Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource99 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource99), Fid:102, Did:0, useCase: 3


Video: Andrejs Karpovs:"Lai dzīvotu labāk, katram latvietim būtu jāzina vienkārša valsts pārvaldes formula" Videointervija

Redakcija
Redakcija
Andrejs Karpovs nav politiķis, nav nevienas partijas biedrs un vēl negatavojas kļūt par valsts vadītāju. Bet viņam nav vienalga, kas notiek valstī un, noskatoties 4. maija interviju ar Juri Kaļķi, Andrejs nolēma skaļi paust savas idejas. Galvenā ideja - mēs līdz šim dzīvojam pēc nepareizās koncepcijas, kurā visu nosaka kāre pēc varas un naudas. Lai sāktu dzīvotu pēc otras, uz mīlestību un cieņu balstītas valsts pārvaldes koncepcijas, katram vēlētājam būtu jāzina vienkārša valsts pārvaldes formula un darbības, kas šo pārvaldi ietekmē. Andrejam tāda formula ir, un tieši to arī mums vienkāršiem vārdiem mēģināja pastāstīt mūsu viesis, aicinot pieteikties aktīvus cilvēkus Latvijas novados, kuri būtu gatavi šo vienkāršo shēmu tālāk skaidrot vēlētājiem

Šovakar piedāvājam sarunas pirmo daļu. Jau tuvākajās dienās ievietosim turpinājumu . Neliels ieskats sarunā šeit: epadomi.lv
Vērtējums: +3

     [+] [-]

, 2012-05-30 23:54, pirms 11 gadiem
Ļoti labi izstāstija.Viss bij pareizi,izņemot vienu lietu-vākt partiju ar kuru ieiet sajā sistēmā ir bezjēdzīgi.Kamēr pastāvēs šī partbandītu valdība,neatkarīgi no viņu piedāvātās ideoloģijas un nosaukumiem neko mainīt nav iespējams-zinu vismaz 4 partijeles,kuras vācās un grib tur tikt-bet tādu noteikti ir daudz vairāk.Tieši tapēc jau radīta parsistēma-tā šķeļ pašas partijas un partiju piekritējus-kā ari partiju atbalstītājus-nedod cilvēkiem apvienoties vienā veselumā.
Tas pats VL-noteikti sākumā bij normāli cilvēki-tad kad dienesti redzēja,ka tā ir palikusi liela un var palikt bīstama sistēmai,visdrīzāk dienesti tur ieperināja savus cilvēkus un tie jauniešus iebīdija,tā,kā vajadzīgs šim partrežīmam.
Man jau laiku atpakaļ atrakstija,ka it kā Godmanis2009 vienā neoficiālā saietā,uz rīta pusi kad bijis vairāk iedzēris ,esot izmuldējies,ka VL būšot valdībā.
Tātad tas nozīmē tikai to,ka viņiem bij paredzēts būt sistēmā un to,ka viņiem sava loma tur bij iedalīta.Es zinu, kas par spēli tiem iedalīta-to soreiz te neiztirzāšu-to rakstiju jau draugos.lv uz aizpagājusajām vēlēšanām-interesanti,ka to ierakstiju vienā diskusijā 2 naktī,bet no rīta 9 jau bij izņemta visa diskusija.

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:00, pirms 11 gadiem
Gudri teikts,DZIIVES matemaatika! Vai es negribu buut Savs jau noteiktaas aprindaas?Ta Cienja Jums paarvaldamais objekts ir kaads rezultaats. Ta Puis par jaunu lai visu saprastu jau esosahaa

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:03, pirms 11 gadiem
Aunapakausīši un taukmūļi
Tas, kur rodas aunapakausīši ir liels dvēseļu inženieru – sabiedrisko attiecību speciālistu, politologu, psihologu un sociologu noslēpums, kurš iespējams arī viņiem pašiem vēl līdz galam nav zināms un saprotams. Aunapakausīšu galvenā pazīme ir viņu lielā ticība. Aunapakausīši nelokāmi tic, ka pie varas esošie valdības vīri vienmēr un visur runā taisnību,bet tie, kuri apšauba valdības vīru teikto vienmēr un visur runā nepatiesību. Tādēļ aunapakausīši ar putām uz lūpām nešauboties aizstāv valdības viedokli jebkurā jautājumā, bet pret visiem valdības kritizētājiem izturas kā pret saviem personīgajiem ienaidniekiem.

Aunapakausīši nekad nekritizē valdību. Viņi ir stingri pārliecināti, ka pie visa negatīvā, kas notiek valstī «mēs paši vien esam vainīgi», jo tā apgalvo valdība. Vienīgi gadījumos, kad pie varas esošie valdības vīri kritizē vairs pie varas neesošos valdības vīrus, arī aunapakausīši uzdrošinās viņiem piebalsot.

