Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:360, Did:0, useCase: 3


Foto: Latvijas Jaunatnes teātra šīs sezonas pirmā pirmizrāde - "Mazais princis"

Redakcija
Redakcija
Ar vētrainām un grandiozām stāvovācijām 1. septembrī koncertzālē “Rīga” tika aizvadīta Latvijas Jaunatnes teātra šīs sezonas pirmā pirmizrāde – Jura Kulakova muzikālā izrāde “Mazais princis”.

Pārpildītajā koncertzālē “Rīga” gan lielie, gan mazie skatītāji patiesi emocionāli sagaidīja Mazo Princi, Rozi, Lapsu, Karali un citus franču rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī varoņus, ļaujot atcerēties paša autora atziņu – katrā pieaugušajā mīt bērns. “Šī nav izrāde bērniem. Šī ir izrādei visai ģimenei”, teic viens no izrādes dalībniekiem Jānis Jarāns. Mazā prinča lomā debitēja jaunais aktieris Kārlis Tols, kurš šogad absolvēja Latvijas Kultūras akadēmiju.

Biļetes uz turpmākajām izrādēm, kas paredzētas koncertzālē “Rīga” 27. septembrī, 3. un 20. oktobrī, 19. novembrī un 3. janvārī, nopērkamas visas “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. Jāpiezīmē, ka šobrīd uz visam Latvijas Jaunatnes teātra izrādēm biļetes ir pieejamas par neticami zemu cenu – tikai 4,99 EUR!

Foto: Raimonds Birkenfelds