Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:18, Did:0, useCase: 3


Padomi, kas noderēs, iegādājoties santehniku

Redakcija
Redakcija

Ja vēlaties iegādāties santehniku, pirms pirkuma veikšanas ir jāapdomā dažas svarīgas lietas. Simboliska izpēte nodrošinās, ka izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem un pamatīgām galvassāpēm. Ņemot vērā šos padomus, varēsiet iegādāties savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošāko ierīci, turklāt ietaupīt ilgtermiņā!

Izpētiet atsauksmes

Pirms ierīces iegādes noteikti pievērsiet uzmanību citu patērētāju atsauksmēm. Iespējams, arī Jūsu draugs vai, piemēram, kaimiņš iegādājies tādu pašu ierīci un var dalīties iespaidos, tomēr ir arī ļoti daudz tiešsaistes resursu, kuros cilvēki dalās ar pieredzi un viedokļiem par dažādām santehnikas precēm. Pārliecinieties, ka tas avots, kurā skatāties informāciju, ir uzticams, jo diemžēl ir arī daudz viltotu atsauksmju.

Izvairieties no impulsīviem pirkumiem

Īpaši jāuzmanās tad, ja Jums nepatīk iegādāties santehniku, jo noteikti vēlēsieties iegādāties pirmo, kas liksies labs. Lai pēc tam nepiedzīvotu pamatīgu vilšanos, jāpieņem pārdomāts, nevis impulsīvs lēmums.
Iegādājoties ierīci, izveidojiet sarakstu ar funkcijām, kas Jums ir prioritāte, piemēram, energoefektivitāte, mazs troksnis vai mūža garantija. Salīdziniet dažādus modeļus un ņemiet vērā, ka nāksies veltīt laiku, lai patiesi atrastu to, ko vēlaties.
Santehnika nav lēts pirkums, un Jūs noteikti nevēlaties pēc tam saprast, ka esat iegādājies kaut ko pavisam nepiemērotu.

Ziniet savas vajadzības

Noteikti ir kārdinoši iegādāties visskaistāko ierīci, tomēr svarīgāk iegādāties ierīci, kas apmierinās Jūsu vajadzības. Ja, piemēram, vēlaties saldētavā glabāt pārtiku vēlākam laikam, pat visdārgākais ledusskapis sagādās vilšanos, ja tajā nebūs pietiekami liels saldētavas nodalījums.
Liela veļas mašīna komplektā ar veļas žāvētāju ir lieliska kombinācija, taču, ja regulāri nemazgājat lielus veļas krājumus, tad tā ir lieka naudas izšķiešana.

Veiciet mērījumus

Diemžēl ir gadījumi, kad cilvēks atrod šķietami ideālu ierīci, taču tā vienkārši neiederas mājoklī. Noteikti nomēriet vietu, kur ierīce atradīsies un pēc tam salīdziniet to ar ierīces izmēriem.
Pievērsiet uzmanību visiem svarīgākajiem lielumiem: platumam, augstumam un dziļumam. Neaizmirstiet arī izmērīt ceļu līdz vietai, kur novietosiet ierīci – ir skumji apzināties, ka jaunais ledusskapis lieliski iederēsies Jūsu virtuvē, taču tas neietilpst gaiteņa vai virtuves durvju izmēros.

Apskatiet durvju pagriezienu

Iegādājoties un novietojot mājoklī ierīces, ņemiet vērā durvju pagriezienu! Tas attiecas gan uz ierīces durvīm (veļas mašīna, ledusskapis), gan telpas vai, piemēram, skapīšu durvīm. Vai visas durvis iespējams atvērt tā, lai tās viena otrai netraucētu? Par laimi, daudzām santehnikas ierīcēm var pielāgot vēlamā stila un pagrieziena durvis.
Pievērsiet uzmanību ikvienam sīkumam, kas vēlāk var radīt nepatīkamas problēmas!

Dodiet priekšroku funkcionalitātei, nevis izskatam

Veicot remontu vai tikai atjaunojot interjeru, ir vilinoši iegādāties tādu ierīci, kas būs ideāli pieskaņota apkārtējai videi. Diemžēl tās ierīces, kas kalpo vislabāk, ne vienmēr ir tās, kas vislabāk piestāvētu Jūsu mājokļa interjeram. Izlemiet, kas Jums ir svarīgākais – funkcionalitātei vai izskats-, un esiet gatavs nepatīkamām sekām, ja veicat pirkumu vairāk pamatojoties uz ierīces izskatu, nevis efektivitāti un uzticamību.

Santehniku, kas sevī apvieno gan funkcionalitāti, gan pievilcīgu izskatu, var iegādāties https://220.lv/lv/majai_un_remontam/santehnika!

Neaizmirstiet detaļas

Dažām ierīcēm, lai tās darbotos, kā nākas, ir nepieciešams papildu aprīkojums. Tās var būt tādas detaļas kā noteces trubas, grīdas segums, virsmas aizsargi, papildu rokturi, krāni utt. Lai zinātu, kādas detaļas konkrēti Jums nepieciešamas, pirms ierīces iegādes konsultējieties ar pārdevēju – viņš noteikti to zinās un, iespējams, uzreiz tajā pašā veikalā piemeklēs Jums nepieciešamo.