Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 3


„Cabaret Dinabourg” - nakts kultūras dzīves uzplaukums Daugavpilī

Redakcija
Redakcija

Jau pavisam drīz Daugavpils pilsētas nakts kultūras dzīve piedzīvos apvērsumu un iemirdzēsies tik spoži kā vēl nekad. 22. aprīlī Daugavpils teātris izies aiz repertuāra teātra rāmjiem un pirmizrādīs ilgi lolotu projektu – „Cabaret Dinabourg”.

Kultūras dzīvei pilsētā nav jānoklust līdz ar tumsas iestāšanos, vēl jo vairāk pasaulē ir pilsētas, kurās nakts dzīve ir sava veida pērle, savukārt kabarē kultūra ir svarīga kvalitatīvas nakts dzīves sastāvdaļa. Tagad arī Daugavpils kļūs par vietu, kur varēs baudīt augstvērtīgu kabarē mākslu ar 21. gadsimtam atbilstošu saturu: bez banālā kankāna, taču ar valdzinošu mūziku un horeogrāfiju, galvu reibinošiem trikiem un krāšņiem tērpiem. Daugavpils teātris vēlas reinkarnēt piemirstās tradīcijas, iepūšot tajās mūsdienīgas vēsmas un uzdāvināt savai pilsētai neaizmirstamu pieredzi. Turklāt pilsētai par godu kabarē uzveduma nosaukumu rotā viens no tās vēsturiskajiem nosaukumiem.

„Cabaret Dinabourg” laikā Daugavpils teātra lielā zāle pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Parterā sēdvietas būs izvietotas pie galdiem, balkonā - kā ierasts. Jāatzīmē, ka partera biļetes cenā ir iekļauts kompliments no teātra, kuru varēs baudīt pasākuma laikā. Stundu pirms pasākuma un starpbrīža laikā notiks apkalpošana pie galdiem, darbosies arī teātra kafejnīca.

„Cabaret Dinabourg” programmas vadītāji jeb konferansjē būs aktieri Aleksandrs Komarovs, Zanda Mankopa, Jeļena Ņetjosina un Ritvars Gailums. Pasaulslavenas dziesmas izpildīs mūsmāju talantīgie mākslinieki, tostarp Daugavpils teātra aktieri. „Cabaret Dinabourg” piedalās: Kristīna Zaharova, Natālija Kotona, Alisa May, Marks Šelutko, Alina Kalina, Luīza Prokofjeva, Artjoms Afanasjevs, Vanda Gibovska, Jevgeņijs Mihailovs, Svetlana Morozova, Raimonds Paegle, Darja Šakalova, Aleksandra Koguce, Alisa Matvejeva, Miroslavs Blakunovs, Otto Kovči, Arturs Rudzītis.

„Cabaret Dinabourg” režisors ir Oļegs Šapošņikovs, programmas libreta autors - Aleksandrs Komarovs, horeogrāfe - Irina Bogeruka, scenogrāfe un kostīmu māksliniece - Inga Bermaka, gaismu mākslinieks - Sergejs Vasiļjevs.

Pasākums notiks latviešu un krievu valodā, paredzēts skatītājiem no 16 gadu vecuma. Pasākuma ilgums: 2 stundas 30 minūtes (ar starpbrīdi).

„Cabaret Dinabourg” pirmizrāde notiks 22. aprīlī pl.20.00. Jaunradīto kabarē programmu varēs baudīt arī 23. aprīlī pl.20.00, 24. aprīlī pl.19.00, 20. un 21. maijā pl.20.00.

Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520), „Biļešu paradīze” kasēs un internetā Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...