevi, dažreiz savus nopelnus izklāstot groteskā veidā, lai nevienam pat nenāktu prātā, ka viņi ir augstprātīgi. Viņu patoss, adresēts savai personai, vairāk izklausās pēc paškritikas, nevis sevis apbrīnošanas.

Lauva

Ja Lauvu ir grūti sasmīdināt, tas neliecina par humora izjūtas trūkumu, bet gan par to, ka viņa domas ir aizņemtas ar aktuālu problēmu risināšanu. Lauvām parasti piemīt ass prāts, tāpēc viņi vienmēr novērtēs ne tikai trāpīgu frāzi, bet arī pievērsīs uzmanību cilvēkam, kas to izteica. Daži uzskata, ka Lauvām piemīt nevis humora izjūta, bet gan cinisks sarkasms. Tas saistīts ar to, ka viņi nesmejas par paslīdēšanu uz banāna mizas un, piedodiet par izteicienu, tiem, kas nepiemērotā vietā palaiž gāzes. Patiesībā šīs zīmes pārstāvji dievina smalku angļu humoru, vārdu spēles, abstraktus jokus, un bieži aiz sava sarkasma slēpj aizkaitinājumu, aizvainojumu vai pat bailes.

Ja Lauva ir atbilstošā noskaņojumā, viņš var kļūt par jebkuras kompānijas dvēseli! Tikai ar savu klātbūtni vien Lauva spēj garlaicīgu pasākumu (ieskaitot oficiālu) pārvērst par sirsnīgi draudzīgu kopā sanākšanu, jautru satikšanos vai saviesīgu ballīti. Lauva klāstīs tādus jokus, kas saprotami tieši šai kompānijai. Dažreiz Lauvas pārāk aizraujas ar detaļām, kas padara joku ne tik smieklīgu, cik tas varētu būt.

Lauva parasti pieradis nevis klausīties, bet gan stāstīt pats, pulcējot ap sevi plašu auditoriju. Ja ļausiet viņam pateikt visu, ko viņš vēlas, viņš noteikti pēc tam uzklausīs arī jūsu anekdoti. Labāk smīdināt viņu ar saprotamām, īsām un asprātīgām frāzēm - viņi reti ir gatavi uzklausīt garus stāstus un anekdotes.

Jaunava

Jaunavu var mēģināt sasmīdināt tikai ar spēku atraujot viņu no svarīgās nodarbošanās, kurai viņa tobrīd pievērsusies. Nav svarīgi, ar ko tā saistīta – ar zeķu lāpīšanu vai gada finanšu pārskata sastādīšanu - Jaunavai tas, ko viņa šobrīd dara, ir Vissvarīgākā Lieta pasaulē, bet jūs gribat novērst viņas uzmanību uz kaut kādiem sīkumiem. Tomēr, pārslēgusies no "darba" režīma uz "atpūtas" režīmu, Jaunava demonstrēs lielisku humora izjūtu un asu prātu. Viņas spēja pamanīt sīkākās nianses un detaļas padara viņu par izcilu satīriķi un parodistu. Var tikai apskaust viņas spēju nemeklēt kabatā pēc asprātīga vārda!

Jaunavas ierocis ir sarkasms. Tieši tā viņas uztver apkārt notiekošo. Viņas nesamulsīs, ja ar viņām notiks kas negaidīts, bet pārvērtīs situāciju jokā. Jaunavas ir apbrīnojami asprātīgas – viņas ir tās, kuras ar vienu frāzi var atbruņot ienaidnieku/sāncensi. Turklāt šī frāze būs humora etalons. Tāpēc Jaunavu var sasmīdināt ar viņas ieroci - asprātīgu cinisku joku. Reizēm ir grūti saprast, kad viņa runā nopietni un kad joko.

Tie zīmes pārstāvji, kuri neizceļas ar smalkjūtību, bieži domā, ka lielisks joks ir kritizēt kolēģa trūkumus, it kā ar labsirdīgu ironiju informējot, ka, piemēram, viņam ir līkas kājas vai ne pārāk balti zobi. Smieklīgākais ir tas, ka tajā pašā laikā Jaunavas neaizmirst pastāvīgi atgādināt visiem apkārtējiem, ka "ir delikāti un iejūtīgi cilvēki".

