Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:215, Did:0, useCase: 3


Karstie bezalkoholiskie kokteiļi no Ingusa Reizenberga

Karstie bezalkoholiskie kokteiļi no Ingusa Reizenberga
Foto: Iveta Apškrūma

Lieliem soļiem tuvojas aukstie, drūmie ziemas vakari, kā arī dažādi svētki, kad varam savus mīļos un draugus pārsteigt un sasildīt ar karstiem kokteiļiem, kuru pagatavošanai izmantoti MONIN sīrupi. Receptes ir vienkāršas un viegli pagatavojamas mājas apstākļos.
Autors kokteiļu receptēm: Inguss Reizenbergs.

8HOT CHOLADA
Sastāvs:
- Laims ½ gab
- Sarkanais pipars 3 šķēlītes
- Spicy mango sīrups MONIN 15 ml
- Mango sula 150 ml

Pagatavošana:
Karstumizturīgā glāzē liekam 4 daļās sagrieztu laimu un piparu. Ar piparu uzmanīgi!
Ar stampiņu mazliet samīcam. Sulu ar sīrupu uzkarsē un pārlej glāzē. Dekorē ar sarkano piparu.INGVERA TĒJA

Sastāvs:
- Laims ½ gab
- Ingvers 3 šķēlītes
- Piparmētru lapiņas 5 gb
- Medus sīrups MONIN 20 ml
- Karsts ūdens 150 ml

Pagatavošana:
Sagrieztu laimu, ingvera šķēlītes un piparmētra lapiņas ieliek glāzē, ar stampiņu pamīcam. Uzlej medu un karsto ūdeni. Var dekorēt ar ingveru un laimu.8KARSTAIS MOJITO
Sastāvs:
- Laims ½ gb
- Piparmētra lapiņas 5 gb
- Brūnais cukurs 1 tējk.
- Mojito sīrups MONIN 20 ml
- Karsts ūdens 150 ml

Pagatavošana :
Smalkāk sagrieztu laimu, piparmētru lapiņas un brūno cukuru samīca. Uzlej MONIN sīrupu. Var pievienot bezalkoholisko rumu. Visam pārlej karstu ūdeni.Derīgi padomi!
- Izmantojot piparkūku formiņas var izgatavot interesantus kokteiļu dekorējumus. Nogriež plānu ābola ripu un ar piparkūku formu izgriež sirsniņas formu. Augļi satur pektīnvielas, kas darbojas kā līme. Augļu daļas cieši turas kopā.
- Ja pasākumu rīkojat laukā, var iznest plītiņu vai makšķernieku prīmusu, un karstos kokteiļus pagatavot kopā ar pasākuma viesiem.