Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Martā gaidāma pirmizrāde komēdijai ar trillera elementiem “Laime uz naža asmens”

Redakcija
Redakcija

16. martā Daugavpils teātrī gaidāma pirmizrāde komēdijai “Laime uz naža asmens” (rež. Māris Korsiets) par pārsteidzošām pārvērtībām cilvēkā, kad sākas cīņa par laimi naudas izteiksmē.

Kā tika minēts sezonas sākumā, cilvēcības tēma būs caurviju motīvs vairākos Daugavpils teātra šīs sezonas jauniestudējumos. Arī izrādes “Laime uz naža asmens” varoņus sagaida pārbaude uz cilvēcību – likteņa izaicinājums godpilni pieņemt negaidīto laimestu un tā tikpat negaidīto nozušanu.

Nikolajam (lomā - Viktors Jancevičs) un Gaļinai (lomā - Žanna Lubgāne) ir uzsmaidījusi Fortūna – viņi laimējuši loterijā lielu laimestu. Taču, kas viegli nāk, tikpat viegli aiziet. Nākamajā rītā tiek konstatēts, ka laimīgā loterijas biļete ir pazudusi. Ne velti horoskops brīdināja par lieliem finansiāliem zaudējumiem! Sākas loterijas biļetes meklēšana, un rodas aizdomas, ka tikko rastās laimes zagļi varētu būt tepat viņiem blakus...

“Izrāde ir par naudas kāri, kura pilnībā pārņem cilvēku. Bieži gadās, ka vēl nesaņemtā nauda galvā jau tiek iztērēta. Arī galvenie varoņi jau ir izdomājuši, kā iztērēs savu laimestu, ir izsapņojuši savu tuvāko nākotni. Pēkšņi viņu sapnis par skaisto nākotni tiek nozagts, un viņi ir gatavi jebkuram pārgrauzt rīkli, lai tikai to atgūtu. Dzenoties pakaļ no pirkstiem strauji izslīdošajai laimei, viņi pēkšņi kļūst par trillera cienīgiem varoņiem,” stāsta izrādes režisors.

Izrādes pamatā ir Vasīlija Sigareva luga, kura Daugavpils teātra skatītājiem 2015. gadā bija pirmizrādīta latgaliešu mēlē izrādē „Latgaliešu rulete”. Jauniestudējumā šīs lugas kolorītos varoņus izspēlēs citi aktieri, atklājot cilvēka mainīgo dabu jaunās krāsās. Lomās: Viktors Jancevičs, Žanna Lubgāne, Mihails Samodahovs, Irina Kešiševa, Aleksandrs Komarovs, Milena Savkina, Ritvars Gailums.

Izrādes režisors ir Māris Korsiets, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks ir Egils Viļumovs, gaismu mākslinieks - Sergejs Vasiļjevs. Izrāde ir krievu valodā ar tulkojumu latviešu valodā titros.

Pirmizrāde – 16. martā plkst.18.00. Nākamā izrāde – 17. martā plkst.17.00.

Biļetes: Daugavpils teātra kasē (654 26520), „Biļešu paradīze” kasēs un internetā bilesuparadize.lv.