Aunapakausīši tic, ka izvēloties no diviem ļaunumiem to mazāko, iespējams iegūt kaut ko labu un tāpēc ar lielu entuziasmu katrā vēlēšanu reizē šķiro un sviež vēlēšanu urnās vienas un tās pašas politiskās elites sastādīto savējo partiju čomu sarakstus. Par cik viņi arī tic, ka pie vienādiem apstākļiem neskaitāmas reizes atkārtojot vienu un to pašu darbību ir iespējams iegūt atšķirīgu rezultātu, pēc katrām jaunām vēlēšanām viņi arvien cerību pilni gaida pozitīvas pārmaiņas valsts politikā un ekonomikā.

Visi aunapakausīši nākotnē raugās ar optimismu, jo pie varas esošie valdības vīri attiecībā uz nākotni vienmēr zīmē rožainas perspektīvas, cerīgas vīzijas un dala jaukus solījumus. Aunapakausīši ir vismiermīlīgākā un paklausīgākā valsts pilsoņu daļa. Diemžēl, šo optimismu, lielo ticību un miermīlību kā resursu, savā labā aunapakausīši izmantot nemāk, tādēļ agrāk vai vēlāk cieš materiālus zaudējumus, paliek bez darba un reizēm arī bez iztikas līdzekļiem.

Aunapakausīšu lielo ticību, optimismu un miermīlību kā resursu tā pa īstam novērtē un savā labā izmanto taukmūļi, kuri parasti ieņem augstus amatus valdībā un valsts iestādēs. Katrs taukmūlis ļoti labi zina, kas jādara, lai pilnībā izmantotu aunapakausīšos apslēpto brīnišķīgo potenciālu.

Vispirms viņus vajag kārtīgi apzagt.

Tad viņu vārdā vajag aizņemties iespējami vairāk naudas.

Pēc tam viņiem vajag iestāstīt, lai nemeklē vainīgos, bet tik skatās uz priekšu un iet uz priekšu.

Lai šie cītīgāk skatītos uz priekšu, vajag teikt, ka katram aunapakausītim ir jāuzņemas atbildība par visu aunapakausīšu kopējo nākotni.

Tā kā aunapakausīšu kopējā nākotne ir viņu vārdā aizņemto naudas parādu atmaksa, tad aunapakausīšiem ir čakli jāstrādā. Lai aunapakausīši nepārstātu čakli strādāt arī tad, kad visa viņu, grūti strādājot sapelnītā nauda ar nodokļu starpniecību tiek atņemta valsts parādu nomaksai, viņiem jāiestāsta, ka viņu senči dzīvoja vēl nabadzīgāk un tomēr turpināja strādāt un bija laimīgi.

Tiem aunapakausīšiem, kuri palikuši bez darba jāstāsta, ka valstī ir krīze, kuru var pārvarēt tikai ar kopīgiem spēkiem, tāpēc vajag iet uz banku, ieķīlāt savas mājas, zemes īpašumus un dzīvokļus, ja tādi vēl kādam ir saglabājušies, paņemt kredītus, uzsākt uzņēmējdarbību un radīt sev un citiem jaunas darba vietas. Ja bizness nesanāk – paši vainīgi, bet pamēģināt noteikti vajag.

Tiem aunapakausīšiem, kas pēc visa augstākminētā vēl tomēr par kaut ko šaubās, vajag teikt, ka, tikai čakli strādājot, katrs aunapakausītis var celt savu pašapziņu un parādīt savu mīlestību pret visu aunapakausīšu dzimtu kopumā. Visbeidzot aunapakausīšiem jāliek saprast, ka tieši šī jau arī ir tā īstā brīvība, demokrātija un neatkarība, par kuru aunapakausīši vienmēr ir sapņojuši. Šī ir tā īstā sakņu dzīšana brīvā aunapakausīšu zemē.

Kaut arī aunapakausīšiem nākas ciest no taukmūļu pārestībām, tomēr vienalga katrs aunapakausītis ar iztapību un pielīšanu cenšas iegūt taukmūļu labvēlību. Tas tādēļ, ka pašus uzcītīgākos no viņiem, taukmūļi reizēm ieceļ dažādos zemākos inspektoru, kontrolieru un citu pārbaudītāju amatos. Nokļuvuši šādos amatos, aunapakausīši ir ārkārtīgi pateicīgi taukmūļiem un lepni par viņiem parādīto godu, tāpēc ar lielu entuziasmu un pašatdevi darbojas, lai piespiestu citus aunapakausīšus atdot taukmūļiem iespējami vairāk naudas dažādu sodu, nodevu un nodokļu veidā. Nav labāka un uzcītīgāka taukmūļu interešu sarga un nepaklausīgo aunapakausīšu apkarotāja par kontroliera vai inspektora amatā ieceltu aunapakausīti. Īstenībā, bez šādas aunapakausīšu līdzdalības savējo «aptīrīšanā», taukmūļi nemaz nevarētu pastāvēt.

Viss jau būtu labi. Aunapakausīšu un taukmūļu saime varētu itin draudzīgi kopā sadzīvot. Taukmūļi pat būtu ar mieru aunapakausīšiem par prieku ik pa laikam savā vidū atrast arī kādu grēkāzi, kuram izteikt sabiedrisku «fui»un, atstādinot no amata, ielikt citā amatā. Bet ir viena nelaime. Neskatoties uz visiem dvēseļu inženieru pūliņiem, pasliktinoties ekonomiskajai situācijai valstī, aunapakausīšu skaits kļūst arvien mazāks. Tas nopietni apdraud visu taukmūļu rūpīgi izplānoto un izveidoto demokrātiju. Tāpēc taukmūļiem, neatliek nekas cits, kā, katram gadījumam, savu iekrāto naudiņu glabāt ārzemju bankās, vai arī ieguldīt ārzemēs esošos nekustāmajos īpašumos.

Jānis Miezītis

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:09, pirms 11 gadiem
kAJS-GUDRS JAU MULJKJIS-iestudeetaa pamatfaaze... " Kaa buutu ja buutu? Chto Juriij a tam mestniij burzhuij gonjit demagogiju o nepraviljnosti SSSR stroja razviitogo-Socializma! Da Dorogoij Jurij lichno Janis viiljetaju i na meste razberusjs.Da Umnica On no ne po zakonu! Vii arestovanii.... da Komisar ja prav. Da po CHESTJI TII prav a po zakonu njet!

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:22, pirms 11 gadiem
A chto kasajetsja ne toljko Jurija Andropova to istorija govorit odno: "Ja hochju osdtatstja odin na odin"! I Tut Vas ubiivajet! Da Vas moja OSOBKA posilaju po daljshje ot menja. Zachem eto? Osobka so mnoij da posljednoje moji verniije i nam vmestje poigibatjs!Da VII m,oji DOROGIIJE i nikogda vragu nestanetje zhalostju kak i ja sam!

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:29, pirms 11 gadiem
Kajs! Gde "OSOBKA" tvoja.... da v Armeniji! Skoljko do Moskvii Janis? Da mnogo okolo 5 chjasov i to ne vse pribudem vovremja!

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:39, pirms 11 gadiem
Kajs-Janis Albertovichj Krampush Starshiji Gvardiji.... Chto SOLDAT ne na sluzhbu popal gde hotel? Da prostji RODINA Tebe pozvala BOJEC!TOV. Gvardiji Praporshik chto s nim Da ne nam, a tam Zaibakalje jestj STROIJBAT!Da Jemu lucshe tam gde k nam v boju SMERTNJIKI!

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:47, pirms 11 gadiem
jANIS kRAMPUSS rakstīja: Kajs-Janis Albertovichj Krampush Starshiji Gvardiji.... Chto SOLDAT ne na sluzhbu popal gde hotel? Da prostji RODINA Tebe pozvala BOJEC!TOV. Gvardiji Praporshik chto s nim Da ne nam, a tam Zaibakalje jestj STROIJBAT!Da Jemu lucshe tam gde k nam v boju SMERTNJIKI!
pie pilna prāta esi?

     [+] [-]

, 2012-05-31 00:53, pirms 11 gadiem
Ta esi labaaks kaa MUUSU-KAJS! un buusi KOMANDER! Kajs strogiij no ne trapka v boju i on poka nash KOMANDER!Da pjot bezbozhno i nas ne zabiivajet! Da prosiit ne boljshe chem sam mozhet ot nas. Da podjom ROTA-Bojegaja TREVOGA nastalo nam!............. Da ja starik uspel a SALAGA molodoij opozdal! Da GVARDIJI Praporshik on lechim ilji dokladnaja s posilkoij v Zaibakalje- "Spec Stroibat"!

     [+] [-]

, 2012-05-31 15:11, pirms 11 gadiem
Baigais bazars...

     [+] [-]

