Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:5, Did:0, useCase: 3


Mūsdienu tehnoloģiju ielenkumā - kādēļ iegādāties un skatīties televizoru?

Redakcija
Redakcija

Tagad, kad apkārt ir tik daudz un dažādu tehnoloģiju, varētu rasties jautājums – kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? Ir taču datori un telefoni, kas spēj nodrošināt tās pašas funkcijas. Tomēr televizors ir un paliek aktuāls arī tagad! Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, vidēji cilvēks televizoru skatās aptuveni 4 stundas dienā. Tiek uzskatīts, ka pašreiz dzīvojam televizoru zelta laikmetā, un, ja Jūs vēl šaubāties, vai iegādāties televizoru, iespējams, šie iemesli Jūs pārliecinās.

Televizors izglīto

Televizoram ir daudz izglītojošu iespēju gan bērniem, gan pieaugušajiem. Televizoru var izmantot kā mācību līdzekli gan mājās, gan skolā – pateicoties plašajam TV kanālu klāstam un Smart TV funkcijām, ikviens var atrast ko jaunu, ko iemācīties!

Televizors sniedz iespēju uzzināt aktualitātes un atrasties notikumu epicentrā

Televizors ir ziņu avots – tas nodrošina iespēju uzzināt gan vietējās, gan pasaules ziņas, tādējādi varam var būt informēti par to, kas notiek mums apkārt un daudzos gadījumos arī atrasties notikumu epicentrā. Turklāt, televizors mudina pieņemt pareizos lēmumus, piemēram, brīdina par iespējamām dabas stihijām, lai zinām, kad un kā nodrošināties.

Televizors sniedz iespēju baudīt kultūru

Televizors sniedz iespēju apskatīt vietas, kurās nekad nebūsim un cilvēkus, kurus nekad nesatiksim. Televizors ļauj iepazīt jaunas kultūras un to tradīcijas. Tāpat varam skatīties teātra izrādes, koncertus, apmeklēt izstādes un citus pasākumus neklātienē.

Televizors izklaidē un sniedz iespēju iepazīties

Televizors izklaidē un pat sniedz iespēju iepazīties. Arvien pieaugot TV kanālu skaitam un pārraides kvalitātei, katram ir izvēle, ko skatīties, un katrs var izvēlēties sev iemīļotākos šovus, filmas, seriālus u.c. Mūsdienās tiek veidoti arī dažādi forumi un grupas, kurās tiek apspriesti televīzijas šovi, tādējādi veidojot subkultūras un draugu grupas.

Televizors vieno

Televizors var kalpot kā ģimenes un draugu vienotājs – vakaros, rīkojot kopīgas pasēdēšanas pie televizora, varat pārrunāt dienas notikumus un piedzīvojumus. Tas ir lielisks veids, kā atpūsties pēc garas darba dienas un izbaudīt sev tuvo cilvēku klātbūtni. Tāpat varat rīkot kopīgus filmu vakarus/naktis, nodrošinot neaizmirstamas atmiņas!

Televizors sniedz iespēju mācīties valodas

Televīzijas šovi ir lielisks veids, kā izklaidēties, tajā pašā laikā izglītojoties un iemācoties kādu jaunu valodu. Mūsdienu modernajos televizoros iespējams pielāgot valodas iestatījumus, gan nomainot valodu pilnībā, gan tikai uzliekot subtitrus. Vien regulāra televizora klausīšanās fonā var palīdzēt pasīvi (bez īpašas piepūles) iemācīties valodu, kas iepriekš nav tikusi apgūta.

Televizors uzlabo mentālo veselību

Jau sen pierādīts, ka smiekli ir labākās zāles, un televizors pavisam noteikti garantē pamatīgu smieklu devu. Kādā Ročesteras universitātes pētījumā tika pierādīts, ka pēc tam, kad cilvēks televizorā skatījies dabas ainas (piemēram, National Geographic kanālu), tas kļūst enerģiskāks.

Televizors sniedz iespēju ietaupīt

Televizors nodrošina lētas izklaides iespējas. Iedomājieties – lai noskatītos savu iemīļotāko šovu, filmu vai seriālu, Jums jādodas uz kinoteātri, kur jāmaksā gan par biļetēm, gan par uzkodām, turklāt zāle ir pilna ar nepazīstamiem cilvēkiem. Ar televizora palīdzību savus iemīļotākos šovus, filmas vai seriālus varat noskatīties, neizejot no mājas, turklāt mājās Jums nebūs jāmaksā arī par uzkodām, tiks nodrošināts privātums un komforts. Lieliski, vai ne?

Televizors samazina stresa līmeni

Skatoties televizoru, var samazināties kortizola līmenis, savukārt kortizols ir hormons, kas izdalās asinīs stresa situācijās. Uztraucaties pirms svarīgas tikšanās? Viss ir vienkārši - maziniet stresu, ieslēdzot televizorā iemīļotāko pārraidi!

Televizors iedvesmo

Televizors var iedvesmot Jūs izmēģināt jaunas lietas un, iespējams, tas kļūs par Jūsu jauno hobiju. Dažādas pārraides var sniegt daudz dažādu ideju, kā, piemēram, atjaunot mājokli, ko pagatavot pusdienās, kā saskaņot apģērbu. Televīzija piedāvā arī iespēju uzzināt vairāk par dažādām profesijām, savukārt tas var iedvesmot bērnus un arī pieaugušos karjeras izvēlē.

Viena ierīce – tik daudz priekšrocību! Tomēr atcerieties, ka pārāk regulāra un ilga televizora skatīšanās noteikti nenāk par labu Jums un Jūsu veselībai.

Iegādājieties televizoru 220.lv un izbaudiet fantastisku skatīšanās pieredzi – Jūs pavisam noteikti pārsteigs LG plašais modeļu piedāvājums un Sony televizoru iespējas, piedāvājumā arī pasaulē atzītie televizori Samsung. Lai izdodas atrast vēlmēm un vajadzībām piemērotāko!