Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


Daugavpils teātrī gaidāma pirmizrāde komiskai melodrāmai „Garās brīvdienas”

Redakcija
Redakcija

1. aprīlī Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvos komiska melodrāma krievu valodā „Garās brīvdienas” (rež. O. Šapošņikovs), kura sniegs asprātīgu ieskatu dažādos dzīves un mīlestības posmos caur divu pāru uzskatu sadursmi.

Pegija beidzot ir pierunājusi savu vīru Frenku nedēļas nogali pavadīt divvientulībā. Bez bērniem, bez televizora, telefoniem un pat avīzēm - ideāli apstākļi, lai pēc vairākiem gadiem laulībā atgrieztu attiecībās romantiku. Taču tikko noīrētajā atpūtas namiņā starp laulātajiem uzvirmo pirmais kaisles uzplūds, viņus pārtrauc cita pāra ierašanās. Neprātīgi iemīlējušies jaunieši Tonijs un Džilla vēlējās tieši šeit nosvinēt savu attiecību trešo gadadienu. Izrādās aģentūra kaut ko ir sajaukusi un abiem pāriem šo namiņu izīrējusi vienlaicīgi. Pegijai par nelaimi, Frenks uzaicina šo jauno pāri pavadīt nedēļas nogali kopā ar viņiem. Lai arī sākumā viss šķiet brīnišķīgi, abu pāru vecuma starpība, atšķirības uzskatos, kā arī viena vannas istaba uz visiem neizbēgami uzsāk komisku konfliktsituāciju virkni, padarot šo nedēļas nogali neciešami garu.

Režisors Oļegs Šapošņikovs: „Šo izrādi var salīdzināt ar grupas psihoterapijas seansu, kurā caur jautro stāstu tiks apskatītas laulāto dzīves problēmas. Izrāde būs saistoša visiem pāriem - gan tiem, kuri tikai nesen sākuši dzīvot kopā, gan tiem, kas jau krietnu laiku pavadījuši laulībā. Taču ceram, ka īpaši noderīga tā būs jaunajiem pāriem, kuri pēc izrādes noskatīšanās varētu jau savlaicīgi aizdomāties par to, kā saglabāt savās attiecībās svaigumu.”

Izrādes pamatā ir amerikāņu autora, dramaturga un televīzijas rakstnieka Sema Bobrika (Sam Bobrick) luga „Brīvdienu komēdija” (Weekend Comedy), kuru viņš sarakstīja kopā ar Džīnu Bobriku (Jeanne Bobrick). Sems Bobriks ir uzrakstījis vairāk nekā 40 lugas, kā arī strādāja pie tādiem televīzijas projektiem kā Endija Grifita šovs, „Apburtais” (Bewitched), „Flinstoni” (Flintstones), „Ķeriet Smārtu!”(Get Smart) u.c. Lugas tulkojuma krievu valodā autors ir Viktors Vebers.

Izrādē piedalās Žanna Lubgāne (Pegija), Viktors Jancevičs (Frenks), Zanda Mankopa (Džilla), Nikolajs Gedzjuns (Tonijs). Radošajā komandā: režisora asistents Māris Korsiets, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Inga Bermaka, gaismu mākslinieks Sergejs Vasiļjevs. Izrāde paredzēta skatītājiem no 16 gadu vecuma.

Pirmizrāde – 1. aprīlī plkst.18.30, nākamā izrāde – 14. aprīlī plkst.18.30.
Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), „Biļešu paradīze” kasēs un internetā Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...