, 2012-05-31 17:53, pirms 11 gadiem
Cik maksāja nodevība.
Fiskālais līgums-ko "Vienotība" apsolija " Tēzemiešiem" un ZZS.
Lai nodrošinātu divas trešdaļas Saeimas atbalsta ES fiskālā līguma apstiprināšanai premjers Valdis Dombrovskis un Finansu ministrs Andris Vilks bij spiesti dot nosacītus solijumus "VL/TB/LNNK" UN "ZZS" .
Kā kļuvis zināms portālam "Delfi" "Tēvzemiešiem" apsolīts palielināt finansējumu kultūras nozarei. Savukārt ZZS panākuši ,ka parlamentālajā komisijā tiks izskatīts Visaginas AES projekts. Kā zināms ZZS ir kategoriski pret tā celtniecību.
"Mēs tirgojāmies-es nekaunos šī vārda- Mēs gribējām panākt lai Saeima vispār ievēro, ka pastāv šāds projekts,kurā Latvija taisās ieguldīt miljardiem Eiro-paziņoja deputāts Kārlis Serežants no ZZS.
Toties Raivis Dzintars neatzīstas,ka finansu palielinājums apsolīts apmaiņā . par "pareizu balsojumu". "Brīžos kad vajadzīga atsaucība no VL/TB puses ,iestājas labs laiks kad vadošo partiju biedri ieklausās koalīcijas partneros. Protams nebūtu taktiski pareizi tādu brīdi neizmantot". teica Dzintars.
http://rus.delfi.lv/news/daily/politics/…

     [+] [-]

, 2012-06-02 13:39, pirms 11 gadiem
šeit tas viss shēmu veidā
Pārvalde - Latvijas sirdsapziņa !!!

     [+] [-]

, 2012-06-02 16:55, pirms 11 gadiem
Andrejs rakstīja: šeit tas viss shēmu veidā
http://prettrieciens.weebly.com/p257rvalde.html
ar bruģi bija saprotamāk. stikls-akmens=sveiciens

     [+] [-]

, 2012-07-19 14:03, pirms 10 gadiem
Drošvien domājat, atkal kārtējais no spamiem un blefam par naudas pelnīšanu internetā

Jā, tā ir naudas pārsūtīšanas sistēma, KO ORGANIZĒJAM MĒS PAŠI, JA ĶĒDI TURPINĀSI, TAD VISS NOTIKS, bet ja pārtrauksi, tad tā arī paliksi bešā. Pamēģini, ko gan tu vari zaudēt. 1.50 Eiro? Vai tad tas ir tik daudz? Ir milzum daudz līdzīgu sludinājumu, kas prasa daudz lielākas summas. Bet šī... Tas ir ļoti vienkārši.
--> Reģistrējies paypal.com
--> Pārsūti 15 centus katram no zemāk esošajiem e-pastiem, kas pieteikuši sevi šai akcijai.

1. ed-c@inbox.lv
2. rosemarykitty70@europe.com
3.davemitchell077@yahoo.co.uk
4.lilmachineok1@mail.com
5. steromanhq69@post.com
6. fatmanscope@gmail.com
7. markbronson69@yahoo.co.uk
8. deneeseclarckson@yahoo.co.uk
9. crystal77@inbox.lv
10. zhundastocks@inbox.lv

PAR TO TEV LIELS PALDIES!

Un tālāk dari tiešu to pašu, ko es. Izvieto sludinājumus forumos, jo vairāk centīsies, jo vairāk saņemsi pats. Bet atceries – PAVIRZI KATRU EPASTU UZ AUGŠU UN PĒDĒJĀ IERAKSTI SAVĒJO. Sanāk, ka pirmais epasts pavisam pazudīs.Tas ir pavisam vienkārši!
LAI TEV VEICAS!!!

     [+] [-]

, 2012-11-01 16:40, pirms 10 gadiem
Sveicieni

Es rakstu, lai jūs informēt, ka es esmu sertificēts Lender.i būtu
gribētu zināt, ja jūs interesē iegūt aizdevumu no mana
company.I gribu, lai jūs zināt, ka tas ir mans personīgais uzņēmums
kas i parasti uzrauga sevi par pareizu un veiksmīgu procesu
par katru aizdevuma darījumu.

Es gribētu dzirdēt no jums ar zemāk informāciju, ja Jums ir interese.

Informācija, kas nepieciešama.

Tavs vārds: ...............................
Jūsu personīgā e-pasts: .....................
Kredīta summa nepieciešams: ......................
Ilgums aizdevums: ....................
Tālrunis: ...............................

Es labprāt saņemtu savu pastu ar tik daudz atzinību, ja interesē.

Vai ir jauki mirkli

silts vēlējumiem
cheryle_fraling001@hotmail.com

     [+] [-]

, 2016-03-16 10:14, pirms 7 gadiem
Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam aizdevumus pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (saintloanss@gmail.com)

     [+] [-]

, 2016-09-27 01:18, pirms 6 gadiem
Sveiki,
Es esmu bīskaps T.D Jakes, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtībās? Needs kredītu parāda konsolidāciju, ar ātrumu 2% būvniecības, nekustamā īpašuma aizdevumu, refinansēt, personas, uzņēmējdarbības mērķiem vai ārkārtas naudu? Vai Jūs esat uzņēmējs vai sievietes, kas domā paplašināt jūsu biznesa piedāvājuma aizdevumus visu veidu. ja ir interese sazinieties ar mums šodien, izmantojot (bishopjakesloancompany@gmail.com)