Svari

Svarus sasmīdināt nav viegli un ne jau tāpēc, ka viņiem nav humora izjūtas. Vienkārši viņi ir tā saplūduši ar savu estēta tēlu, ka publiski pasmieties var atļauties tikai par ļoti izsmalcinātu joku. Visam jābūt skaisti, tāpēc vienkāršākais veids, kā dzirdēt apstiprinošos paklusos (homēriski smiekli viņiem nav raksturīgi) Svaru smieklus ir izstāstīt kādu patiešām smieklīgu stāstu no dzīves. Protams, ne vulgāru, vēlams - ar atrisinājumu un morāli. Un ne pārāk garu, lai Svariem nekļūtu garlaicīgi.

Viņi paši mēģina jokot tā, lai tas atspoguļotu Svaru individualitāti un unikalitāti. Svari prot īsti vietā pateikt kādu humoristisku frāzi, viņu atmiņā glabājas milzīgs skaits lielisku anekdošu un smieklīgu aforismu, kurus veiksmīgi apvieno, izgudrojot kaut ko jaunu un oriģinālu. Viņi ir pārliecināti, ka tad, kad cilvēks smejas, viņš kļūst labsirdīgāks un tāpēc izmanto humoru kā sava veida instrumentu, lai iegūtu citu labvēlību. Tajā pašā laikā viņiem pašiem ne vienmēr šķiet smieklīgs pašu teiktais - viņi vienkārši zina, kāda būs reakcija uz vārdiem, jo nojauš, kas uzjautrinās šo vai citu cilvēku. Svari prot "atsēdināt" ar vienu frāzi - no kategorijas "klusēja, klusēja un tad – kā pateica!" Dažreiz, lai sasmīdinātu tuviniekus, viņi var izdarīt kaut ko pilnīgi neticamu.

Skorpions

Skorpionu var sasmīdināt ar asprātīgu, agrāk nedzirdētu joku; viņš novērtēs sarkastisku un pat dzēlīgu piezīmi. Un nav svarīgi, vai tas ir smalks joks, melnais humors vai vulgāri cinisks izteikums - Skorpioni novērtēs oriģinālu un kvalitatīvu joku. Protams, ne jau sev adresētu. Nemēģiniet jokot par Skorpionu, atriebība būs nežēlīga, pat ja joks bija visai nekaitīgs! Nodeldēti joki Skorpionam neizpratnē liks saraukt uzacis, un ar visu savu izskatu parādīt, cik nepiedienīgi bija viņa klātbūtnē nākt klajā ar tādām bezgaumībām.

Šīs zīmes pārstāvju humors ir specifisks, nedaudz agresīvs, bet tajā pašā laikā tas ir tik smalks un nestandarta, ka nevar nesmieties. Viņi vienmēr ir lietas kursā par jauniem un oriģināliem teicieniem un kalambūriem, vienmēr joko radoši un asprātīgi. Viņu kolekcijā ir visdažādākās anekdotes un tamlīdzīgas lietas, kuras viņi aktīvi izmanto. Turklāt Skorpioniem (gan vīriešiem, gan sievietēm) raksturīgs komunikācijas stils ar dažādu humoristisku frāžu, anekdošu un vienkārši interesantu smieklīgu atradumu piešprici, ar kuriem viņi burtiski apbur sarunu biedru.

Viņi nebaidās smieties par to, ko citi cilvēki sarunā cenšas pat nepieminēt. Šīs zīmes pārstāvjiem šķiet, ka jo biežāk viņi jokos un pat ņirgāsies par visādām nelaimēm, nepatikšanām, nāvi, jo ilgāk tas viss viņus apies ar līkumu.

Strēlnieks

Sasmīdināt Strēlnieku ir vienkārši. Ja pats joks ir vienkāršs. Nevajadzētu mēģināt pieradināt viņu pie izsmalcināta humora - maz ticams, ka no tā kaut kas sanāks. Tas ir tāpat, kā mēģināt sasmīdināt bērnu ar “pieaugušo” vai ļoti intelektuālu joku. Taču viegli saprotama anekdote, kaut vai ar bārdu, liks Strēlniekam sirsnīgi pasmieties. Visticamāk, Strēlnieks, pat ja būs jau dzirdējis šo joku, to tāpat neatcerēsies.

Pats Strēlnieks prot jokot, lai gan dažreiz viņš joki ir aizvainojoši, jo izsmej citu kļūdas un trūkumus - un tas ne visiem patīk. Turklāt viņu ieradums bliezt laukā visu patiesību ietekmē humora izjūtu - bieži vien joki pārvēršas pārmetumos. Šīs zodiaka zīmes stiprā puse ir anekdotes un smieklīgi stāsti no viņa paša dzīves. Viņi tos pasniegs tik smieklīgi, ka pat visnopietnākie un atturīgākie smiesies, vēderu turēdami.

