Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Daugavpils teātra „Cabaret Dinabourg” maijā būs baudāms Rīgā

Redakcija
Redakcija

Šajā nedēļas nogalē Daugavpils teātris viesosies Latvijas Nacionālajā teātrī ar trim izrādēm („Pa Laimes lāča pēdām”, „Spreideits”, „Paradīze”), taču ar tām Daugavpils teātra dienas Rīgā nenoslēgsies, jo jau 27. maijā Latvijas Nacionālā teātra skatītājiem būs iespēja baudīt unikālu koncertuzvedumu „Cabaret Dinabourg” (rež. O. Šapošņikovs).

Kabarē daudziem asociējas ar filmās „Mulenrūža” un „Kabarē” atspoguļoto, ar kankānu, burlesku, spalvām tērpos un vēdekļos, taču „Cabaret Dinabourg” veidotāji vēlējās izvairīties no šiem stereotipiem un parādīt, ka šī kultūras pieredze var būt atšķirīga no ekrānos redzētā, taču ne mazāk valdzinoša.

„Cabaret Dinabourg” ir mūsdienīgs kabarē šovs, kurā tiek svinēta skatuves mākslas daudzveidība un mūsmāju mākslinieku talants. Tajā mijas emocionāli hipnotizējoši dziedājumi, jutekliskas dejas, cirka māksla un dzirkstoši konferansjē kvarteta joki par attiecību daudzšķautnaino dabu, nereti skarot arī pikantas tēmas. Kopā ar Daugavpils māksliniekiem „Cabaret Dinabourg” piedalīsies arī Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, aktieris un dziedātājs Džordžs Stīls, savukārt koncertuzveduma vadītāju kompānijai pievienosies aktieris Andris Bulis.
Jāpiebilst, ka Latvijas Nacionālajā teātra skatītāju pieredze nedaudz atšķirsies no Daugavpils teātrī piedāvātās - galdiņu apkalpošana zālē nav paredzēta. Izsmalcinātas uzkodas un dzērienus varēs baudīt pirms šova sākuma un šim nolūkam speciāli pagarinātajā starpbrīdī teātra kafejnīcā, kurā var arī iepriekš rezervēt galdiņus.

Priekšnesuma sākums būs neierasti vēls – plkst.20.00, bet ieeja teātrī iespējama no plkst.19.00. Programmā ir iekļautas pasaulslavenas dziesmas, bet pirms šova un starpbrīža laikā kabarē atmosfēru bagātinās džeza kompozīcijas dzīvā izpildījumā pašu muzikantu aranžējumā. Pasākums ilgs 2 stundas 30 minūtes (kopā ar starpbrīdi), ieteicams skatītājiem, kuri ir sasnieguši 16 gadu vecumu.

„Cabaret Dinabourg” viesizrāde notiks 27. maijā plkst.20.00 Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē.

Biļetes jau ir pārdošanā „Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...