Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:16, Did:0, useCase: 3


Skorpions un viņa dārzs. Mana noslēpumainā valstība!

Redakcija
Redakcija

Skorpions un viņa dārzs. Mana noslēpumainā valstība!
Foto: Iveta Apškrūma

Kā jau pats Skorpions, arī viņa dārzs jums neatklāsies uzreiz. Viss notiks pamazām, pamazām... Dārzā valdīs nedaudz noslēpumaina, mistiska gaisotne, kaut kas ne no šīs dzīves... Skorpioni kā mazas raganiņas un velniņi saimnieko savos īpašumos, klusi rušinoties savos piemājas dārziņos, labiekārtojot savas teritorijas un īpaši ar to neplātās. Tā ir viņu un tikai viņu pasaule, kur var saplūst ar dabu, pabaudīt paša darba augļus.

Tā kā Skorpions jau piedzimst ar tādām kā dziednieka spējām, arī savos īpašumos tas bieži aizraujas ar ārstniecības, veselīgo augu un zāļu tēju audzēšanu. Skorpionam pat nebūtu nekas jāaudzē, jo visu nepieciešamo taču var atrast dabā- pļavā, mežā, grāvmalā. Šis zīmes cilvēkiem piemīt apbrīnojamas spējas sajust un paņemt no dabas to, kas konkrētā brīdī pašam vai citam nepieciešams. Nu, kārtīgi šamanīši!Skorpioni dod priekšroku dabiskumam un veselīgumam. Dārzos būs pamanāma gan siltumnīca, kur gozējas pašaudzēti tomātiņi, gan kāda klasisko lauku puķu dobe, gan kolekcijas ar ko īpaši eksotisku. Tiks atvēlēta vieta arī garšaugiem un ēteriskiem augiem.

Vislabāk Skorpions jutīsies vecā flokšu un pīpeņu ieskautā lauku mājā, pļavu un mežu ielokā, ūdens tuvumā. Tā kā Skorpionu aizraušanās bieži vien ir pirtniecība, tad īpašumā centrāla vieta var tikt atvēlēta pirtiņai.Skorpions nevis strādā savā dārza vai pagalmā, bet it ka saplūst ar to, nemitīgi darbojoties un labiekārtojot to. Tā kā Skorpioniem patīk senatnes aura, senas lietas, tad pagalmu un dārzu var rotāt dažnedažādi atradumi- vēstures liecinieki, kas gaumīgi tiks iekļauti Skorpiona radītajā pasaulē.

Viss būs pārdomāts, gaumīgi izvietots tā, it kā viss būtu sakārtojies pats no sevis.


Rakstam pievienotajās fotogrāfijās redzams Skorpiona Ojāra Bistrova (pirtnieka) dārzs.Raksta autore: sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs). Foto: Iveta Apškrūma.

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 .
Vairāk informācijas: Astrocentrs lapā

Videocikla 12 dārzu maģija 8. sērija. Skorpiona dārzs