Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 3


Aicina uz putnu būrīšu darbnīcu dabas parkā „Numernes valnis”

Redakcija
Redakcija

Kārsavas novada pašvaldība un Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Putnu dienu pasākumu “Katram savu māju!” dabas parkā “Numernes valnis”, kas norisināsies 7. aprīlī no plkst. 11.00.

Putnu būru darbnīcā būs iespēja ne tikai uzzināt, kāda māja vajadzīga konkrētai putnu sugai, bet arī savām rokām sameistarot putnu būrīti mazajiem dobumperetājiem vai erickiņam. Izgatavotos putnu būrus dalībnieki varēs paturēt un izlikt savā īpašumā esošā mežā vai arī izlikt dabas parka teritorijā pasākuma norises dienā.
Pasākuma vadītāji būs Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācijas darbinieki Dagnis Vasiļevskis un Elīna Tripāne.

Tikšanās - ceļu sazarojumā netālu no norādes “Skatu tornis” pie a/ceļa Salnava – Tilža, koordinātas X-711635, Y-6304927 vai 56.83985 un 27.46979.
Darbnīcu dalībnieki tiks nodrošināti ar materiāliem, lūgums ņemt līdzi āmuru. Dalība pasākumos ir bezmaksas. Apģērbs un apavi laika apstākļiem un iešanai dabā atbilstošs. Par bērnu drošību atbildību uzņemas vecāki. Pasākuma noslēgumā - silta putra un tēja.

Būsim pateicīgi, ja līdz 3.aprīlim informēsiet par dalību pasākumā, lai sarūpētu būriem nepieciešamos materiālus. Pieteikšanās pa tālruni 29327265, Antra Lipska, papildus informācija Dagnis Vasiļevskis, mob.tel. 26112686, Elīna Tripāne, mob.tel. 29346006.

Pasākums tiek organizēts projekta “Iepazīsim, lai nosargātu!” ietvaros, to finansē Latvijas vides aizsardzības fonds un atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.