Ja sarunu biedrs prot spēlēt verbālo jociņu un “knābienu” pingpongu, Strēlnieka izteikumi dažkārt palīdz paskatīties uz situācijām no cita rakursa. Galvenais ir neapvainoties uz viņu dažkārt diezgan rupjajām replikām, kuras viņi cenšas pasniegt kā nekaitīgus jokus.

Mežāzis

Mežāzi var sasmīdināt tikai ar kaut ko patiešām oriģinālu un smieklīgu. Divreiz Mežāža klātbūtnē izstāstītais joks liks viņam rādīt neapmierinātas grimases, viņš netēlos sajūsmu un prieku. Mežāžiem ir lieliska atmiņa, tāpēc mēģiniet neatkārtot viņiem vienu un to pašu joku vairākas reizes - viņi vienkārši zaudēs interesi par jums. Mežāzis pasmiesies par labu, kvalitatīvu joku, bet cilvēkus, kuri pastāvīgi bārstās ar humoru, viņš uzskata par vieglprātīgiem. Tāpēc neriskējiet jokot Mežāža klātbūtnē, ja jums krājumā nav dzirkstoša un pamatīga joka.

Mežāžiem nepatīk jokot. Viņi reti kļūst par kompānijas dvēseli un reti stāsta anekdotes. Nē, viņi, protams, var pārstāstīt pāris nesen dzirdētas anekdotes, sarkastiski palūkoties uz citu cilvēku trūkumiem, "delikāti un jautri" paziņot mīļotajam cilvēkam, ka viņš ir ieguvis pāris liekus kilogramus.

Ūdensvīrs

Lai nu kurš, bet Ūdensvīrs mīl jautrību! Viņš novērtēs labu dzēlīgu joku, sarunu biedra asprātību un nenoniecinās bārdainu anekdoti. Pat sarežģītā humorā, kas dažiem neliks pat pasmaidīt, Ūdensvīrs atradīs kaut ko savu, kas liks viņam sirsnīgi pasmieties. Arī par sevi ļaus pasmieties - it īpaši, ja tas būs smalks, oriģināls un situācijai atbilstošs humors. Neapvainosies arī par prastāku joku. Kopumā var teikt, ka Ūdensvīrs ir ļoti pateicīgs humora patērētājs.

Ūdensvīriem ir savdabīga un unikāla humora izjūta, viņu abstraktie joki ir saprotami tikai tiem, kuri paši izvēlas jokot par jebko, smīkņāt par šīs pasaules nepilnībām un izsmiet to, par ko nerunā "pieklājīgā sabiedrībā". Ūdensvīriem piemīt arī veselīgs sarkasms. Ūdensvīrs joko graciozi un asprātīgi, ar sev piemītošo artistiskumu, tāpēc gandrīz vienmēr ir kompānijas dvēsele. Viņiem vienmēr krājumā ir svaigi, nenodeldēti joki, kurus viņi spēj arī paši sacerēt.

Zivis

Zivju humora izjūta nav saprotama visiem. Visbiežāk lietām, par kurām viņas smejas, ir otrais, trešais vai desmitais “slānis”, bet tajā pašā laikā parastam cilvēkam no malas tās var šķist pilnīgi nesmieklīgas. Tāpēc, lai sasmīdinātu Zivis, nāksies papūlēties! Cita iespēja – var dot mājienu Zivīm, ka, ja viņas nereaģēs uz jūsu joku, jūs būsiet ļoti apbēdināti. Zivis vispār nevēlas nevienu sarūgtināt, un tāpēc sirsnīgi centīsies iedziļināties sev svešā humorā. Otra iespēja ir apbruņoties ar estētiskāko, stilīgāko un izsmalcinātāko joku un anekdošu sortimentu. Ja par to smejas mākslas un kultūras elite, arī Zivīm, visticamāk, tas šķitīs smieklīgi.

Zivis iedalās divos veidos. Pirmās neiztiek bez humoristiskiem teicieniem, jokiem, aforismiem; tomēr viņu izteikumi bieži ir diezgan neveikli, un attiecas uz vienu jomu. Otrās joko reti, izturas pret visu nopietni, un ne vienmēr saprot citu jokus – jokotājam nākas sīkāk izskaidrot kādas piezīmes vai anekdotes nozīmi; tomēr dažreiz viņas pasaka tādas pērles, kuras pēc tam tiek nodotas no mutes mutē un no paaudzes paaudzē. Reizēm Zivīm patīk gari stāsti. Ja noklausīsies tos līdz galam, varēsi sirsnīgi pasmieties.