Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:362, Did:0, useCase: 3


Video: Ojārs Feldbergs aicina uz unikālu mākslas performanci Pedvālē

Redakcija
Redakcija
‘’Sasmēlies es esmu saules, nu mans pietiks visam mūžam,” – 2015. gada 11.septembrī, Raiņa 150. dzimšanas dienā viesojāmies Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā, lai tiktos ar tēlnieku Ojāru Feldbergu. Šis gads Latvijā rit Raiņa Un Aspazijas zīmē, un arī Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā 3. oktobrī notiks dižajiem dzejniekiem veltīts pasākums „Saules ceļš”. Vispirms šajā dienā Pedvālē tiks atklāts tēlnieka Ojāra Feldberga veidots vides mākslas objekts „Saules ceļš” – veltījums abiem izcilajiem dzejniekiem un viņu mūža gājumam, kā arī visi interesenti ir aicināti iesaistīties mākslas performancēs un akcijās, kurās jebkurš var piedalīties mākslas notikuma radīšanā. Līdztekus Pedvāle 3. oktobrī gaida dalībniekus divām mākslas akcijām – „Cilvēki kalni” un „Rainis zīmē ainavu”, kur pēc brīvas izvēles ikviens var piedalīties vienā vai abās akcijās. Tām nav vecuma ierobežojumu, tās ir visiem atvērtas un dalībniekiem nav nepieciešama iepriekšēja pieredze mākslā. Bezgala aizraujoši un intriģējoši, vai ne?

Dalība pasākumos ir bez maksas, pieteikuma iesniegšanai ir jāaizpilda anketa un jānosūta tā uz e-pastu pedvale@pedvale.lv līdz 2015. gada 30.septembrim.
Informācija pa tālruni 26764689 vai e-pastu pedvale@pedvale.lv
( sīkāku informāciju par pasākumiem skatīt www.pedvale.lv)

Mūsu viesošanās Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā izvērtās par brīnumpilnu un skaistu piedzīvojumu un pārdzīvojumu, tāpēc visus jau šoruden mudinām doties turp. Nenožēlosiet, jo tas ir ko vērts!
Vērtējums: +1