Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Šīs sezonas pēdējā pirmizrāde – komēdija par laulāto dzīvi

Redakcija
Redakcija

Šīs sezonas pēdējā pirmizrāde – komēdija par laulāto dzīvi
Publicitātes foto

1. jūnijā Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde aizraujošai komēdijai krievu valodā „Divi smiltājā” (rež. O. Šapošņikovs).

Laulātais pāris dodas rallijā piedzīvojumu un asu izjūtu meklējumos. Bet viņi pat neiedomājās, ka piedzīvojums var pārvērsties par īstu katastrofu! Tuksneša saulē uzkurinātās laulāto attiecības aizsvilsies negaidītos pārmetumos un skandalozās atklāsmēs. Ikdienā noklusētais svelmē un smiltīs kļūst par galveno klupšanas akmeni. Patiesi un atklāti, asprātīgi un dedzīgi - tas ir stāsts par laulības ralliju, kurā notiek sīva cīņa, bet uzvarētājs nevar būt tikai viens cilvēks.
Izrāde „Divi smiltājā” kļūs par pirmo iestudējumu Daugavpils teātrī, kas veidots pēc mūsdienu lietuviešu dramaturģijas darba. Izrādes pamatā ir luga „Viļņa – Dakāra”, kuras autors ir pazīstams lietuviešu rakstnieks, dzejnieks, publicists Sigits Paruļskis. Viņa rakstīšanas stils tiek raksturots kā tiešs un šokējošs, bet tas nemazina viņa lasītāju pulku. Par savu daiļradi autors saņēmis vairākus apbalvojumus, un viņa darbi ir tulkoti vairāk nekā 12 valodās.

Daugavpils teātra skatuve ir izturējusi eksperimentus ar ūdeni un uguni, pienācis laiks smiltīm. Par neparasto skatuves noformējumu rūpējas scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmus veido Egils Viļumovs, gaismas – Sergejs Vasiļjevs. Laulātā pāra lomās iedzīvosies divi Daugavpils teātra komēdijas žanra meistari – Mihails Samodahovs un Irina Kešiševa.

Pirmizrāde1. jūnijā plkst. 18.30.

Biļetes – Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv.