Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:0, Did:0, useCase: 1

 • SIA 4. vara uztur, koordinē un organizē darbību tīmekļa vietnē Sportacentrs.com un visās citās tīmekļa vietnēs. Turpmāk šo noteikumu tekstā visas šīs vietnes tiks apzīmētas ar Sportacentrs.com.
 • Sportacentrs.com sniegtie informatīvie pamatpakalpojumi ir bezmaksas, bet Sportacentrs.com sniegtie tehniskie, specifiskie vai cita veida pakalpojumi, kā arī Sportacentrs.com partneru piedāvātie pakalpojumi, kas tiek izplatīti vai sniegti, izmantojot Sportacentrs.com tīmekļa vietni, var tikt sniegti par maksu.
 • Sportacentrs.com lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto Sportacentrs.com sniegtos pakalpojumus, apmeklē sportacentrs.com un/vai publisko (iesūta vai ievieto) saturu.

Autortiesības

 • Sportacentrs.com publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura Sportacentrs.com publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez Sportacentrs.com rakstiskas atļaujas.

Materiālu publiskošana

 • Sportacentrs.com pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais (t.i. iesūtītais un/vai ievietotais) saturs sportacentrs.com (tajā skaitā un ne tikai sensitīvie materiāli, fotogrāfijas, elektroniskā pasta sūtījumi, komentāri, video, mūzika vai kāds cits fiziskas personas radošas intelektuālās darbības produkts), turpmāk tekstā saukts – materiāli, ir likumīgi iegūts un lietotājam ir tiesības šos materiālus lietot un izmantot šādā veidā.
 • Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādu materiālu publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas Sportacentrs.com rezultātā.
 • Sportacentrs.com ir aizliegts publiskot, ievietot vai nosūtīt citiem lietotājiem normatīvajos aktos noteikto nepublicējamo informāciju, tajā skaitā un ne tikai:
  1. materiālus (tajā skaitā arī video un audio materiālus), kuru publiskošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības;
  2. materiālus, kura aizskar personas godu un cieņu, ir pretēja labiem tikumiem;
  3. materiālus, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.
 • Sportacentrs.com, konstatējot šādas informācijas izvietošanu, ir tiesības šos materiālus nekavējoties izdzēst, kā arī dzēst šo materiālu publiskotāja lietotāja kontu un/vai liegt piekļuvi Sportacentrs.com.
 • Lietotājs saglabā autortiesības un jebkuras citas tiesības, kuras attiecībā uz materiāliem (kurus iesniedz, izvieto vai publisko Sportacentrs.com pakalpojumu izmantošanas gaitā) lietotājam pieder. Publiskojot, iesniedzot, izvietojot materiālus Sportacentrs.com tīmekļa vietnē, un akceptējot šos Sportacentrs.com lietošanas noteikumus lietotājs vienlaicīgi izsniedz Sportacentrs.com neatsaucamu, vienkāršu, beztermiņa licenci, kas ir spēkā visā pasaulē un par kuru nav jāveic autoratlīdzības maksājumi. Licence ļauj Sportacentrs.com atveidot, publiskot, adaptēt, pārveidot, pārtulkot, publicēt, publiski izpildīt, publiski attēlot un izplatīt, padarīt pieejamus jebkurus materiālus, kurus lietotājs publiskojis Sportacentrs.com.
 • Lietotājs piekrīt, ka Sportacentrs.com, veicot nepieciešamos tehniskos pasākumus, lai savus lietotājus nodrošinātu ar pakalpojumiem, ir tiesīga pārsūtīt un izplatīt materiālus pa dažādiem publiskiem tīkliem un dažādās informācijas vidēs, veikt materiālu saturā tādas izmaiņas, kādas ir nepieciešamas, lai šos materiālus saskaņotu un pielāgotu tīklu, iekārtu, pakalpojumu un mediju darbību tehniskajām prasībām. Lietotājs piekrītat, ka šī licence dod Sportacentrs.com šādas tiesības.
 • Lietotājs apliecina un garantē, ka lietotajam ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras, lai izsniegtu augstāk minēto licenci.
 • Sportacentrs.com nav atbildīgs par Sportacentrs.com lietotāju publiskotajiem materiāliem un/vai savstarpēji nosūtītajiem materiāliem un šajā sakarā radītajam sekām.
 • Sportacentrs.com nav atbildīgs par tehniska rakstura problēmām Sportacentrs.com, lietotāja materiālu izmaiņām citas personas nelikumīgas piekļūšanas rezultātā. Sportacentrs.com neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas nodarīti lietotājiem saistībā ar Sportacentrs.com pakalpojumiem vai cita lietotāja publiskotajiem materiāliem tīmekļa vietnē.
 • Lietotajam ir pienākums veikt visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu sportacentrs.com tiesisko interešu aizsardzību pret visām iespējamajām trešo personu prasībām vai pretenzijām, kas var tikt celtas pret sportacentrs.com saistībā ar tīmekļa vietnes lietotāju puses.
 • Sportacentrs.com ir tiesīgs bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt lietotājam pieeju tīmekļa vietnei, dzēst jebkuru informāciju.

Citi noteikumi

 • Tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram pakalpojuma lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir izveido lietotāja kontu tīmekļa vietnē.
 • Sportacentrs.com ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas Sportacentrs.com.
 • Ja lietotājs neievēro šos noteikumus, atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.
 • Ja lietotājs vēlas izmantot Sportacentrs.com esošos materiālus, tas sazinās ar Sportacentrs.com pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi info@sportacentrs.com.