Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:18, Did:0, useCase: 3


Liepājnieki saviem mājokļiem izvēlas metāla durvis

Redakcija
Redakcija

Mājokļa vai dzīvokļa durvis ir pirmā vieta, ko redz kā jūsu ciemiņi, tā visi garāmgājēji. Tā ir kā vizītkarte, kā paraugs tam, kā jūs kā saimnieks esat iekārtojis savu mājokli un cik ļoti jūs uztrauc gan mājokļa drošība, gan tā estētiskā vērtība. Ja jūsu mājoklim joprojām ir padomju laikā uzstādītas nekvalitatīvas finiera durvis vai uzstādītās durvis vienkārši vairs nepilda savu funkciju, visticamāk, jādomā par jaunu durvju iegādi un ierīkošanu. Atliekot šādu pirkumu, jūs riskējat gan ar sava mājokļa drošību, gan zaudējat potenciālo energoefektivitāti.

Liepājniekiem ir svarīgi, lai dzīvokļa vai mājokļa durvis gan labi izskatās, gan pilda savu funkciju. Metāla durvis ir ļoti laba izvēle, ja gatavojaties iegādāties jaunas durvis savai mājvietai. Šī materiāla durvīm ir vairākas priekšrocības pār citu materiālu durvīm. Par sava produkta pozitīvajām iezīmēm stāsta MetaLux metāla durvju speciālisti.

Ikvienam Liepājā svarīga ir sava dzīvokļa un mājas drošība. Lai vai cik laba būtu mājokļa atslēga, reti kura materiāla durvis nevar uzlauzt ar vienkāršiem līdzekļiem. Metāla durvis Liepājā garnadžiem uzlauzt būs daudz sarežģītāk, galvenokārt, jo tās ir daudz izturīgākas pret laužņiem un citiem instrumentiem.

Ar metāla durvīm var nodrošināt maksimālu siltumnoturību un energoefektivitāti gan siltajās vasarās, gan auksti vējainajās Liepājas ziemās. Šī materiāla durvis ne tikai notur silto gaisu mājoklī, bet nekļūst par aukstuma avotu laikā, kad pat kāpņu telpā ir nulle grādu.

Viena no būtiskākajām metāla durvju priekšrocībām ir skaņas izolācija. Visi metāla durvju lietotāji novērtē, ka pēc durvju ielikšanas vairs nav dzirdami trokšņi no ielas vai no kāpņutelpas. Tāpat arī jūsu kaimiņi vairs nedzirdēs, kad skaļi sarunājaties vai klausāties mūziku.

Ja savā Liepājas mājoklī vēlaties uzstādīt jaunas metāla durvis, aicinām vērsties pie Baltkrievijas metāla durvju ražošanas līdera MetaLux. Uzņēmuma speciālisti spēs ne tikai palīdzēt izvēlēties jums piemērotākās metāla durvis, bet arī aizvedīs tās līdz Liepājai un palīdzēs ar uzstādīšanu. Ienāciet M-Lux.lv, lai iepazītos ar uzņēmuma piedāvāto produkciju un pasūtītu savas metāla durvis jau šodien.