Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:360, Did:0, useCase: 3


Piedalies konkursā un laimē divus ielūgumus uz izrādi "MAZAIS PRINCIS"

Redakcija
Redakcija

Piedalies konkursā un laimē divus ielūgumus uz izrādi "MAZAIS PRINCIS"
Foto: Raimonds Birkenfelds

Piedalies portālu KultūrasVēstis un epadomi.lv rīkotajā konkursā un laimē divus ielūgumus uz Jura Kulakova muzikālo izrādi “Mazais princis”, kas tapusi pēc Antuāna de Sent-Ekziperī stāsta motīviem, 19. novembrī plkst. 19.00 koncertzālē "Rīga" Akadēmijas laukumā 1.

“Mazais princis” tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem franču rakstnieka Antuāna Marī Žana Batista Rožē de Sent-Ekziperī darbiem, ko autors sarakstīja gadu pirms savas traģiskās nāves – 1943. gadā. Kā zināms, Sent-Ekziperī bija ne tikai rakstnieks, bet arī aviators – pēc Pirmā pasaules kara viņš strādāja Francijas pasta aviolīnijā Tulūza-Dakāra, bet sākoties Otrajam pasaules karam, Sent Ekziperī turpināja aviatora gaitas Francijas karaspēkā, līdz 1944. gada 31. jūlijā viņa lidmašīna tika notriekta netālu no Marseļas un tās atlūzas no jūras dzelmes tika izceltas tikai 2000. gadā.

Krāšņus un spilgtus kostīmus šai izrādei ir veidojusi māksliniece Elita Patmalniece, bet vērienīgu dekorāciju – scenogrāfs Kristaps Skulte. Iestudējuma vokālā pedagoģe ir Madara Celma, horeogrāfe – Liene Stepena, bet gaismu mākslinieks – Rūdolfs Kugrēns, dramatizējuma autors – Matīss Gricmanis.

Lomās – Kārlis Tols vai Rihards Lepers, Jānis Jarāns, Madars Zvagulis, Marta Grase-Ančevska, Dace Šteinerte un Latvijas Jaunatnes teātra jauno aktieru studijas audzēkņi.

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portāla KultūrasVēstis.lv (facebook.com/kulturasvestis.lv) un koncertzāles "Rīga" (facebook.com/Koncertzale-Riga) sekotājam sociālās vietnes facebook.com lapās.

2. Jāspiež "patīk" un "ieteikt" saviem draugiem.

Konkurss norisinās līdz 2015. gada 15. novembra plkst. 23.59.
16. novembrī paziņosim laimīgo, kurš saņems ielūgumu 2 personām uz Jura Kulakova muzikālo izrādi “Mazais princis”, kas tapusi pēc Antuāna de Sent-Ekziperī stāsta motīviem, 19. novembrī plkst. 19.00 koncertzālē "Rīga" Akadēmijas laukumā 1.


Konkurss tapis sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes teātri. (koncertzaleriga.lv)

Vairāk par izrādi lasi ŠEIT.

Fragmenti no izrādes: