Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 3


Aicina uz atvērto nodarbību klūdziņpinumos Rīgas Kultūras centrā “Iļģuciems”

Redakcija
Redakcija

2023. gada 14. jūnijā plkst. 11.00 Rīgas Kultūras centrs “Iļģuciems” aicina uz atvērto klūdziņpīšanas nodarbību Rīgas Kultūras centra “Iļģuciems” Amatu namā Lidoņu ielā 27 k-2.

Meistardarbnīcas laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Tautas lietišķās mākslas studijas “Puduris” darbību un praktiskā darba procesu. Nodarbībā varēs apgūt tradicionālo klūgu pīšanas tehniku, kā arī izveidot oriģinālas formas dekoru. Nodarbību vadīs TLMS “Puduris” ilggadējā dalībniece un meistare Irēna Iofina. Interesentiem būs iespēja apskatīt arī pinumu ekspresizstādi, kurā varēs uzzināt par materiālu sagatavošanu un citām klūdziņpīšanas niansēm.

Materiāli darbnīcai tiks nodrošināti. Iepriekšēja pieredze nav obligāta. Uz atvērto nodarbību lūdzam pieteikties, rakstot uz ilguciems@riga.lv.

Vietu skaits ierobežots.

Ieeja bez maksas.