Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 3


Izsludina 2017. gada gaismas festivāla “Staro Rīga” projektu un ideju finansēšanas konkursu

Redakcija
Redakcija

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina gaismas festivāla “Staro Rīga” projektu un ideju finansēšanas konkursu, lai nodrošinātu daudzveidīgas festivāla programmas izveidošanu un pilsētvides gaismas objektu izstādes īstenošanu.

Šogad gaismas festivāls “Staro Rīga” atzīmēs desmit gadu jubileju. Tā norise plānota no 17. līdz 20. novembrim – laikā, kad tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena. Festivāls turpina tradīciju Latvijas dzimšanas dienā vairot gaismu un dzīvespriecīgu kopības sajūtu, izgaismojot Rīgas ielas, skvērus, ēkas, parkus un laukumus. 2017. gada festivāla tēma ir “Uz zvaigznēm”.

Konkursā tiks piešķirts finansējums gaismas objektu izveidošanai un tajā piedalīties aicina gan Latvijā, gan ārvalstīs reģistrētas juridiskas personas, pašvaldības un valsts institūcijas, individuālos komersantus, kā arī fiziskas personas.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti latviešu un angļu valodā ir pieejami tīmekļa vietnē kultura.riga.lv - Jaunumi sadaļās “Aktuāli” un “Finansēšanas konkursi”. Projekta un/vai idejas pieteikumi jāiesniedz līdz 2017. gada 31. marta plkst. 12.00, RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5. Ja pieteikums tiek sūtīts pa pastu, tad pasta zīmogam jābūt ne vēlākam kā 2017. gada 28. marts. Vienlaicīgi pieteikums jānosūta arī elektroniski uz e-pasta adresi staroriga@riga.lv.

Papildinformācija par konkursu pieejama pa tālruņiem 67043670 un 67043689.