Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:362, Did:0, useCase: 3


Notiks dieskusija LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS NĀKOTNES VĪZIJAS

Redakcija
Redakcija

Ceturtdien, 22. februarī plkst. 17.00 galerijā MuseumLV tradicionālās interneta tiešraides un Artura Bērziņa personālizstādes "Dižā vientulība" ietvaros notiks dieskusija LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS NĀKOTNES VĪZIJAS, kuru varēs vērot gan klātienē galerijā MuseumLV Andreja Pumpura ielā 2, gan facebook lapā: https://www.facebook.com/galerijamu...

Diskusija tēma būs par vizuālo un tekstuālo diskursīvo prakšu savstarpējām attiecībām, par mākslas un kultūras mijiedarbes formām un to kontrversialitātēm, un par mākslas un mākslinieka lomu nākotnē.

Sarunā tiksies filozofijas profesors Igors Šuvajevs, mākslas kritiķis Vilnis Vējš un mākslas zinātnes profesors Andris Teikmanis. Diskusiju vadīs Artūrs Avotiņš.
Vai māksliniekam ir tiesības paust savu viedokli, pat tad, ja tas ir neparasts, pretrunīgs vai kontroversiāls?

Kas konstruē mūsu identitāti?
Kas konstruē mūsu individuālo identitāti, mūsu kolektīvo identitāti un kas konstruē mūsu nācijas identitāti?

Kur slēpjas mākslas vērtība?

Kura mākslas prakse ir vērtīgāka, tā kura apstiprina vai tā kura izaicina?

Kopš galerijas atklašanas 2017. gada maija beigās katru nedēļu galerijā MuseumLV kāds no māksliniekiem pieņem izaicinājumu apmēram divas stundas radīt mākslas darbu vai uzstāties interneta tiešraidē.

Ieeja bezmaksas